Spalio 23d. Šeštadienis

Polistireninis putplastis: kokiomis savybėmis jis pasižymi?

2019 Gruodžio 13d.
Polistireninis putplastis: kokiomis savybėmis jis pasižymi?

Statybos – viena svarbiausių sričių. Visi pageidauja, kad pastatai būtų patvarūs, stabilūs, ekonomiški, ergonomiški ir ilgai tarnautų. Vis dėlto, ar visi šie tikslai bus pasiekti, priklausys nuo daugybės veiksnių. Vienas iš jų yra darbuotojų profesionalumas, kita – naudojamos medžiagos. Šiandien statybinių medžiagų pasirinkimas yra ypač platus, todėl kartais gali būti sudėtinga nuspręsti, kuriems pasirinkimams reikėtų teikti pirmenybę. Vienas galimų variantų – FF – EPS polistireninis putplastis. Tad siūlome sužinoti, kokiomis savybėmis pasižymi ši medžiaga.

Ne paslaptis, kad siekiant išgauti aukščiausios kokybės galutinį rezultatą statybose yra ypač svarbus tikslumas bei stabilumas. Būtent tuo ir pasižymi FF – EPS polistireninis putplastis – duomenis visada tikslūs ir stabilūs, todėl užtikrinami geriausi statybų rezultatai. Visa tai todėl, kad plokštės yra ne pjaustomos, o formuojamos specialiose formose. Taigi, duomenų tikslumas bei stabilumas gerokai supaprastina darbą darbininkams, o užsakovams – leidžia mėgautis puikiu galutiniu rezultatu.

Ne paslaptis ir tai, kad visi pageidauja, jog pastatas, kuriame dirbama ar vykdoma kokia nors veikla (komercinė, gamybinė ir t.t.) būtų šiltas ir jaukus, o apšildymo sprendimams nereikėtų išleisti daug pinigų. Taip ir nutiks tuo atveju, jei bus pasirinktas FF – EPS polistireninis putplastis: ši medžiaga pasižymi mažu šilumos laidumu, tad idealiai tinka didelio energinio efektyvumo pastatams. Dar viena svarbi detalė: jei norite gyventi šiltai, atminkite, kad FF – EPS polistireninis putplastis yra tikrai geresnis pasirinkimas nei įprastas polistireninis putplastis, kadangi jis yra net trečdaliu efektyvesnis.

Jei manote, kad polistireninis putplastis gali būti naudojamas vienu konkrečiu tikslu, nieko panašaus – dėmesį verta atkreipti į tai, kad yra gaminamas net 3 tipų FF – EPS. FF – EPS 70 tipo gaminys kaip tinkuojamų fasadų šilumos izoliacija; FF – EPS 80 – plokščiųjų stogų bei šildomų grindų šilumos izoliacijas, na, o FF – EPS 100 tipo gaminys yra įvardijamas kaip  plokščiųjų stogų, grindų ant grunto, rūsio sienų išorinė šilumos izoliacija. Taigi, kaip matyti, polistireninį putplastįs galite naudoti įvairias tikslais.

Visi pageidauja, kad statybos darbai būtų vykdomi greitai ir sklandžiai. Tačiau tai tikrai ne visada priklauso nuo paties užsakovo, kur kas dažniau – nuo darbų vykdytojų. Vis dėlto, kai kalbame apie sklandų statybų procesą bei optimalią jo trukmę, verta akcentuoti, kad ypač tikslinga naudoti polistireninį putplastį, kadangi šią statybinę medžiagą yra paprasta montuoti.

Verta akcentuoti ir tai, kad ši statybinė žaliava puikiai dera su kitomis, o tai – netoks jau ir dažnas atvejis.

Taip pat reikia priminti, kad šiandien vis didesnė dalis žmonių kelia iš  tiesų labai svarbų klausimą: kaip gyvens ateities kartos? Ar jos dar galės gyventi bent dalinai švarioje aplinkoje? Kylantis žmonių sąmoningumas įpareigoja atsakingiau rinktis tai, ką naudojame, na, o statybinės medžiagos – taip pat ne išimtis. Taigi, puikiu pasirinkimu tampa FF – EPS polistireninis putplastis, kadgi ši medžiaga ši žaliava yra perdirbama 100 proc., tad visi ją pasirenkantys, tausoja gamtą.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad polistireninis putplastis turi labai daug puikių savybių: užtikrinami tikslūs bei stabilūs duomenys; pasižymi mažu šilumos laidumu, gali būti perdirbamas ir t.t. Visos šios puikios savybės tikrai garantuoja, kad pirkėjas, įsigijęs polistireninio putplasčio, liks patenkintas savo sprendimu. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad polistireninis putplastis yra vienas tų gaminių, kurį galite įsigyti internetu. Tai taupo jūsų laiką ir pinigus.


Kokybiškos pakavimo medžiagos – gudriausias sprendimas transportuojant trapiausius gaminius

Kokybiškos pakavimo medžiagos – gudriausias sprendimas transportuojant trapiausius gaminius

Ilgą laiką pakavimo medžiagos buvo tiesiog kartoninės dėžės ar balti tradiciniai popieriniai vokai, padedantys transportuoti, pakuoti reikiamą prekę bei apsaugoti ją nuo mechaninių pažeidimų ar aplinkos poveikio. Tačiau šiandien vis dažniau...


Pakuočių gamyba – efektyviai ir kokybiškai

Pakuočių gamyba – efektyviai ir kokybiškai

Skirtingų formų, stilių bei išmatavimų pakuotės padeda ne tik užtikrinti tvarką mus supančioje aplinkoje, bet ir nustebinti artimą žmogų ar patogiai transportuoti įvairius daiktus. Dėl to, jog pakuotės atlieka daug skirtingų funkcijų, jų gamyba...


Kaip sumažinti židinių sukeliamų gaisrų riziką?

Kaip sumažinti židinių sukeliamų gaisrų riziką?

Naujausiais Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, per šių metų pirmąjį pusmetį Vilniaus mieste kilo 781 gaisras, žuvo 9 žmonės. Daugiau nei 6 proc. gaisrų įvyko dėl krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo, bei jų...


Formų gamyba

Formų gamyba

Elastingą formą pasidaryti yra žymiai lengviau ir paprasčiau, tačiau žaliavos šio tipo formai pasigaminti yra brangios, tad jeigu reikia nuimti formą nuo itin didelio modelio, prototipo kaina gerokai išauga.


Verta žinoti

Verta žinoti

Dažniausiai jau pati gaminio žaliava puikiai nusako jau pagaminto gaminio savybes. Akmens vata yra gaminama iš vulkaninės kilmės uolienų: bazalto, gabro, olivino, dolomito. Akmens žaliava sudaro apie 96-98% gaminio masės, likę 2-4% –...


Ką rekomenduoja namo statybų profesionalai?

Ką rekomenduoja namo statybų profesionalai?

Statyti namą − labai svarbus gyvenimo sprendimas. Jei namą statote ne tik sau, bet ir ateities kartoms, jūsų pasirinkimas, kokias medžiagas naudoti, kad namas išliktų patvarus, turėtų būti itin apgalvotas. Kiekvienas pasirinkimas turi įtakos...


RR - RAL spalvininkas

RR - RAL spalvininkas

RR -> RAL spalvų paletė, pagal RUUKKI, Suomija


Žaliavos, medžiagos ir įrankiai, naudojami stiklo plastiko gamyboje

Žaliavos, medžiagos ir įrankiai, naudojami stiklo plastiko gamyboje

Šios dervos yra pačios populiariausios ir plačiausiai naudojamos. Jos gali būti ortoftalinės, izoftalinės, modifikuotos akrilu, su greitikliu, be greitiklio, skirtingo klampumo, spalvos, reakcijos greičio ir pan.


Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...