Liepos 13d. Pirmadienis

Polistireninis putplastis: kokiomis savybėmis jis pasižymi?

2019 Gruodžio 13d.
Polistireninis putplastis: kokiomis savybėmis jis pasižymi?

Statybos – viena svarbiausių sričių. Visi pageidauja, kad pastatai būtų patvarūs, stabilūs, ekonomiški, ergonomiški ir ilgai tarnautų. Vis dėlto, ar visi šie tikslai bus pasiekti, priklausys nuo daugybės veiksnių. Vienas iš jų yra darbuotojų profesionalumas, kita – naudojamos medžiagos. Šiandien statybinių medžiagų pasirinkimas yra ypač platus, todėl kartais gali būti sudėtinga nuspręsti, kuriems pasirinkimams reikėtų teikti pirmenybę. Vienas galimų variantų – FF – EPS polistireninis putplastis. Tad siūlome sužinoti, kokiomis savybėmis pasižymi ši medžiaga.

Ne paslaptis, kad siekiant išgauti aukščiausios kokybės galutinį rezultatą statybose yra ypač svarbus tikslumas bei stabilumas. Būtent tuo ir pasižymi FF – EPS polistireninis putplastis – duomenis visada tikslūs ir stabilūs, todėl užtikrinami geriausi statybų rezultatai. Visa tai todėl, kad plokštės yra ne pjaustomos, o formuojamos specialiose formose. Taigi, duomenų tikslumas bei stabilumas gerokai supaprastina darbą darbininkams, o užsakovams – leidžia mėgautis puikiu galutiniu rezultatu.

Ne paslaptis ir tai, kad visi pageidauja, jog pastatas, kuriame dirbama ar vykdoma kokia nors veikla (komercinė, gamybinė ir t.t.) būtų šiltas ir jaukus, o apšildymo sprendimams nereikėtų išleisti daug pinigų. Taip ir nutiks tuo atveju, jei bus pasirinktas FF – EPS polistireninis putplastis: ši medžiaga pasižymi mažu šilumos laidumu, tad idealiai tinka didelio energinio efektyvumo pastatams. Dar viena svarbi detalė: jei norite gyventi šiltai, atminkite, kad FF – EPS polistireninis putplastis yra tikrai geresnis pasirinkimas nei įprastas polistireninis putplastis, kadangi jis yra net trečdaliu efektyvesnis.

Jei manote, kad polistireninis putplastis gali būti naudojamas vienu konkrečiu tikslu, nieko panašaus – dėmesį verta atkreipti į tai, kad yra gaminamas net 3 tipų FF – EPS. FF – EPS 70 tipo gaminys kaip tinkuojamų fasadų šilumos izoliacija; FF – EPS 80 – plokščiųjų stogų bei šildomų grindų šilumos izoliacijas, na, o FF – EPS 100 tipo gaminys yra įvardijamas kaip  plokščiųjų stogų, grindų ant grunto, rūsio sienų išorinė šilumos izoliacija. Taigi, kaip matyti, polistireninį putplastįs galite naudoti įvairias tikslais.

Visi pageidauja, kad statybos darbai būtų vykdomi greitai ir sklandžiai. Tačiau tai tikrai ne visada priklauso nuo paties užsakovo, kur kas dažniau – nuo darbų vykdytojų. Vis dėlto, kai kalbame apie sklandų statybų procesą bei optimalią jo trukmę, verta akcentuoti, kad ypač tikslinga naudoti polistireninį putplastį, kadangi šią statybinę medžiagą yra paprasta montuoti.

Verta akcentuoti ir tai, kad ši statybinė žaliava puikiai dera su kitomis, o tai – netoks jau ir dažnas atvejis.

Taip pat reikia priminti, kad šiandien vis didesnė dalis žmonių kelia iš  tiesų labai svarbų klausimą: kaip gyvens ateities kartos? Ar jos dar galės gyventi bent dalinai švarioje aplinkoje? Kylantis žmonių sąmoningumas įpareigoja atsakingiau rinktis tai, ką naudojame, na, o statybinės medžiagos – taip pat ne išimtis. Taigi, puikiu pasirinkimu tampa FF – EPS polistireninis putplastis, kadgi ši medžiaga ši žaliava yra perdirbama 100 proc., tad visi ją pasirenkantys, tausoja gamtą.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad polistireninis putplastis turi labai daug puikių savybių: užtikrinami tikslūs bei stabilūs duomenys; pasižymi mažu šilumos laidumu, gali būti perdirbamas ir t.t. Visos šios puikios savybės tikrai garantuoja, kad pirkėjas, įsigijęs polistireninio putplasčio, liks patenkintas savo sprendimu. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad polistireninis putplastis yra vienas tų gaminių, kurį galite įsigyti internetu. Tai taupo jūsų laiką ir pinigus.

"Soudal" - ugniai atsparios montavimo putos

"Soudal" - ugniai atsparios montavimo putos

Europos šalyse buvo sukurti nauji standartai, apibrėžiantys statybinių medžiagų atsparumo ugniai rodiklius. Pagal atsparumą ugniai visos medžiagos priskiriamos tam tikrai klasei. Vertinami šie rodikliai: medžiagos degumas, šilumos išsiskyrimo...


Stiklo plastikas – kas tai?

Stiklo plastikas – kas tai?

Stiklo plastikas – tai viena iš kompozicinių medžiagų rūšių. Nors liaudyje visos kompozicinių medžiagų rūšys vadinamos vienu, stiklo plastiko, pavadinimu, pats stiklo pluoštas gali ir neįeiti į medžiagos sudėtį.


Stretch plėvelė daiktų pakavimui

Stretch plėvelė daiktų pakavimui

Norint saugiai pervežti įvairius daiktus iš taško A į tašką B, būtina juos kokybiškai supakuoti, kad kelionės metu nebūtų apgadinti, sulaužyti, sudaužyti ir pan. Sunkiausia užduotis – išsirinkti kokybišką bei tvirtą plėvelę, skirtą...


Patarimai perkantiems keramines plyteles

Patarimai perkantiems keramines plyteles

Plati keraminių plytelių spalvų ir atspalvių gama, faktūrų bei formatų įvairovė leidžia įgyvendinti vartotojui pačius netikėčiausius sumanymus, pasiekti norimą įspūdį formuojant patalpos erdves.


Kaip sumažinti židinių sukeliamų gaisrų riziką?

Kaip sumažinti židinių sukeliamų gaisrų riziką?

Naujausiais Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, per šių metų pirmąjį pusmetį Vilniaus mieste kilo 781 gaisras, žuvo 9 žmonės. Daugiau nei 6 proc. gaisrų įvyko dėl krosnių, židinių ir dūmtraukių įrengimo, bei jų...


"S.Anselmo“ plytos - išskirtinė klasikinė harmonija Jūsų namams

"S.Anselmo“ plytos - išskirtinė klasikinė harmonija Jūsų namams

UAB“Serfas“ su malonumu ir pasididžiavimu pristato vieną iš seniausių Italijos plytų gamintojų S.Anselmo. Įmonė , kuri savo amžių skaičiuoja jau nuo 900 metų. Plytų gamybos tradicijos Italijoje yra vienos seniausių pasaulyje ir šiuo...


Pakavimo medžiagos - nepakeičiamas pagalbininkas statybose

Pakavimo medžiagos - nepakeičiamas pagalbininkas statybose

Statybose naudojamas ir pūstas polietilenas. Jis patogus sujungimų bei siūlių izoliavimui, turi atsparumo cheminėms medžiagoms. Gerai sulaiko vandenį, šilumą, garsą. Polipropileninė juosta naudojama įvairių krovinių, taip pat ir dėžių, statybinių...


21-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2014

21-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2014

Įsibėgėjus pavasariui, atšyla ne tik orai – atgyja ir statybų sektorius. Nauji produktai, inovatyvūs sprendimai, ekologiškos medžiagos ar absoliučiai nestandartiniai pasiūlymai Jums ir Jūsų būstui. Ar norėtumėte išvysti viską vienoje...


Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Blokelių centras, UAB
Blokelių centras, UAB

Blokelių Centras – statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonių grupė.

Lorensa, UAB
Lorensa, UAB

UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Visakasnamams.lt
Visakasnamams.lt

Viskasnamams.lt - elektroninė statybinių medžiagų parduotuvė.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

ALTIS LTD, UAB
ALTIS LTD, UAB

Specializuojamės hidroizoliacijos srityje ir siūlome platų hidroizoliacinių medžiagų asortimentą. Tiekiame remontines medžiagas tiek pramoniniams ir specialiosios paskirties objektams, tiek privačiai statybai.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.