Search
Close this search box.
Rockwool

Modernaus prieškambario interjero idėjos

Prieškambaris interjeras

Labai dažnai kreipiamės į interjero dizaino specialistus norėdami įgyvendinti visas turimas interjero vizijas. Vis dėlto, tik nedaugelis skiria dėmesio būsto prieškambario dizainui. Daugelis mano, kad iš tokios, dažnai labai nedidelės, erdvės nėra įmanoma sukurti šio to įdomaus. Pasitelkę į pagalbą savo srities specialistus, koridorių galite paversti funkcionalia erdve, kurioje galėsite sutalpinti daug mažai naudojamų daiktų. Prieškambaris sudaro pirmą įspūdį apie jūsų namus, todėl skirkite laiko jo įrengimui. Straipsnyje rasite nemažai puikių patarimų, kurie leis be vargo atnaujinti nuobodžią jūsų namų erdvę.

Išlaikykite paprastumą

Visai nesvarbu kokio dydžio prieškambarį turite savo namuose, stenkitės išlaikyti jį kuo šviesesnį ir paprastesnį. Šioje erdvėje dažnu atveju nėra natūralios šviesos, todėl svarbu pasirūpinti tinkamu apšvietimu. Nenorėdami apkrauti mažos erdvės rinkitės sieninius šviestuvus, kurie yra beveik nepastebimi. Jeigu nebijote eksperimentuoti ir siekiate išgauti dar daugiau jaukumo, šviestuvus įkomponuokite į atviro dizaino drabužių kabyklą. Tai ne tik suteikia namams daug išskirtinumo, bet ir leidžia puikiai matyti visus daiktus net ir tamsiuoju paros metu. Dar vienas svarbus patarimus – venkite tamsių spalvų. Geriausias variantas yra dažyti koridorių balta ar švelniai kremine spalva. Tai padės jūsų erdvę išlaikyti vizualiai didesnę.

Tinkamas veidrodis

Veidrodis yra neatsiejama prieškambario dalis. Prieš išeidami pro duris visi norime įsitikinti, kad atrodome puikiai ir esame pasiruošę laukiančiai dienai! Gera žinia, kad veidrodis tapo ir labai stilinga dekoro detale, todėl ją privalo įsigyti kiekvienas. Šį sezoną labai madingi dideli, masyvių rėmų veidrodžiai sendintu efektu. Tai namų erdvei suteikia paryžietiško žavesio. Jeigu siekiate kurti kiek modernesnį namų interjerą rinkitės įprasto dizaino pakabinamus veidrodžius tinkančius pagal erdvės išmatavimus. Jeigu gyvenate nedideliame bute, kuriame trūksta erdvės dideliam veidrodžiui, rinkitės drabužinę su durimis, kuriose būtų įmontuotas veidrodis. Šis pasirinkimas leidžia taupyti erdvę ir ją pilnai išnaudoti daiktų ir drabužių laikymui. 

Paveikslai

Vos tik įžengę į jūsų namus svečiai pirma pamato prieškambario dizainą. Stenkitės, kad jis derėtų su visa jūsų namų dizaino vizija. Mažoje erdvėje negalite išdėlioti daug baldų, todėl norėdami kambariui suteikti daugiau gyvybės rinkitės stilingus meno kūrinius. Paveikslai, skulptūros ir kiti meno kūriniai gali daug pasakyti apie namų šeimininko stilių, charakterį, vertybes, todėl rinkitės juos atsakingai. Tuščias sienas galite dekoruoti ir šeimos narių portretais, kurie tikrai pakels nuotaiką kiekvieną kartą įžengus į namus po sunkios darbo dienos.

Modernus grindinys

Labai dažnai prieškambariai būna iškloti dideliais kilimais, kurie tikrai ne visada suteikia erdvei žavesio. Norėdami sukurti stilingą erdvę galite rinktis akmenines plyteles, kurios kiekvienai erdvei suteiks daugiau charakterio. Interjero dizainas Kaune ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose stipriai populiarėja, nes žmonės ieško specialistų, kurie gebėtų išpildyti jų troškimus už prieinamą kainą. Daugelis interjero specialistų siūlo nebijoti eksperimentuoti su koridoriaus grindiniu, nes dėl erdvės dydžio plytelių ar kitos dangos nereikės daug, dėl to neišleisite didelės pinigų sumos. 

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt