Franke

Kviečiama teikti paraiškas ekoinovacijoms įdiegti

ekoinovacijos

Iki liepos 27 d. įmonės dar gali pasinaudoti galimybe bei pretenduoti į ES struktūrinių fondų lėšas, siekiant įgyvendinti žiedinės ekonomikos principais grįstą ekoinovacijų diegimo projektą įmonėje, kuris padėtų sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

Kvietimas skirtas labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios diegtų technologines inovacijas pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos skelbiamą finansavimo priemonę „Eco-inovacijos LT+“.

Siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes, priemone siekiama finansuoti ir nukreipti investicijas į materialųjį turtą – įrenginius, technologijas, kurias įdiegus sumažėtų neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkai – t. y. būtų optimizuotas ar modernizuotas gamybos procesas, tausojami ir racionaliau naudojami gamtos ištekliai, skatinama beatliekė gamyba, atliekų pakartotinis naudojimas ir (ar) perdirbimas, perteklinės šilumos panaudojimas ir kita.

Taip pat raginama šia priemone pasinaudoti ir įmones, kurios siekdamos atsisakyti gaminių ir medžiagų, kuriems taikomi Vienkartinio plastiko mažinimo direktyvoje numatyti apribojimai, turėtų perorientuoti gamybą ir technologinius procesus. Šiems projektams numatyta skirti prioritetinius balus.

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma – 1,5 mln. Eur. Iš viso kvietimui numatytas finansavimas siekia 22 mln. Eur.

Šiuo metu pagal šią priemonę yra įgyvendinamas 121 projektas, kurių ES investicijos siekia 62,9 mln. Eur.

Rūpinkimės aplinkos gerove ir prisidėkime prie tvarios Lietuvos kūrimo!

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu