Search
Close this search box.
Anza

Girulių kempingui jau ieškoma statytojo

Kas statys keturių žvaigždučių kempingą Giruliuose, turėtų paaiškėti jau šį mėnesį – paskutinę kovo dieną bus atplėšti vokai su pasiūlymais.

Pasak Savivaldybės administracijos Investicijų ir verslo plėtros skyriaus vyriausiosios specialistės Skaidrės Raudytės, konkursas skelbiamas pirmajam etapui – 50 vietų kempingui. Čia turėtų atsirasti 20 vietų palapinėms, 15 – autokaravanams ir 15 namelių. Taip pat čia planuojamos ir sporto, vaikų žaidimo bei automobilių stovėjimo aikštelės. Kempinge bus ir tualetai, dušai, prausyklos, mamos ir vaiko priežiūros kambarys, telefono bei interneto ryšys.

Oficialus Šlaito gatvėje 3 atsirasiančio kempingo atidarymas numatomas šiemet rudenį. Čia ilsėtis bus galima ištisus metus, ne tik šiltuoju sezonu.

Šiuo metu, anot S. Raudytės, rengiamos sąlygos ir dar vienam konkursui, skirtam išrinkti kempingo operatoriui.

Pirmajam etapui didžiąją dalį lėšų skyrė Europos Sąjunga – 2,3 mln. litų. Praėjusiais metais skaičiuota, kad projektas galėtų atsieiti iš viso 2,6 mln. litų, tačiau tiksli suma paaiškės po konkurso. Pasak S. Raudytės, trūkstamas lėšas skirtų uostamiesčio Savivaldybė arba prisidėti finansiškai būtų paprašyta būsimojo operatoriaus.

Apie antrąjį statybos etapą kol kas nekalbama – nei koks jis bus, nei ar apskritai bus, dar nežinia. Atsižvelgiant į atsiperkamumą, operatorius galės apsispręsti didinti kempingą – sklype užtektų erdvės 150 vietų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt