Search
Close this search box.
Franke

Merijoje lūžo stalai ir kėdės

Savivaldybėje – prieššventinis apsivalymas. Netrukus į sąvartyną bus išvežta sulaužytų baldų, buitinių prietaisų ir technikos, kuri buvo pirkta už tūkstančius litų.

Išmes ir sekciją

Per metus savivaldybėje labiausiai lūžo kėdės. Savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius leido nurašyti 24 kėdes ir vieną krėslą. Pradinė šių baldų vertė buvo daugiau nei 4 tūkst. litų, tačiau dabar jie yra beverčiai. „Kėdės nesulūžo per metus. Daugeliui – jau ne vienas dešimtmetis. Kai kuriuos baldus pasiūlysime darželiams ar mokykloms.

Iš kitų galbūt pavyks padaryti lentynas. Tačiau visiškai nebetinkamus naudoti išmesime”, – sakė Ūkio tarnybos vedėja Karina Pašilienė.

Šiemet valdininkai išmes ne tik kėdes, bet ir žurnalinį bei televizoriaus staliukus, sekciją, balsadėžę. Visi baldai esą sulūžo.

Šaldytuvas – į sąvartyną

Savivaldybėje laužomi ne tik baldai, bet ir buitinė technika.

Šiemet nurašyti penki mobilieji telefonai, kurių nebeįmanoma suremontuoti. Jų vertė – per du tūkstančius litų.

„Kai kurie jų įkrito į skysčius, kiti sudužo. Juk telefonas – neamžinas daiktas”, – aiškino K.Pašilienė.

Tarnybinį mobilųjį telefoną sugadinusiems valdininkams atsakomybė nėra taikoma. Jie už neberemontuojamą aparatą neturi sumokėti.

Šiemet savivaldybė taip pat išmes kelis elektrinius šildytuvus, virdulius, skaičiavimo mašinėles. Į sąvartyną keliaus ir senas šaldytuvas „Snaigė”.

Iš viso bus išmesta daiktų, kuriems įsigyti anksčiau buvo išleista 13 tūkst. 825 litai.

Pirks naujų baldų

Paklausta, ar išmetus kėdes valdininkams ir savivaldybės interesantams nereikės sėdėti ant žemės, K.Pašilienė tikino, kad kitąmet bus nupirkta naujų baldų.

„Kasmet prašome miesto biudžete numatyti pinigų įsigyti baldams, buitiniams prietaisams ir, pavyzdžiui, mobiliesiems telefonams. Tačiau pinigų nėra daug skiriama”, – teigė K.Pašilienė.

Paprašyta įvardyti baldus ir techniką labiausiai laužančius valdininkus, Ūkio tarnybos vedėja teigė, kad tokių nėra.

„Inventoriaus niekas specialiai negadina. Jis nurašomas todėl, kad susidėvi ir nebetinka naudoti. Kai kurie daiktai savivaldybėje buvo dar nuo caro laikų”, – juokavo K.Pašilienė.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt