Balandžio 20d. Antradienis

Krepšiai malkoms – nuo citrinės žalios iki…

2014 Rugpjūčio 27d.
Peržiūrų skaičius: 26774

Visai neseniai rašėme židiniams ir krosnelėms būdingas spalvas bei raštus. Įkvėpti idėjos pasidomėjome ir aksesuarų – malkinių, krepšių, kibirėlių – sprendimais. Praktiškiausia be abejonės yra juoda. Bet kaip ten sakoma? Juoda ne spalva? Žinome, kad ji prie visko tinka ir atrodo tikrai elegantiškai, bet kitos spalvos taip pat gali puikiai tarpusavyje derėti ir kurti labai įvairias nuotaikas. Daugiau apie harmoningus spalvų sprendimus rasite gegužės mėnesio straipsnyje „Tegul židinys pražysta spalvomis (nuotraukų albumas)“, o dabar bandome pažvelgti, ką siūlo gamintojai.

Išnaršę kelias dešimtis kompanijų katalogų ir interneto puslapių turime pripažinti, kad pirmosios vietos mūsų akimis tikrai nusipelno italai. „Firestyle“ – Italijos kompanija, gaminanti krepšius raštuotais ir margais paviršiais, ir kurios krepšiai su sagtimis atrodo lyg rankinės moterims. Metalinių ir odinių krepšių formos apskritai vertos atskiro straipsnio! O spalvos įvairuoja nuo šiltos rožinės, oranžinės, purpurinės, dramblio kaulo, yra įdomių derinių, pavyzdžiui, lengva dangaus mėlyna su cinamono ruda. Jeigu norite savo akimis pamatyti panaršykite čia.

Kiek subtilesni – danai. ADURO, vieni didžiausių židinių ir krosnių bei jų aksesuarų gamintojų Danijoje, prekiauja krepšiais, kurių spalvose ir formose jaučiamas šiaurietiškas minimalizmas ir grynumas. Nuo paprastos iki citrininės žalios, nuo grynos raudonos iki bordinės, nuo pelės pilkos iki vidurnakčio juodos. Kontrastui išgauti dizaineriai kur ne kur naudoja baltas siūles, tai dar labiau išskiria daiktą iš aplinkos. Daugiausiai ADURO siūlo krepšius iš veltinio, plieno ir dirbtinės odos, tačiau šis gamintojas ypatingas tuo, kad siūlo nemažai aksesuarų iš perdirbtų medžiagų, pavyzdžiui, plastikinių butelių.

Įsigyti šiuos produktus galima tiesiogiai arba per mus, šių kompanijų partnerius Lietuvoje. Pabaigai, norėtųsi atkreipti dėmesį, kad pirkdami aksesuarą, pagalvotumėte apie jo paskirtį. Atkreipkite dėmesį, ar krepšį patogu nešti ar jis pakankamo gylio. Pasidomėkite medžiaga ir kaip prižiūrėti. Paprastai veltinio, natūralios arba dirbtinės odos malkinės ir krepšiai naudojami malkoms laikyti, o iš metalo pagaminti kibirai ir puodai – anglims ir medžio granulėms. Beje, net jei ir pakeisite naudojamo kuro rūšį, nebereikalingus židinio ar krosnies aksesuarus bet kada galėsite panaudoti buities rakandams, žaislams, laikraščiams laikyti.

Autorius:


Širmos – apsaugai ir interjerui

Širmos – apsaugai ir interjerui

Paprastai, kai išgirstame žodį „širma“, jis mums asocijuojasi su tradicinėmis – popierinėmis, medžiaginėmis sulankstomomis kilnojamomis kambario ar kitų patalpų pertvaromis, skirtomis atitverti, padalinti erdves.


Dujų šildymo sistema namams

Dujų šildymo sistema namams

Žmonės, kurie nebenori arba tiesiog nebegali rūpintis kasdieniu namų šildymu , aktyviai ieško alternatyvų kietojo kuro katilams. Viena tokių - dujinis šildymas. Dujinės įrangos ir šildymo paslaugų tiekėjai – bendrovė UAB Deguva –...


Biožidiniai

Biožidiniai

Biožidiniai – tai iššūkis tradiciniams židiniams. Kokybe visiškai nenusileidžiantys visuotinai priimtiems židinių standartams. Biožidiniai, tai naujovė, kuri davė pradžią netradiciniams sprendimams. Tai paprastumas, grožis, komfortabilumas,...


Dūmtraukių renovacijos orientyrai

Dūmtraukių renovacijos orientyrai

Atsižvelgiant į statybos objektų specifi ką, juose įrengiamos kaminų sistemos skirstomos į naujai statybai, senų pastatų restauravimui ir renovavimui skirtus sprendimus. Pasenę, blogos būklės, nebetinkami naudoti dūmtraukiai – viena opiausių...


Jūsų namų vertės pakėlimas su grindiniu šildymu

Jūsų namų vertės pakėlimas su grindiniu šildymu

Yra daugybė būdų pakelti jūsų namo vertę nuo smulkaus remonto iki visiško pertvarkymo. Investavimas į tai ko žmonės negali matyti bet gali pajausti kaip pavyzdžiui grindinis šildymas, daro jūsų namą kur kas patrauklesnį potencialaus pirkėjo akyse....


Būsto šildymo būdai: privalumai ir trūkumai

Būsto šildymo būdai: privalumai ir trūkumai

Žiemiškai atšalę orai, didėjančios energetinių išteklių kainos bei infliacija skatina individualių namų savininkus mąstyti, kaip kuo pigiau apšildyti savo būstus. Dėl to vis populiarėja iki šiol neįprastu laikytas geoterminis šildymas,...


Kai pavydu ne tik krosnelės ar židinio, bet ir lengvos priežiūros

Kai pavydu ne tik krosnelės ar židinio, bet ir lengvos priežiūros

Būkime atviri. Pamačius pas bičiulį ar giminaitį rusenančią krosnelę ar židinį – sukirba viduje baltas pavydas. O kad taip aš… o kad taip mano namuose… Ir pripažinkite, ištaikęs progą, stengiatės kuo arčiau įsitaisyti ugnies.


Židinių ir kaminų montavimas

Židinių ir kaminų montavimas

Jokiu būdu negalima patikėti židinių montavimo darbų, mažai patirties turintiems specialistams ar montavimo darbus atlikti patiems. Tai pagrindine taisyklė, kurios jokiu būdu negalima laužyti. Kaip taisyklė, židinio montavimo darbai sudaro pusę...


IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.