Ekoklima

Nuo kovo Vilniuje brangsta šildymas, Kaune pinga

Nuo kovo Vilniuje brangsta šildymas, Kaune pinga

Šilumos kaina vilniečiams ir toliau nuosekliai auga. Nuo kovo pradžios už kilovatvalandę šilumos sostinės gyventojai „Vilniaus energijai” bus priversti mokėti po 29,87 ct, skaičiuojant su lengvatiniu pridėtinės vertės mokesčiu.

Tai 0,8 proc. daugiau nei vasarį, kuomet šildymą kainavo 29,65 ct/kWh.

Tariant, kad 60 kv. m butui šildyti reikėtų 1500 kWh, kaip kad buvo sausį, tai gyventojų sąskaita už šildymą išaugs trimis litais.

Brangsta iš karštas vanduo. Vilniaus savivaldybei „Vilniaus energijos“ pateikti duomenys rodo, kad karštas vanduo brangsta 0,5 proc. iki 20,99 Lt/kub. m.

Kaune kainos mažės

Nuo kovo 1d. Kaune tiek šildymo, tiek karšto vandens kainos šiek tiek sumažės, tačiau vis tiek bus didesnės nei Vilniuje. Kilovatvalandė šilumos energijos atpigs beveik 1 proc., iki 32,01 ct/kWh.

Kaip aiškina „Kauno energija“, „galutinė vartotojams tiekiamos šilumos kaina nuo kovo 1 d. sumažės dėl to, kad sumažėjo iš UAB Kauno termofikacijos elektrinės perkamos šilumos ir perkamo kuro kainos“.

Karšto vandens kubas Kauno gyventojams pinga apie 0,5 proc.

Klaipėdoje kovo mėnesį šilumos kainos nesikeičia. Jos bus tokios pat kaip ir vasarį. Šildymas – 27,95 ct/kWh, o karšo vandens kubas – 22,73 Lt.

Panevėžyje šilumos kaina auga 0,9 proc. iki 26,92 ct/kWh, Šiauliuose – 0,8 proc. iki 30,23 ct/kWh.

Šiuo metu galiojanti tvarka numato, kad šilumos kainą tiekėjas privalo keisti kas mėnesį, jei keičiasi perkamo kuro kaina.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu