Ekoklima

Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be skalbimo mašinos? Suprantama, kad ne, kadangi tai prietaisas, kuris padeda mums gyventi ne tik švariai, tačiau ir taupo laiką. Sugedusios įrangos tvarkymas dažniausiai neatidėliojamas. Kadangi Salvata.lt meistrai paslaugas teikia ne tik greičiau, tačiau ir pigiai – tai yra geriausias pasirinkimas.

Žinoma, skalbimo mašinos remonto paslaugos bus reikalingos kur kas rečiau, jeigu patys pirmi jos įsigijimo žingsniai bus užtikrinti. Apie ką mes? Apie pajungimą, kuris daugeliui žmonių yra vienas kebliausių darbų.

Vėlgi, skalbimo mašinos pajungimas gali būti paliekamas profesionalams, kurie užtikrina, kad viskas bus sklandu kreipkitės>>

Įsigijus skalbimo mašiną ji turi būti pastatoma toje vietoje, kurioje stovės visa laiką. Radus vietą bus kur kas paprasčiau išmatuoti – kokio ilgio žarna reikalinga. Nors dažniausiai perkant skalbyklę žarnos būna komplektuose, tačiau kartais gali tekti įsigyti papildomai ilgesnes, kad jos stabiliai pasiektų vandens išbėgimo vamzdžius.

Taip pat žarnos ilgumas padeda kur kas paprasčiau rūpintis namais. Kartais skalbyklę gali tekti patraukti iš vietos, kai reikia išsivalyti grindis. Tokiu atveju žarna taip pat turi būti ilgesnė, kad atitraukimo metu jos galas vistiek liktų vamzdyje.

Prieš bandydami skalbimo mašiną taip pat turite pasirūpinti, kad joje neliktų transportavimui skirtų varžtų. Kas bus, jeigu skalbsite su jais? Dažniausiai skalbyklė kratosi, girdi keisti garsai, dažnai žmonės galvoja, kad įsigijo brokuotą gaminį.

Kokybiškam vandens padavimui reikalingas ventilio montavimas.  Jam primontuoti būtinai reikalingas santechnikinis raktas, taip pat, speciali sandarinimo masė. Ant kranelio yra maunama žarna, o kitas jos galas, suprantama, jungiamas prie skalbyklės.

Taip pat reikia pasirūpinti ir tinkamu nuotekų žarnos pajungimu. Geriausia, kad ji būtų laikoma/vedama palei žemę. Tarp skalbimo mašinos žarnos bei kanalizacijos vamzdžio turi būti dedama tarpinė, kuri suteikia papildomą izoliaciją.

Žinoma, jungimo metu žiūrėkite, kad nei viena žarna nebūtų sulenkta, nesusidarytų kilpos, kurios gali trukdyti skalbyklei veikti.

Galiausiai telieka įjungti skalbimo mašiną ir pasižiūrėti – kaip ji veikia. Jeigu viskas gerai – puiku, jeigu ne – tokiu atveju skubiau kreipkitės į pardavėjus.

Ne tik skalbyklės, bet ir kaitlentės pajungimas, boilerio pajungimo darbai gali tik atrodyti paprasti, tačiau išties reikalauja detalumo. Galbūt todėl daugelis kreipiasi į meistrus, kurie  buitinę techniką paruošia naudojimui.

Daneka

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu