Gruodžio 6d. Penktadienis

Krepšiai malkoms – nuo citrinės žalios iki…

2014 Rugpjūčio 27d.
Peržiūrų skaičius: 26774

Visai neseniai rašėme židiniams ir krosnelėms būdingas spalvas bei raštus. Įkvėpti idėjos pasidomėjome ir aksesuarų – malkinių, krepšių, kibirėlių – sprendimais. Praktiškiausia be abejonės yra juoda. Bet kaip ten sakoma? Juoda ne spalva? Žinome, kad ji prie visko tinka ir atrodo tikrai elegantiškai, bet kitos spalvos taip pat gali puikiai tarpusavyje derėti ir kurti labai įvairias nuotaikas. Daugiau apie harmoningus spalvų sprendimus rasite gegužės mėnesio straipsnyje „Tegul židinys pražysta spalvomis (nuotraukų albumas)“, o dabar bandome pažvelgti, ką siūlo gamintojai.

Išnaršę kelias dešimtis kompanijų katalogų ir interneto puslapių turime pripažinti, kad pirmosios vietos mūsų akimis tikrai nusipelno italai. „Firestyle“ – Italijos kompanija, gaminanti krepšius raštuotais ir margais paviršiais, ir kurios krepšiai su sagtimis atrodo lyg rankinės moterims. Metalinių ir odinių krepšių formos apskritai vertos atskiro straipsnio! O spalvos įvairuoja nuo šiltos rožinės, oranžinės, purpurinės, dramblio kaulo, yra įdomių derinių, pavyzdžiui, lengva dangaus mėlyna su cinamono ruda. Jeigu norite savo akimis pamatyti panaršykite čia.

Kiek subtilesni – danai. ADURO, vieni didžiausių židinių ir krosnių bei jų aksesuarų gamintojų Danijoje, prekiauja krepšiais, kurių spalvose ir formose jaučiamas šiaurietiškas minimalizmas ir grynumas. Nuo paprastos iki citrininės žalios, nuo grynos raudonos iki bordinės, nuo pelės pilkos iki vidurnakčio juodos. Kontrastui išgauti dizaineriai kur ne kur naudoja baltas siūles, tai dar labiau išskiria daiktą iš aplinkos. Daugiausiai ADURO siūlo krepšius iš veltinio, plieno ir dirbtinės odos, tačiau šis gamintojas ypatingas tuo, kad siūlo nemažai aksesuarų iš perdirbtų medžiagų, pavyzdžiui, plastikinių butelių.

Įsigyti šiuos produktus galima tiesiogiai arba per mus, šių kompanijų partnerius Lietuvoje. Pabaigai, norėtųsi atkreipti dėmesį, kad pirkdami aksesuarą, pagalvotumėte apie jo paskirtį. Atkreipkite dėmesį, ar krepšį patogu nešti ar jis pakankamo gylio. Pasidomėkite medžiaga ir kaip prižiūrėti. Paprastai veltinio, natūralios arba dirbtinės odos malkinės ir krepšiai naudojami malkoms laikyti, o iš metalo pagaminti kibirai ir puodai – anglims ir medžio granulėms. Beje, net jei ir pakeisite naudojamo kuro rūšį, nebereikalingus židinio ar krosnies aksesuarus bet kada galėsite panaudoti buities rakandams, žaislams, laikraščiams laikyti.

Autorius:


Karšto vandens ruošimo sistemos

Karšto vandens ruošimo sistemos

Esamos karšto vandens ruošimo sistemos sukonstruotos su arba be šilumokaičio, skirto atskirti šilumnešio nuo vandens tiekiamo į kriauklę.


Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Nuo gruodžio visoje Lietuvoje vyksta akcija „Kaminukas“. Jos metu jau atlikta dešimtys reidų ir patikrinti keli šimtai objektų. Tokie patikrinimai tęsis bent iki kovo.


Židinys arba krosnelė – geriausia apsauga nuo peršalimo ligų

Židinys arba krosnelė – geriausia apsauga nuo peršalimo ligų

Žiema – vienas gražiausių metų laikų, ypač, kai spaudžiantis šaltukas švelnus, o už lango – sniegas. Net mes, suaugusieji, pamatę pirmąsias pusnis, virstame vaikais – kas imame lipdyti sniego senį, kas traukiame slides.


Kietojo kuro šildymo katilas. Kaip jį išsirinkti?

Kietojo kuro šildymo katilas. Kaip jį išsirinkti?

Taigi, pirmas žingsnis - apsispręsti kokiokatilo reikia. Šis apsisprendimas priklauso nuo naudojamos kuro rūšies, turimo katilinės ploto, laiko, kurį galite ir norite skirti kūrenimui bei katilo priežiūrai. Žinoma, ir nuo finansų. Tuo pačiu...


Kaip rekonstruoti priklausomą šildymo sistemą Pirmas rekonstravimo žingsnis

Kaip rekonstruoti priklausomą šildymo sistemą Pirmas rekonstravimo žingsnis

Sistema gali būti pertvarkoma palaipsniui ar keičiant visą įrangą iš karto. Atliekant dalinę rekonstrukciją, paliekama priklausoma sistema tiktai elevatorius pakeičiamas dvieigiu ventiliu su pavara, įrengiamas cirkuliacinis siurblys ir atbulinis...


Mitai apie grindų šildymą

Mitai apie grindų šildymą

Gyvenamų patalpų šiluminio komforto sąlygos Šiuolaikinių grindų šildymo vandeniu plastikiniais vamzdžiais sistemų Europoje pradžia siekia 1970 metus - kai prasidėjo lanksčių PEX vamzdžių pramoninė gamyba Švedijoje. Skandinavai ir vokiečiai turi...


ABC arba nuo ko pradėti židinio įrengimą

ABC arba nuo ko pradėti židinio įrengimą

Dažniausiai gyvenime būna taip – užsimanome vieno ar kito dalyko, bet didžiausias „pagalys ratuose“ būna tai, kad nežinome nuo ko pradėti. Klausimų daug, atsakymų mažai, neaišku, ko pirmiau imtis. Panašiai yra ir pradėjus ieškoti...


Efektyvesnis šildymas anglies pluošto šildymo elementais

Efektyvesnis šildymas anglies pluošto šildymo elementais

Didžioji dalis butų ar namų Lietuvoje vis dar yra priklausomi nuo centrinio šildymo sistemos, kuri dažnai yra neefektyvi, neužtikrina šilumos poreikio ir yra brangi. Kai patalpoje veikia įprastas radiatorinis šildymas – susidaro temperatūrų...


Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Gilės inžinerija, UAB
Gilės inžinerija, UAB

Biokuro katilinės - projektavimas, komplektavimas, paleidimas eksploatacijai. Granulių kuro degiklių gamyba.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Mes jau čia Mes jau čia