Sausio 19d. Sekmadienis

Vientisa šildymo įrangos sistema

Peržiūrų skaičius: 40780
Vientisa šildymo įrangos sistema

Renkantis šildymo sistemą būstui, dažnai tenka matyti ar net įsigyti nekokybiškų prekių ar įvairių viena su kita nederančių detalių, iš kurių bandoma daryti vientisą šildymo sistemą, – tokie dalykai lemia tai, kad šildymo sistema būna nepakankamai funkcionali bei dažnai genda.

UAB "Elstava" direktoriaus Valentino Sinkevičiaus teigimu, šiuo metu šildymo įrangos srityje vyrauja tendencija Vakarų ir Rytų rinkoms tiekti skirtingos kokybės produktus. Prekių ženklu "CHAPPEE" žymima įranga išsiskiria tuo, kad gaminiai neskirstomi į pigesnius, specialiai skirtus Rytų rinkai, ir visiškai sukomplektuotus bei atitinkančius visus aplinkosaugos bei efektyvumo reikalavimus, skirtus Vakarų rinkai, – visi Lietuvoje parduodami gaminiai niekuo nesiskiria nuo parduodamų Prancūzijoje. Be to, šildymo įranga gamykloje sukomplektuojama su visais reikalingais priedais ir yra visiškai parengta montuoti, todėl šildymo įrangos "CHAPPEE" pirkėjui nereikia rūpintis būtinais katilo ar kito įrenginio priedais.

1991 metais susikūrusi UAB "Elstava" - išskirtinis "CHAPPEE" šildymo įrangos prekybos bei priežiūros partneris Lietuvoje. Bendrovės veiklos sritis – katilai ir katilinių įranga, šildymo sistemos, skaitmeniniai šildymo reguliatoriai ir t. t., šildymo sistemų projektavimas, pardavimas, garantinė ir pogarantinė priežiūra. Bene svarbiausias bendrovės siūlomų produktų privalumas – techninis suderinamumas.

Rekomenduoja programa "Saldus gyvenimas"

Šildymo įrangą "Chappee" gamina prancūzų įmonė "Baxi France". Nuo 1929 metų katilus pradėjusi gaminti gamykla turi senas ketinių katilų liejimo tradicijas ir didelę gamybos patirtį. Koncerno siūlomų produktų asortimentą sudaro itin plataus galių spektro šildymo katilai (nuo 20 iki 3 500 kW), tūriniai šilumokaičiai, degikliai, saulės kolektoriai, plieniniai ir ketiniai radiatoriai, rankšluosčių džiovintuvai ir kt. Šie gaminiai – tai puikiai deranti aukščiausia kokybė, elegancija ir dizainas. Produkcija "Chappee" įtraukta į "Gaz de France" ("Prancūzijos dujų") programos "Dolce Vita" ("Saldus gyvenimas") rekomenduojamos įrangos sąrašą.

Individualus šildymas

Individualiai šildomoms patalpoms "Chappee" siūlo gausų asortimentą dujomis ar skystuoju kuru kūrenamų katilų, išsiskiriančių stiliumi, konstrukcija, techniniais sprendimais bei patraukliomis kainomis.

Sieniniai katilai dažnai naudojami nedideliems butams ir kotedžams šildyti. Serijos "Luna" pakabinamieji dujiniai katilai gali šalinti dūmus tiek per kaminą, tiek ir naudojant dūmtraukio ir ortakio sistemą (vadinamąją dūmų šalinimo turbosistemą). Populiariausi šios serijos katilų modeliai:

•vienos funkcijos katilai ("Luna Prime"), skirti tik šildyti arba, prijungus tūrinį vandens šildytuvą, šildyti ir ruošti karštą vandenį;

•dviejų funkcijų katilai ("Luna Flirt") su integruotu šilumokaičiu karštam vandeniui ruošti. Esant didesniam karšto vandens poreikiui, gali būti naudojamas modelis "Luna Max", kuriame įtaisytas didesnis karšto vandens šilumokaitis, galintis paruošti didesnį karšto vandens kiekį per tą patį laiką;

•jei patalpose mažai vietos, bet karšto vandens reikia daugiau, idealiai tinka modelis "Luna Duo" su viduje įmontuotu 60 litrų nerūdijančio plieno tūriniu vandens šildytuvu arba modelis "Luna Perfect" su 40 litrų nerūdijančio plieno karšto vandens kaupikliu.

Šios serijos katilai pranašesni už rinkoje esančius kitų gamintojų produktus tuo, kad papildomai prie jų galima prijungti nebrangiai kainuojantį lauko temperatūros jutiklį, pagal kurio nustatytą šildymo kreivę katilas pats reguliuoja į šildymo sistemą patenkančio srauto temperatūrą, atsižvelgiant į lauko temperatūrą. Kita svarbi ypatybė – labai patogus valdymo skydelis, kurio indikatoriai praneša apie įvykusius gedimus ar atsiradusias klaidas.

Besidomintiesiems pažangesnėmis technologijomis "Chappee" siūlo dujinius pakabinamuosius kondensacinius katilus "Luna HTE", kurių šilumokaitis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Šios serijos modeliai: "Prime" (skirti tik šildyti, o, prijungus tūrinį vandens šildytuvą, dar ir vandeniui kaitinti), "Flirt" (šildyti ir karštam vandeniui ruošti, naudojant įtaisytą karšto vandens šilumokaitį), "Duo" (šildymo katilas su įtaisytu 60 litrų nerūdijančio plieno tūriniu vandens šildytuvu).

Privatiems gyvenamiesiems namams šildyti gali būti naudojami ketiniai pastatomieji šildymo katilai, kuriuose deginamos dujos arba skystasis kuras. Populiariausi modeliai – nuo 18 iki 32 kW galios katilai "Edena Progress", kurie gali būti komplektuojami su 120 litrų horizontaliu tūriniu vandens šildytuvu, montuojamu po katilu. Išskirtinė jų ypatybė – dūmų šalinimas ne tik į kaminą, bet ir per dūmtraukio bei ortakio sistemą. Jei reikalingi galingesni katilai, galima įsigyti "Edena 2 Progress", kurių galia – nuo 40 iki 70 kW.

Prie "Edena Progress" ir "Edena 2 Progress" papildomai gali būti pridedami ir naujos kartos skaitmeniniai šildymo reguliatoriai "Elfatherm E9", turintys ir lietuvišką meniu! Jie išsiskiria funkcijų gausa, juos patogu programuoti, be to, įtaisytas patogus naudoti apšviečiamas skystųjų kristalų ekranas.

Neturi analogų

Dujinis katilas "Bora" (nuo 24 iki 42 kW) yra ypatingas "Chappee" produktas. Jokie kiti gamintojai negali pasiūlyti panašaus katilo. "Bora" – tai naujos kartos žemos temperatūros ketiniai dujiniai šildymo katilai, išsiskiriantys ne tik unikaliu dizainu, bet ir konstrukcija – hemisferos, t. y. rutulio formos ketiniu šildymo korpusu, turinčiu mažiausią galimą išorės paviršiaus plotą, ir itin ekonomišku bei efektyviu moduliaciniu dujiniu degikliu, specialiai sukonstruotu šiam modeliui. Vandens temperatūra vientisame hemisferos formos korpuse išlieka vienoda, todėl sumažinama kondensacijos rizika.

Galimas šio katilo modelis ir su 130-170 l tūrio karšto vandens šildytuvu, paslėptu po apdaila. Naudojant patogų nuimamą valdymo pultą, katilą ir visą šildymo sistemą kontroliuoti galima tiek esant prie katilo, tiek ir iš toliau ar esant kitoje patalpoje. Valdymo pultas, kaip ir serijos "Elfatherm E9" reguliatoriai, "kalba" lietuviškai!

Dėl tylaus darbo ir kompaktiškumo – tik 1,4 m aukščio su tūriniu vandens šildytuvu arba 0,85 m aukščio be vandens šildytuvo – "Bora" gali būti montuojamas ir virtuvėse. Šio katilo naudingo veiksmo koeficientas didesnis nei 93 proc.

Naudojant tokį patį kaip katilo "Bora" hemisferos formos ketaus šildymo paviršių, gaminami to paties prekių ženklo skystojo kuro katilai (nuo 24 iki 50 kW). Tiek dujiniai, tiek ir skystojo kuro katilai "Bora" dūmus gali šalinti ir naudojant dūmtraukio bei ortakio dūmų šalinimo sistemą.

Pastatams šildyti naudojant skystąjį arba dujinį kurą, gali būti pasirenkamas ir modelis "Sempra Progress" (nuo 22 iki 70 kW), kurio išskirtinė ypatybė – 5 eigų ketinis šildymo paviršius, iš šalinamų dūmų "ištraukiantis" maksimalų šilumos kiekį. Galimi "Sempra Progress" variantai su 120–150 l tūriniais vandens šildytuvais, montuojamais ant katilo.

Kolektyvinis šildymas

Kolektyviniam šildymui dujomis gali būti naudojami "Edena 3 Progress" (nuo 48 iki 116 kW) bei "Edena 4 Progress" (nuo 133 iki 348 kW) ketiniai katilai su atmosferiniais degikliais ir "NXR 3" (nuo 90 iki 290 kW) bei "NXR 4" (nuo 320 iki 800 kW) ketiniai katilai su ventiliatoriniais degikliais. Pastarieji du modeliai gali būti komplektuojami ir su skystojo kuro degikliais.

Jei reikalingas didelės galios katilas, koncernas siūlo plieninius katilus "Arizona" (iki 3 500 kW), kurie gali būti komplektuojami tiek su dujiniais, tiek ir su skystojo kuro degikliais.

Kelių katilų ir keliolikos skirtingos temperatūros šildymo žiedų sistemą gali valdyti skaitmeniniai kaskadiniai valdikliai "Elfatherm KKM".

Galvojantiesiems apie ateitį skirti pagal naujausias technologijas pagaminti didžiausio efektyvumo pastatomieji kondensaciniai dujiniai katilai "Moorea 2" (nuo 90 iki 500 kW) su moduliaciniais degikliais, kuriuose įtaisytas lauko temperatūros veikiamas skaitmeninis šildymo reguliatorius bei kurių naudingo veiksmo koeficientas gali siekti 109%.

2005 metais "Chappee" produkciją papildė kondensacinis 26 kW galios skystojo kuro katilas "Bora HTE", kondensaciniai dujiniai katilai "Moorea 1 HTE" (22 ir 35 kW), sieniniai kondensaciniai dujiniai katilai "Luna HTE" (45, 55 ir 65 kW) ir šilumos siurbliai.


AUTORIUS: ELSTAVA,UABSniego tirpinimo produktai

Sniego tirpinimo produktai

Tu negali kontroliuoti oro, bet tu gali kontroliuoti pasekmes su Warmup. Išlik saugiu, išvenk brangiai kainuojančių nelaimingų atsitikimų ir nugarą laužančio sniego kasimo.


Ugnis be dūmų

Ugnis be dūmų

Dabar ir tie gyventojai, kurių namuose niekada nebus kamino, namuose gali stebėti ugnelės šokį. Rinka siūlo gerai žinomus elektrinius židinius arba vis dar naujove Lietuvoje vadinamus židinius, kūrenamus skystu arba gelio pavidalo biokuru....


Šilumos siurblys jūsų name – racionalus sprendimas!

Šilumos siurblys jūsų name – racionalus sprendimas!

Kas tai yra ir ką reikėtų žinoti apie šilumos siurblius? Dar prieš dešimtmetį geoterminio šildymo sistema individualiuose namuose Lietuvoje buvo retenybė, nors pasaulyje ji gerai žinoma jau daugiau kaip 40 metų. Kiekvienas, kuris ruošiasi statyti...


Grindinis šildymas miegamajame

Grindinis šildymas miegamajame

„Teko girdėti...“, „kažkas man sakė...“, „nesu ekspertas, bet manau...“ – šiomis ir panašiomis frazėmis dažniausiai prasideda nepagrįsti mitai. Nepaisant to, kad grindinio šildymo sistema Lietuvoje...


Vandeniu šildomos grindys

Vandeniu šildomos grindys

Dažnai šildomų grindų įrengimas paaiškinamas efektyviai naudojama energija ir komfortinėmis sąlygomis patalpoje. Patalpą šildant radiatoriais, aukščiausia temperatūra būna prie lubų, o kojos tuo metu šąla. Taip neatsitiks įrengus šildomas grindis....


WARMUP Grindinio šildymo privalumai

WARMUP Grindinio šildymo privalumai

Kasdieninė prabanga - ne vien tiktai jūsų kojų šiluma. Tai taip pat komforto temperatūra jūsų kambaryje, siekiant mažiausio galimo energijos suvartojimo. Jūs galite tai pasiekti instaliuodami elektrinį grindų šildymą. Bendra šiluma susidaranti...


„Econoterm“ - naujos kartos kieto kuro katilai

„Econoterm“ - naujos kartos kieto kuro katilai

„Econoterm“ katiluose malkų įkrova gali degti net iki 30 valandų, o anglių – net iki šešių parų. Tai katilai, kurie Jums siūlo pigiai šildytis namus kietu kuru, o kartu netapti nuo krosnies negalinčiu pasitraukti kūriku....


Saugi krosnelės ar židinio ugnis

Saugi krosnelės ar židinio ugnis

Jau nuo pat vaikystės esame mokinami elgtis saugiai su ugnimi ir elektros prietaisais. Pagrindinis dalykas nuo kurio reikėtų pradėti kalbėti su vaiku, o kartais ir suaugusiu žmogumi, jog su ugnimi žaisti negalima.


Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Gilės inžinerija, UAB
Gilės inžinerija, UAB

Biokuro katilinės - projektavimas, komplektavimas, paleidimas eksploatacijai. Granulių kuro degiklių gamyba.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.