Anza

Kaip sukomplektuoti korpusines sekcijas svetainėje?

Svetainės sekcijos

Svetainė yra vieta, kurioje praleidžiame didžiąją dalį laisvo laiko, todėl šios erdvės įrengimo klausimas iš mūsų reikalauja daug pastangų ir laiko. Rinkdamiesi atskirus baldus, sienų spalvą, medžiagas ir kitus aksesuarus, turime turėti viziją, kaip galiausiai turėtų atrodyti visuma. Tad kaip išsirinkti geriausią korpusinę sekciją svetainei?

Erdvės išplanavimas svetainėje

Jei nusprendėte atnaujinti savo svetainę ir suteikti jai naują charakterį, pirmiausia turėtumėte kruopščiai suplanuoti erdvę – atidžiai apgalvoti, kur bus išdėstyti baldai, išmatuoti visas detales, taip pat pasižvalgyti po rinką.

Prieš perkant korpusinę sekciją, verta apsvarstyti, kiek vietos ji užims svetainėje. Reikia atsižvelgti į tai, kiek konstrukcijos turėtų būti įmontuota, kiek spintelių ir stalčių mums reikės.

Renkantis RTV spintelę, būtina išmatuoti RTV įrangą, kurią norime joje patalpinti. Taip išvengsime nemalonios situacijos, kai pritrūks vietos televizoriui, garsiakalbiams ar DVD grotuvui pastatyti.

Korpusinės sekcijos funkcionalumas

Korpusinė sekcija – puikus būdas praktiškai įrengti interjerą. Jei norime eksponuoti savo daiktus, pavyzdžiui, knygas ar kelionių suvenyrus, verta rinktis modelius su lentynomis ir vitrinomis. Kita vertus, jei šiuos daiktus turime paslėpti nuo svečių žvilgsnių, puikiai tiks modeliai su uždaromis erdvėmis.

Kalbant apie RTV spinteles, taip pat reikia nuspręsti, kaip norime išdėstyti įrangą, ir pasirinkti tam patogiausią erdvę.

Svetainės baldų spalva

Renkantis svetainės baldus, įskaitant korpusines sekcijas ir RTV spinteles, neabejotinai svarbu atsižvelgti į jų spalvą ir dizainą. Dažniausiai baldų atspalviai derinami prie grindų ir sienų spalvos. Vertinantiems elegantišką ir klasikinį stilių rekomenduojame tamsių spalvų baldus, o norintiems optiškai padidinti erdvę tiks šviesių atspalvių baldai. Tačiau visais atvejais verta prisiminti, kad baldai turėtų derėti prie likusio dekoro, kad visuma atrodytų jaukiai ir patraukliai.

Originalūs pasirinkimai drąsiems

Korpusinės sekcijos – tai baldai, kurie mūsų namuose ir butuose yra jau daugelį metų. Todėl galite manyti, kad jie puikiai tiks tik klasikinio stiliaus erdvėse. Tačiau yra daugybė būdų, kaip eksponuoti sekciją taip, kad atkreiptumėte į ją dėmesį įdomiu dizainu. Rinkoje, be kita ko, siūlomi modeliai su stiklinėmis vitrinomis, į kurias galime sudėti įvairius daiktus. Kitas sprendimas – geometrinės formos baldai, kurie vizualiai į kambarį įneša tvarkos ir švaros. Kartais užtenka vienos nedidelės detalės, kad mūsų interjeras įgautų savitą charakterį.

Audejo baldu centras

Kiti temos straipsniai

Svetainės baldai

Kokius baldus rinktis svetainėje?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Darbo kėdės

Darbo kėdės pasirinkimas

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Virtuvės kriauklės

Virtuvės kriauklė. Ką montuoti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu