Rugpjūčio 24d. Šeštadienis

Vientisa šildymo įrangos sistema

Peržiūrų skaičius: 40780
Vientisa šildymo įrangos sistema

Renkantis šildymo sistemą būstui, dažnai tenka matyti ar net įsigyti nekokybiškų prekių ar įvairių viena su kita nederančių detalių, iš kurių bandoma daryti vientisą šildymo sistemą, – tokie dalykai lemia tai, kad šildymo sistema būna nepakankamai funkcionali bei dažnai genda.

UAB "Elstava" direktoriaus Valentino Sinkevičiaus teigimu, šiuo metu šildymo įrangos srityje vyrauja tendencija Vakarų ir Rytų rinkoms tiekti skirtingos kokybės produktus. Prekių ženklu "CHAPPEE" žymima įranga išsiskiria tuo, kad gaminiai neskirstomi į pigesnius, specialiai skirtus Rytų rinkai, ir visiškai sukomplektuotus bei atitinkančius visus aplinkosaugos bei efektyvumo reikalavimus, skirtus Vakarų rinkai, – visi Lietuvoje parduodami gaminiai niekuo nesiskiria nuo parduodamų Prancūzijoje. Be to, šildymo įranga gamykloje sukomplektuojama su visais reikalingais priedais ir yra visiškai parengta montuoti, todėl šildymo įrangos "CHAPPEE" pirkėjui nereikia rūpintis būtinais katilo ar kito įrenginio priedais.

1991 metais susikūrusi UAB "Elstava" - išskirtinis "CHAPPEE" šildymo įrangos prekybos bei priežiūros partneris Lietuvoje. Bendrovės veiklos sritis – katilai ir katilinių įranga, šildymo sistemos, skaitmeniniai šildymo reguliatoriai ir t. t., šildymo sistemų projektavimas, pardavimas, garantinė ir pogarantinė priežiūra. Bene svarbiausias bendrovės siūlomų produktų privalumas – techninis suderinamumas.

Rekomenduoja programa "Saldus gyvenimas"

Šildymo įrangą "Chappee" gamina prancūzų įmonė "Baxi France". Nuo 1929 metų katilus pradėjusi gaminti gamykla turi senas ketinių katilų liejimo tradicijas ir didelę gamybos patirtį. Koncerno siūlomų produktų asortimentą sudaro itin plataus galių spektro šildymo katilai (nuo 20 iki 3 500 kW), tūriniai šilumokaičiai, degikliai, saulės kolektoriai, plieniniai ir ketiniai radiatoriai, rankšluosčių džiovintuvai ir kt. Šie gaminiai – tai puikiai deranti aukščiausia kokybė, elegancija ir dizainas. Produkcija "Chappee" įtraukta į "Gaz de France" ("Prancūzijos dujų") programos "Dolce Vita" ("Saldus gyvenimas") rekomenduojamos įrangos sąrašą.

Individualus šildymas

Individualiai šildomoms patalpoms "Chappee" siūlo gausų asortimentą dujomis ar skystuoju kuru kūrenamų katilų, išsiskiriančių stiliumi, konstrukcija, techniniais sprendimais bei patraukliomis kainomis.

Sieniniai katilai dažnai naudojami nedideliems butams ir kotedžams šildyti. Serijos "Luna" pakabinamieji dujiniai katilai gali šalinti dūmus tiek per kaminą, tiek ir naudojant dūmtraukio ir ortakio sistemą (vadinamąją dūmų šalinimo turbosistemą). Populiariausi šios serijos katilų modeliai:

•vienos funkcijos katilai ("Luna Prime"), skirti tik šildyti arba, prijungus tūrinį vandens šildytuvą, šildyti ir ruošti karštą vandenį;

•dviejų funkcijų katilai ("Luna Flirt") su integruotu šilumokaičiu karštam vandeniui ruošti. Esant didesniam karšto vandens poreikiui, gali būti naudojamas modelis "Luna Max", kuriame įtaisytas didesnis karšto vandens šilumokaitis, galintis paruošti didesnį karšto vandens kiekį per tą patį laiką;

•jei patalpose mažai vietos, bet karšto vandens reikia daugiau, idealiai tinka modelis "Luna Duo" su viduje įmontuotu 60 litrų nerūdijančio plieno tūriniu vandens šildytuvu arba modelis "Luna Perfect" su 40 litrų nerūdijančio plieno karšto vandens kaupikliu.

Šios serijos katilai pranašesni už rinkoje esančius kitų gamintojų produktus tuo, kad papildomai prie jų galima prijungti nebrangiai kainuojantį lauko temperatūros jutiklį, pagal kurio nustatytą šildymo kreivę katilas pats reguliuoja į šildymo sistemą patenkančio srauto temperatūrą, atsižvelgiant į lauko temperatūrą. Kita svarbi ypatybė – labai patogus valdymo skydelis, kurio indikatoriai praneša apie įvykusius gedimus ar atsiradusias klaidas.

Besidomintiesiems pažangesnėmis technologijomis "Chappee" siūlo dujinius pakabinamuosius kondensacinius katilus "Luna HTE", kurių šilumokaitis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Šios serijos modeliai: "Prime" (skirti tik šildyti, o, prijungus tūrinį vandens šildytuvą, dar ir vandeniui kaitinti), "Flirt" (šildyti ir karštam vandeniui ruošti, naudojant įtaisytą karšto vandens šilumokaitį), "Duo" (šildymo katilas su įtaisytu 60 litrų nerūdijančio plieno tūriniu vandens šildytuvu).

Privatiems gyvenamiesiems namams šildyti gali būti naudojami ketiniai pastatomieji šildymo katilai, kuriuose deginamos dujos arba skystasis kuras. Populiariausi modeliai – nuo 18 iki 32 kW galios katilai "Edena Progress", kurie gali būti komplektuojami su 120 litrų horizontaliu tūriniu vandens šildytuvu, montuojamu po katilu. Išskirtinė jų ypatybė – dūmų šalinimas ne tik į kaminą, bet ir per dūmtraukio bei ortakio sistemą. Jei reikalingi galingesni katilai, galima įsigyti "Edena 2 Progress", kurių galia – nuo 40 iki 70 kW.

Prie "Edena Progress" ir "Edena 2 Progress" papildomai gali būti pridedami ir naujos kartos skaitmeniniai šildymo reguliatoriai "Elfatherm E9", turintys ir lietuvišką meniu! Jie išsiskiria funkcijų gausa, juos patogu programuoti, be to, įtaisytas patogus naudoti apšviečiamas skystųjų kristalų ekranas.

Neturi analogų

Dujinis katilas "Bora" (nuo 24 iki 42 kW) yra ypatingas "Chappee" produktas. Jokie kiti gamintojai negali pasiūlyti panašaus katilo. "Bora" – tai naujos kartos žemos temperatūros ketiniai dujiniai šildymo katilai, išsiskiriantys ne tik unikaliu dizainu, bet ir konstrukcija – hemisferos, t. y. rutulio formos ketiniu šildymo korpusu, turinčiu mažiausią galimą išorės paviršiaus plotą, ir itin ekonomišku bei efektyviu moduliaciniu dujiniu degikliu, specialiai sukonstruotu šiam modeliui. Vandens temperatūra vientisame hemisferos formos korpuse išlieka vienoda, todėl sumažinama kondensacijos rizika.

Galimas šio katilo modelis ir su 130-170 l tūrio karšto vandens šildytuvu, paslėptu po apdaila. Naudojant patogų nuimamą valdymo pultą, katilą ir visą šildymo sistemą kontroliuoti galima tiek esant prie katilo, tiek ir iš toliau ar esant kitoje patalpoje. Valdymo pultas, kaip ir serijos "Elfatherm E9" reguliatoriai, "kalba" lietuviškai!

Dėl tylaus darbo ir kompaktiškumo – tik 1,4 m aukščio su tūriniu vandens šildytuvu arba 0,85 m aukščio be vandens šildytuvo – "Bora" gali būti montuojamas ir virtuvėse. Šio katilo naudingo veiksmo koeficientas didesnis nei 93 proc.

Naudojant tokį patį kaip katilo "Bora" hemisferos formos ketaus šildymo paviršių, gaminami to paties prekių ženklo skystojo kuro katilai (nuo 24 iki 50 kW). Tiek dujiniai, tiek ir skystojo kuro katilai "Bora" dūmus gali šalinti ir naudojant dūmtraukio bei ortakio dūmų šalinimo sistemą.

Pastatams šildyti naudojant skystąjį arba dujinį kurą, gali būti pasirenkamas ir modelis "Sempra Progress" (nuo 22 iki 70 kW), kurio išskirtinė ypatybė – 5 eigų ketinis šildymo paviršius, iš šalinamų dūmų "ištraukiantis" maksimalų šilumos kiekį. Galimi "Sempra Progress" variantai su 120–150 l tūriniais vandens šildytuvais, montuojamais ant katilo.

Kolektyvinis šildymas

Kolektyviniam šildymui dujomis gali būti naudojami "Edena 3 Progress" (nuo 48 iki 116 kW) bei "Edena 4 Progress" (nuo 133 iki 348 kW) ketiniai katilai su atmosferiniais degikliais ir "NXR 3" (nuo 90 iki 290 kW) bei "NXR 4" (nuo 320 iki 800 kW) ketiniai katilai su ventiliatoriniais degikliais. Pastarieji du modeliai gali būti komplektuojami ir su skystojo kuro degikliais.

Jei reikalingas didelės galios katilas, koncernas siūlo plieninius katilus "Arizona" (iki 3 500 kW), kurie gali būti komplektuojami tiek su dujiniais, tiek ir su skystojo kuro degikliais.

Kelių katilų ir keliolikos skirtingos temperatūros šildymo žiedų sistemą gali valdyti skaitmeniniai kaskadiniai valdikliai "Elfatherm KKM".

Galvojantiesiems apie ateitį skirti pagal naujausias technologijas pagaminti didžiausio efektyvumo pastatomieji kondensaciniai dujiniai katilai "Moorea 2" (nuo 90 iki 500 kW) su moduliaciniais degikliais, kuriuose įtaisytas lauko temperatūros veikiamas skaitmeninis šildymo reguliatorius bei kurių naudingo veiksmo koeficientas gali siekti 109%.

2005 metais "Chappee" produkciją papildė kondensacinis 26 kW galios skystojo kuro katilas "Bora HTE", kondensaciniai dujiniai katilai "Moorea 1 HTE" (22 ir 35 kW), sieniniai kondensaciniai dujiniai katilai "Luna HTE" (45, 55 ir 65 kW) ir šilumos siurbliai.


AUTORIUS: ELSTAVA,UABBiožidiniai

Biožidiniai

Biožidiniai – tai iššūkis tradiciniams židiniams. Kokybe visiškai nenusileidžiantys visuotinai priimtiems židinių standartams. Biožidiniai, tai naujovė, kuri davė pradžią netradiciniams sprendimams. Tai paprastumas, grožis, komfortabilumas,...


Art Deco stiliaus židiniai ir krosnelės

Art Deco stiliaus židiniai ir krosnelės

Židiniai ir krosnelės, kaip ir bet kurie kiti daiktai namams, jų interjerui, neretai yra išsirenkami ne tik pagal funkcionalumą, bet ir stilių. Kartais tai darome sąmoningai (ypač, jei domimės interjero, mados tendencijomis ar menu), kartais...


Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Kodėl radiatoriai turi būti baltos spalvos ir pagaminti iš plieno ar aliuminio? Jūsų būstas taps daug jaukesnis, kai vienodus tarsi uniforma radiatorius pakeisite unikaliais natūralaus akmens radiatoriais, labiau primenančiais modernius meno...


Kaip pasirinkti granulinį katilą

Kaip pasirinkti granulinį katilą

Visi granuliniai katilai komplektuojami kartu su automatika, kuri leidžia valdyti kuro padavimą, uždegimą, degimo procesą, temperatūrinius režimus katile, valdyti kelis kontūrus šildymo sistemoje, kontroliuoti akumuliacinės talpos darbą ir karšto...


Lauko kepsninės – meno kūriniai iš Florencijos

Lauko kepsninės – meno kūriniai iš Florencijos

Dažniausiai išgirdus žodį „grilis“ (lietuviškai turėtume sakyti keptuvas arba kepsninė) prieš mūsų akis iškyla įvairiausio dizaino, didesni arba mažesni, bet paprastai – ketaus, nerūdijančio plieno prietaisai maisto gaminimui...


Skirtingi šildymo sprendimai: sistemų įrengimas, klaidos ir kaip jų išvengti (4 dalis)

Skirtingi šildymo sprendimai: sistemų įrengimas, klaidos ir kaip jų išvengti (4 dalis)

Toliau kalbame aktualia tema, artėjant žiemos sezonui: šildymo sprendimai. Šį kartą apie tai, kokios daromos klaidos, statomose naujuose būstuose, taip pat apie srities profesionalus ir apie tai, koks gi brokas dažniausiai pasitaiko.


Susimažinkime keliskart šilumos kainas!

Susimažinkime keliskart šilumos kainas!

Daugelį Lietuvos miestų daugiabučių namų gyventojų į neviltį varo vis didėjančios sąskaitos už šildymą ir karštą vandenį. Jos pasiekė tokias aukštumas, kad ne tik pensininkai, bet ir dirbantys žmonės yra nebepajėgūs jų apmokėti.Tai - absurdiška...


Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai – tai šiluma šviesos greičiu

Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai – tai šiluma šviesos greičiu

Daugelis seniai rinkoje esančių šildytuvų šildo orą patalpoje. Dėl to žmonėms pasidaro šilta tik tada, kai sušyla oras. Čia galima pastebėti trūkumą: žmogui sušildyti, visų pirma reikia sušildyti orą. Todėl šiluma nėra jaučiama iškart, įjungus...


ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia