Rockwool

Gatvių valytojai atsipirko ultimatumu

Vakar uostamiesčio gatvių švara besirūpinančiai UAB „Specialus autotransportas” valdžia sukonkretino reikalavimus: bendrovei gali tekti atsisveikinti su valdiškais užsakymais, jei iki kovo 31 dienos miestas nebus iškuoptas.

Tokį sprendimą vakar priėmė Klaipėdos savivaldybės administracijos vadovybė po susitikimo su minėtos bendrovės direktoriumi Vygantu Kamarausku.

Miesto ūkio departamento vadovas Alfonsas Šimkus „Vakarų ekspresui” teigė, esą pokalbis buvo itin aštrus.

„Skyrėme jiems dar vieną – 5 tūkst. 400 litų – baudą už neatliktus darbus. Esame biurokratai, todėl šiaip sutarties su bendrove nutraukti negalime. Pagal pasirašytus dokumentus jiems pavesta miesto gatves išvalyti iki kovo 31 dienos, tačiau yra paminėta, kad reikia atsižvelgti ir į oro sąlygas. Dėl šiltos žiemos mes buvome nurodę atlikti darbus iki kovo 1-os dienos, tačiau gatvės vis viena liko nevalytos. Tad skyrėme baudas”, – sakė A. Šimkus.

Departamento vadovas atkreipė dėmesį ir į tai, kad uostamiestyje UAB „Specialus autotransportas” yra tarsi monopolininkė, nes konkurentų beveik nėra.

„Pagal galiojančią tvarką, konkurse dėl miesto gatvių valymo galėtų dalyvauti kad ir užsieniečiai. Mes specialiai Klaipėdą padalijome į dvi dalis, tikėdamiesi, kad konkursą laimės dvi bendrovės, kurios galės tarpusavyje konkuruoti. Taip išloštų miestiečiai. Tačiau konkursą laimėjo viena bendrovė, tad tokią situaciją ir matome”, – apgailestavo jis.

Nutraukti sutartį su UAB „Specialus autotransportas” gali būti kiek rizikinga dar ir dėl to, kad tektų ieškoti paslaugos teikėjo laikotarpiui, per kurį būtų atlikti visi formalumai naujai sutarčiai pasirašyti.

Miesto gatvių švara besirūpinančios bendrovės vadovai darbų nevykdymą motyvavo tuo, kad sugedo transporto priemonė. Jų teigimu, samdyta mašina gatves turėjo pradėti valyti nuo vakar.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt