Ekoklima

Konferencijoje savivaldybių architektams bus aptariamas Statybos kodeksas ir architektūros kokybės kriterijai

statybos kodeksas

Gegužės 26-27 d. Aplinkos ministerija organizuoja Lietuvos savivaldybių vyr. architektų konferenciją, kurioje bus diskutuojama apie teisėkūros procesus, naujus teisės aktų pakeitimus. Jos dalyviai bus kviečiami į kūrybines dirbtuves šiuo metu rengiamam Statybos kodeksui nagrinėti ir kuriamiems architektūros kokybės kriterijams bei jų taikymui aptarti. 

Tikimasi, kad ši pasikeitimo nuomonėmis forma padės išgryninti įvairius aspektus, prisidėsiančius prie efektyvaus statybų normavimo ir kokybiškos architektūros politikos įgyvendinimo.

Taip pat numatoma aptarti visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatus, planuojamus Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo pakeitimus, teritorijų planavimą, susijusį su atsinaujinančių energetikos išteklių infrastruktūra.

Savivaldybių vyr. architektai bus supažindinti su atnaujintais Statybos techniniais reglamentais: „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“, „Inžineriniai geologiniai ir geotechniniai tyrimai“, „Statybą leidžiantys dokumentai. Statybos užbaigimas. Statybos sustabdymas. Savavališkos statybos padarinių šalinimas. Statybos pagal neteisėtai išduotą statybą leidžiantį dokumentą padarinių šalinimas“.

Su konferencijos programa galite susipažinti čia

Konferencijas, kuriose aptariamos statybų ir teritorijų planavimo aktualijos, Aplinkos ministerija kartu su Lietuvos architektų rūmais savivaldybių vyr. architektams organizuoja kasmet.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu