Franke

Darbą pradeda naujasis Valstybinės energetikos inspekcijos vadovas

valstybės energetikos inspekcijos vadovas

Šiandien (gegužės 17 d.) Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos (VEI) viršininko pareigas pradeda eiti Alvydas Masiulis. Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas šiandien naująjį vadovą pristatė inspekcijos darbuotojams.

„VEI kaip institucija yra svarbi tiek energetikos sektoriui, tiek energijos vartotojui ir pagrindiniai šiame darbe yra trys principai – profesionalumas, principingumas ir pagarba vartotojui. Linkiu sėkmingai jais vadovauti ir išnaudoti visą čia sukauptą didelį potencialą“, – sakė energetikos ministras.

Nuo 2012 m. A. Masiulis užėmė vadovaujančias pareigas bendrovėje „Gelsauga“. Iki tol daugiau nei penkiolika metų dirbo Valstybės saugumo departamente. A. Masiulis turi teisininko ir inžinieriaus išsilavinimą.

„Džiaugiuosi šia galimybe prisidėti prie teigiamų pokyčių formavimo šalies energetikos sistemoje. Tikiuosi, kad sukaupta patirtis bei įgūdžiai prisidės prie inspekcijai keliamų tikslų ir uždavinių įgyvendinimo, o skaidrus, efektyvus ir operatyvus VEI darbas patenkins energijos gamintojų, tiekėjų ir vartotojų lūkesčius“, – sakė naujasis VEI vadovas.

VEI nuo pernai gruodžio laikinai vadovavo Planavimo ir kontrolės skyriaus vedėjas Andrius Daščioras.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu