Tikkuurila

Naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2“ didesnė dalis patalpų jau išnuomota: įmonės vertina lokaciją ir kokybišką darbo aplinką

Jasinskio 2 verslo centras

„Eika Development“ valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2“ daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas“ bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.

Šalia Tauro kalno iškilsiantis 7300 kv. m administracinės paskirties pastatas bus 6 aukštų ir turės 2 aukštų požeminę automobilių parkavimosi aikštelę. Nors statybos leidimas „Jasinskio 2“ verslo centrui išduotas tik sausio pabaigoje, jau galima džiaugtis dviem dideliais nuomininkais. Naujojo verslo centro trijuose viršutiniuose pastato aukštuose įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas“ su puikiu vaizdu į būsimus Tautos namus, o 2 aukšte įsikurs Nyderlandų karalystės ambasada. 

„Lietuvos ir Nyderlandų santykiai vis labiau klesti, o tai reiškia, jog mūsų komandai reikia didesnių patalpų, kad galėtume patenkinti vis didėjančius mūsų diplomatinės misijos poreikius. Laimei, mes radome išeitį – modernias patalpas naujai statomame mūsų patikimo partnerio „EIKA“ verslo centre. Strategiškai patogioje vietoje, netoli Seimo, Užsienio reikalų, Krašto apsaugos ministerijų ir kitų svarbių įstaigų. Šis žingsnis ne tik atspindi mūsų partnerystės stiprumą, bet užtikrina dar didesnį efektyvumą ir prieinamumą mūsų diplomatiniams poreikiams“, – teigia J. E. Ambasadorius Jack Twiss Quarles van Ufford.  

„Jasinskio 2“ įsikurs ne tik puikioje ir visiems žinomoje Vilniaus miesto vietoje, bet ir atitiks visus aukščiausius kokybės standartus. Projekte bus diegiamos pažangios drėkinimo, vėdinimo, šildymo ir apšvietimo sistemos bei bus laikomasi tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM ir siekiama gauti BREEAM Excellent (liet. puikus) įvertinimą. Taigi, nuomininkai bei svečiai galės džiaugtis moderniomis, naujomis A++ energinės klasės erdvėmis miesto širdyje.   

„Eika Development“ turto valdymo departamento direktorius Giedrius Brūzgė džiaugiasi, jog pakankamai sparčiu tempu pildosi nuomininkų gretos naujajame verslo centre. „Tik dar kartą įsitikome, jog ši lokacija yra patraukli ir patogi vilniečiams. Tauro kalnas – istoriškai reikšminga vieta, kurią žino visi Vilniaus gyventojai bei atvykstantys svečiai, todėl mūsų statomas verslo centras bus lengvai randamas visiems. Išties pastebime trūkumą naujų, modernių bei kokybiškų biurų, kurie būtų įsikūrę šioje miesto lokacijoje – šalia centro ir senamiesčio. „Jasinskio 2“ pasižymės ne tik puikia lokacija, bet atitiks visus aukščiausius statybos ir pastato valdymo standartus, bus įdiegtos naujausios inžinerinės sistemos. Didėjantis nuomininkų ratas dar kartą įrodo, kad įmonės vertina kokybišką darbo aplinką, o tvarumas tampa vienas iš svarbiausių aspektų renkantis naują biurą“, – dalinasi G. Brūzgė.

Projekto statybų pabaiga numatoma 2025 m. II ketvirtyje. Įmonės investicijos į šią verslo erdvę viršys 34 mln. Eur. 

Apie „EIKA Development“

UAB „EIKA Development“ – EIKA grupės dukterinė įmonė, perėmusi visą nekilnojamojo turto rinkos patirtį. Teikia nekilnojamojo turto paslaugas nuo sklypo įsigijimo iki raktų atidavimo, pastatų priežiūros ir administravimo bei kuria naują ir tvarią gyvenimo ir darbo kokybę. Klientų bei verslo partnerių vertinama už novatoriškumą, patikimumą bei pažangą. Per 30 veiklos metų įmonė pastatė virš 6000 butų ir 600 tūkst. kvadratinių metrų ploto tiek komercinių, tiek gyvenamųjų pastatų.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu