Tikkuurila

Amfiteatrui kliūčių nebus

amfiteatro prie Vytauto bažnyčios

Kauno miesto savivaldybės ir Kauno apskrities viršininko administracijos atstovai antradienį susitarė dėl amfiteatro prie Vytauto bažnyčios klausimo.

Pradėjus amfiteatro statybas iš Kauno viršininko administracijos pusės sulaukta pareiškimų, jog statinys yra nelegalus. Pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Romaldo Rabačiaus problema dėl amfiteatro legalumo yra išspręsta. „Su Kauno apskrities administracija sutarėme, jog iki rudens parengsime visus reikalingus dokumentus,” – kalbėjo R. Rabačius.

Savivaldybė į amfiteatro įrengimą investavo virš 344 tūkst. litų, dar apie 700 tūkstančių skyrė verslininkai. Naujasis amfiteatras padės atgaivinti senamiestį – pritrauks žiūrovų į rengiamus koncertus, padaugės šalia įsikūrusių kavinių ir restoranų lankytojų.

Liepos 17 d., 19.00 val. Nemuno krantinės amfiteatro scenoje (prie Vytauto Didžiojo bažnyčios) koncertuos festivalio „Daugirdas gyvai” programos dalyvis bliuzo roko gitaristas iš Čikagos Carlosas Johnsonas su grupe.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu