Sausio 24d. Pirmadienis

Šildymo valdymas internetu – 10 privalumų

2021 Gruodžio 22d.

Įrenginių valdymas internetu yra didžiausias šių laikų pasiekimas, kuris laikui bėgant tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Šiuolaikiniuose efektyviai energiją vartojančiuose namuose gyventojai vis dažniau ryžtasi ne tik nuotoliniu būdu valdyti įrenginius, bet ir įrenginių – įskaitant šildymo sistemos darbą kontroliuoti internetu.

Šiandien daugiausiai dėmesio skirsime internetiniam šildymo valdymui, nes, pirma, šildymas yra pagrindinė „SALUS Controls veiklos sritis, antra, verta suvokti šio patogumo privalumus.

Šiame straipsnyje aptarsime:

  • kokie yra išmaniojo šildymo valdymo pranašumai
  • kurie prietaisai leidžia kontroliuoti šildymą internetu

Pirmiausia priminsime, kad centrinio šildymo valdymas internetu turi platų naudojimo spektrą. Šildymo parametrų reguliavimas šiuo metodu puikiai tinka ne tik vienbučiuose, daugiabučiuose namuose ir nuomojamose patalpose, bet ir - dėl galimybės lengvai valdyti kelias sistemas vienu metu - viešbučiuose ir poilsio objektuose.

10 internetinio šildymo valdymo privalumų

Ką gausite pasirinkę išmanųjį šildymo valdymą?

Optimalus patalpų šildymas

... tai yra aukštas šilumos komfortas, kuriam Jūs nuolat darote įtaką ir kurį įvertins jūsų namų (viešbučio, biuro) naudotojai. Atminkite, kad kiekvienam kambariui temperatūrą galite nustatyti atskirai. Dėl tikslių į reguliatorius (pvz., „Quantum“) integruotų valdymo algoritmų, temperatūrą išlaikyti lengva, kad ir kur tuo metu būtumėte. Jūsų šeimai (svečiams, darbuotojams) niekada nebus per karšta ar per šalta.

Nuotolinis nustatymų keitimas (mobiliojoje programėlėje)

Didelis privalumas naudojant šildymo valdymo sistemas tai galimybė kiekvienam kambariui sudaryti atskirą darbo grafiką, tačiau kaip rodo gyvenimas kartą nustatyti nustatymai ne visada suspėja su Jūsų poreikiais. Pasitaiko, kad grįšite iš darbo anksčiau nei įprasta arba išvykstate nežinodami kada sugrįšite. Tada standartinio grafiko nepakanka. Norėdami po įtemptos dienos grįžti į idealiai šildomus namus, turite rankiniu būdu reguliuoti nustatymus. Valdydami šilumos šaltinį internetu, galite tai padaryti savo biure ar net viešbutyje Maljorkoje. Todėl šildymo parametrų atnaujinimas yra dar vienas privalumas valdant namų automatiką internetu.

Metodas „Užmirštukams“

Kartkartėmis visi pamirštame tokius paprastus dalykus kaip: šviesos išjungimas, šildymo perjungimas iš komforto režimo į ekonominį, karšto vandens siurblio išjungimas kai esame toli nuo namų ir pan. Turėdami interneto prieigą prie namų įrenginių, visada išspręsime savo išsiblaškymo pasekmes. Internetinėje programėlėje sureguliuosime šildymo vertes arba išjungsime įrangą, net jei nuo jos būsime nutolę šimtus kilometrų.

Pagalba viešbučių savininkams

Šildymo valdymas internetu yra puikus būdas viešbučių valdytojams, nes interneto vartai (UGE600) vienu metu palaiko kelis kambarius ir vartotojus. Su vienais vartais galite sujungti iki 100 įrenginių, o tai reiškia, kad viena sistema gali aprėpti net visą objektą. Žinoma, verta sukurti atskirą sistemą kiekvienam aukštui, bus lengviau ieškoti reguliatorių interneto programėlėje. Dėl to iš savo namų ar privačios viešbučio dalies galite reguliuoti temperatūrą, taip pat atnaujinti klientų nuomojamų kambarių nustatytų verčių ribas.

Temperatūros nustatymų valdymas iš bet kurios pasaulio vietos

Jau minėjome, tačiau šis pranašumas vertas atskiro dėmesio. Toks sprendimas geriau nei bet kuris kitas pritaiko pastato šilumines sąlygas pagal mūsų poreikius.

Taupymas

Tinkamas šildymo valdymas ne tik suteikia komfortą, bet ir realią finansinę grąžą. Didžiausias finansinis šildymo kontrolės privalumas yra tai, kad nešvaistote energijos, kai neesate namuose. Jūsų grafikai leidžia keisti kambario temperatūrą dienos metu. Nešildote pastato, jei jums to nereikia ir neperkaitinate patalpų, kuriose nereikia aukštesnės temperatūros. Valdymas internetu papildomai padidina šildymo efektyvumą, nes leidžia ad hoc reguliuoti iš anksto nustatytus nustatymus. Nustatymus valdote atsižvelgdami į aplinkybes, o netikėtomis situacijomis išjungiate, pvz., tuščio namo šildymą. Sunaudojate mažiau energijos apšildymui ir nešvaistote pinigų.

Namų / viešbučio / biuro įrenginių veikimo stebėjimas

Viena vertus, šis pranašumas turi būti derinamas su ankstesniu punktu, o iš kitos pusės, jis turėtų būti vertinamas plačiau nei šildymo valdymo srityje, nes jis taikomas visai pastato automatikai.

„SALUS Smart Home“ mobilioji programėlė turi galimybę sukurti energijos suvartojimo diagramas. Naudodami „Smart Plugs“ gausite išsamią informaciją apie tai, kurie įrenginiai veikia efektyviai ir kurie iš jų gali sukelti nereikalingas energijos sąnaudas. Ši informacija leidžia modifikuoti įrangos veikimą, nustatyti jai skirtingą darbo režimą arba atnaujinti energiją taupančiu modeliu.

Saugumas kaip bonusas (SMS pranešimai apie galimą pavojų)

Kaip matyti iš ankstesnio punkto, šildymo valdymas internetu neapsiriboja patalpų temperatūros verčių valdymu. Tinklą valdančioje „Smart Home“ programėlėje yra daugiau funkcijų. Viena iš jų – galimybė gauti SMS arba el. pašto pranešimus, pvz., apie katilinės gaisrą (dūmų jutiklis), virtuvės užpylimą (vandens aptikimo jutiklis ) arba įsibrovimą į namus (atidarymo jutiklis). Ši parinktis suteikia galimybę greitai reaguoti ir sumažinti nuostolius. Jei nuspręsite valdyti šildymo sistemą internetu, jūsų namai (viešbutis, biuras) taps saugesni.

Ekologinė nauda

Kaip ir taupant pinigus, taip ir valdant šildymą internetu sumažinsite nereikalingas energijos sąnaudas (mažiau taršos gamtai). Teršalų išmetimo mažinimas daro poveikį aplinkai, tampa priemone kovojant su pasauline klimato kaita ir jos neigiamu poveikiu mūsų sveikatai.

Pastato vertės didinimas nekilnojamojo turto rinkoje

Pastatų automatizavimas yra veiksnys, kuris vaidina svarbų vaidmenį priimant potencialaus pirkėjo sprendimą dėl pirkimo. Objektas, kuriame įrengta internetinė šildymo valdymo sistema, pradžioje įgyja modernaus, išmanaus namo prestižą, taigi ir geresnę kainą. Statybos įmonės, norinčios padidinti savo investicijų vertę, turėtų nepamiršti šio aspekto.

Ko reikia norint valdyti šildymą internetu?

  • Išmaniosios sistemos (su interneto prieiga)
  • Su sistema suderinamų įrenginių (tvarkyklių)
  • Mobiliąją programėlę palaikančios sistemos (viena programėle net kelioms sistemoms)
  • Išmanaus telefono / planšetinio kompiuterio
  • Interneto ryšio

Šildymo valdymui internetu sukurtame SALUS Smart Home pasiūlyme, rasite:

1. „Smart“ sistemos „širdis“– UGE600 interneto vartai, kurie užtikrina ryšį su visais tinklo įrenginiais.

2. Nemokama „SALUS Smart Home“ programėlė, kuri leidžia patogiai peržiūrėti ir greitai koreguoti parametrus su „spaudžiamų plytelių“ meniu.

3. „SALUS Smart Home“ sistemoje veikiantys temperatūros reguliatoriai ir vykdantieji įrenginiai: belaidės centrinės juostos, valdymo moduliai, termostatinės galvutės, išmanieji produktai (jutikliai, „Smart Plugs“ ir kt.)

„SALUS Smart Home“ sistema skirta ne tik naujiems pastatams. Ji gali būti lengvai pritaikyta prie esamų ir jau ilgai naudojamų objektų.

Kiekvieną dieną internete praleidžiate daug laiko. Kodėl jūsų namai (viešbutis, biuras) taip pat negali būti internete? Pasinaudokite šildymo valdymo internetu teikiamomis galimybėmis – nurodėme jų 10, tačiau kasdieniniame gyvenime šį skaičių tikrai padidinsite.

Kur įsigyti? Raskite platintoją

Krosnelės, Židiniai, Krosnys interjere

Krosnelės, Židiniai, Krosnys interjere

Didžiausias visų krosnelių privalumas – elegantiškos, paruoštos eksploatavimui, patalpoje užima labai mažai vietos, greitai prijungiamos prie kamino. Aukštas šilumos atidavimo efektyvumas. Gražiai liepsnai užtenka mažo kiekio sausų malkų.


Spindulinis šildymas patalpų šildymui ir vėsinimui

Spindulinis šildymas patalpų šildymui ir vėsinimui

Spindulinis šildymas energijos vartojimo atžvilgiu pats efektyviausias būdas sukurti komfortišką aplinką. Jau įprasta, kad grindų šildymas – standartinis buities patogumas, tačiau ne visada įmanoma įrengti šildomas grindis, kai, pavyzdžiui,...


Kas tai patogi kambario temperatūra?

Kas tai patogi kambario temperatūra?

“Patogios temperatūros“ jausmas susijęs su kūno galimybe atsikratyti energija, kurią jis pats pasigamina. Jeigu kalbame apie normalias sąlygas veiklai, tai galima sakyti kad “patogi temperatūra” siekia apytiksliai +20oC....


Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Moterys žino – žiemai įpusėjus parduotuvėse prasideda didieji išpardavimai. Reta kuri nepasinaudojame nuolaidomis ir nenusiperkame nors mažytės smulkmenėlės, šalikėlio ar kokio kito aksesuaro. Visai nebūtina kiekvieną sezoną atnaujinti viso...


Dujų šildymo sistema namams

Dujų šildymo sistema namams

Žmonės, kurie nebenori arba tiesiog nebegali rūpintis kasdieniu namų šildymu , aktyviai ieško alternatyvų kietojo kuro katilams. Viena tokių - dujinis šildymas. Dujinės įrangos ir šildymo paslaugų tiekėjai – bendrovė UAB Deguva –...


Vientisa šildymo įrangos sistema

Vientisa šildymo įrangos sistema

Renkantis šildymo sistemą būstui, dažnai tenka matyti ar net įsigyti nekokybiškų prekių ar įvairių viena su kita nederančių detalių, iš kurių bandoma daryti vientisą šildymo sistemą, – tokie dalykai lemia tai, kad šildymo sistema būna...


Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai

Turbūt visi žinome kuo kurenami kieto kuro katilai, tačiau nevisi galime tinkamai juos apibrėžti. Vieni sako, tai yra „purvina“ alternatyva „švariems“ dujų, ar elektriniams katilams. Kiti teigia, kad kieto kuro katilai yra...


Židiniai ir krosnelės: ar verta rinktis?

Židiniai ir krosnelės: ar verta rinktis?

Ar žinojote, kad Skandinavijos šalyse, statant namą, privaloma pasirūpinti kokiu nors alternatyviu šildymo įrenginiu tam, kad sutrikus elektros energijai ir šilumos siurbliui gyventojams netektų šalti? Židiniai ir krosnelės Lietuvoje nėra...


Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...