Anza

„Citadele“ bankas suteikė 15 mln. eurų paskolą „EfTEN Capital“

SBA industrinių inovacijų slėnis

„Citadele“ bankas suteikė 15 mln. eurų finansavimą Estijos fondų valdytojos „EfTEN Capital“ įsteigto fondo valdomai įmonei,  kuri užsiima nekilnojamojo turto nuoma. Įmonės valdomą NT kompleksą sudaro sandėliavimo ir gamybos pastatai, esantys SBA Industrinių inovacijų slėnyje šalia Klaipėdos, kur veikia logistikos centras bei baldų komponentų gamykla. Pastatai nuomojami „SBA“ baldų grupės dukterinei įmonei „Innovo Logistika“. 

„Kliento valdomas nekilnojamo turto kompleksas yra labai modernus, atitinkantis aukščiausius energetinio efektyvumo standartus ir yra strategiškai reikšmingoje vietoje – netoli Klaipėdos, kur yra uostas – vienas svarbiausių logistikos centrų, leidžiančių efektyviai vykdyti veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir tiekti produkciją užsienio šalims. Tikime, kad ši investicija prisidės prie dar geresnių mūsų gamybininkų ir eksportuotojų rezultatų, taip pat kurs pridėtinę vertę Lietuvos ekonomikai“, – teigia Vaidas Žagūnis, „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas. 

„Džiaugiuosi, kad „EfTEN“ Lietuvoje turi naują finansinį partnerį. „Citadele“ bankas įsiklausė į mūsų poreikius, parodė lankstumą, kas išaugusių finansavimo kaštų metu mums yra ypač svarbu. Esu tikras, kad turėsime dar ne vieną bendrą projektą“, – teigia Laurynas Žilys, „EfTEN Capital Lietuva“ partneris.

Prieš 14 metų „EfTEN Capital“ Finansų priežiūros tarnybos sprendimu suteikta valdymo licencija, o prieš dešimtmetį – ir alternatyvi fondų valdymo licencija. 2018 m. įsteigtas „EfTEN Real Estate Fund 4“ yra alternatyvus bendrovės uždarasis investicinis fondas, investuojantis į komercinės paskirties nekilnojamą turtą. Šiuo metu „EfTEN“ valdo dar septynis fondus, valdomo turto vertė viršija 1,1 mlrd. EUR. 

Tai jau ne pirmas banko ir „EfTEN Capital“ įsteigtų fondų vykdomas sandoris – „Citadele“ jau yra suteikusi 21 mln. eurų finansavimą „EfTEN Capital“ įmonei „EfTEN Domina“, kuri valdo vieną didžiausių prekybos centrų Latvijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu