Tikkuurila

Klaipėdoje atnaujinami sporto aikštynai

Klaipėdoje atnaujinami sporto aikštynai

Atnaujinti ar baigiami naujinti sporto aikštynai prie Klaipėdos mokyklų. Užbaigti darbai „Vyturio“ progimnazijos sporto aikštyne. Per du mėnesius už 76 800 eurų atnaujintos bei aptvertos krepšinio ir tinklinio aikštelės pakeisti stovai, įrengti du 30 metrų bėgimo takai.

Taip pat už 28 000 eurų atnaujinta „Vėtrungės“ gimnazijos universali aikštelė, sutvarkytas apšvietimas, aptvėrimas ir pakeista dirbtinės žolės danga.

Krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai baigti ir Karalienės Luizės jaunimo centro kieme. Per vieną mėnesį už 49 973 eurus patiesta sintetinė danga, nubraižytos krepšinio ir tinklinio linijos, pakeistos krepšinio lentos ir lankai, atnaujinta tvora.

Intensyviai darbai vyksta „Verdenės“ progimnazijos sporto aikštyne. Juos numatoma baigti iki rugsėjo 1 d. Naujuosius mokslo metus sutvarkytoje aplinkoje pasitiks ir Simono Dacho progimnazijos bendruomenė. Čia bus įrengta sporto aikštelė su parkour elementais.

Šiais metais taip pat numatyta parengti Vitės progimnazijos ir Hermano Zudermano gimnazijos sporto aikštynų atnaujinimo darbų projektus.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu