Rugpjūčio 18d. Sekmadienis

Aliuminio profiliai: įgyvendinkite visas savo idėjas

2013 Kovo 2d.
Peržiūrų skaičius: 46864
Aliuminio profiliai: įgyvendinkite visas savo idėjas

Aliuminis – plačiausiai paplitęs žemės plutos metalas. Jo lydiniai išsiskiria lengvumu (iki trijų kartų lengvesnis už plieną), elektros ir šilumos laidumu, atsparumu korozijai, lengvu apdirbimu. Šis metalas gali pakeisti plieną, varį, plastiką, medį ir pan., o profiliai – liejinius ir kitus konstrukcinius elementus. Mažas svoris ir išskirtinis tvirtumas, atsparumas korozijai ir visapusis profilio išbaigimas – tai tik kelios ypatybės, užtikrinančios, kad galutinis rezultatas atitiks visus užsakovo keliamus reikalavimus.
Be to, aliuminis – labai ekologiška medžiaga, nes yra itin lengvai perdirbama ir vėl naudojama gamyboje. Perdirbant aliuminį, energijos sąnaudos sudaro 5 proc. visos energijos, kurios reikia pirminei aliuminio gamybai.
Šiuo metu 25 proc. pasaulyje naudojamo aliuminio sudaro perdirbtas (antrinis) aliuminis. Dėl šių ypatybių aliuminis plačiai naudojamas statybų, inžinerijos, baldų gamybos ir kituose pramonės sektoriuose.

Pasaulinėje rinkoje vertinamas gamintojas

„Sapa“ – švedų bendrovė, jau daugiau kaip 40 metų perdirbanti aliuminį. Šiandien tai didžiausia aliuminio profilių gamintoja pasaulyje, turinti 111 presų 15-oje valstybių, tarp jų – Skandinavijos, Baltijos šalyse, Lenkijoje, JAV, ir t. t. Nuo 1998 m. Lietuvoje veikia „Sapos“ atstovybė – UAB „Sapa Profiliai“. Besiplečianti aliuminio profilių naudojimo rinka ir didėjantys klientų poreikiai paskatino įmonės augimą. 2004 m. Kaune atidaryta mechaninio aliuminio profilių apdirbimo gamykla.

Aliuminio profilis – paprasčiau, lengviau, geriau

Viena pagrindinių „Sapos“ darbo strategijų – ne tik kurti ir gaminti aliuminio profilius, atitinkančius kliento poreikius, bet ir bendradarbiaujant atrasti kuo daugiau naujų sprendimų. Tinkamai sukurtas aliuminio profilis gali sutrumpinti gaminio gamybos procesą, supaprastinti jo surinkimą, pagerinti funkcionalumą, sukurti išskirtinį dizainą. Naudojant ekstruzijos technologiją, aliuminis paverčiamas patrauklia medžiaga įvairių sričių specialistams. Šis gamybos metodas leidžia sukurti unikalias konstrukcijas, kada viena operacija yra numatomi beveik visi būsimos detalės funkciniai elementai – ertmės varžtams tvirtinti, kanalai tarpinėms, dangtelių tvirtinimo vietos ir kt. Kelios papildomos mechaninės operacijos – ir gaunam detalę, kuri galės būti montuojama į gaminį ar konstrukciją. Turite daugiau reikalavimų? Pasiūlys įvairius paviršiaus dengimo ir apdirbimo būdus. Planuojate gamybos procesą, norite greito, patogaus ir nepriekaištingo rezultato? Rinkitės aliuminį.

Didelis aliuminio profilių apdirbimo būdų pasirinkimas

„Sapa“ atlieka daug aliuminio profilių apdirbimo operacijų: profilių paviršiaus padengimas, mechaninis profilių paviršiaus apdirbimas, mecha ninis profilių apdirbimas, hidroformavimas, lenkimas, virinimas ir t. t. Paviršiaus padengimas aliuminio profiliams suteikia pridėtinės vertės – funkcionalumo ir estetiškumo. „Sapa“ siūlo įvairių paviršiaus padengimo technologijų – anodavimą, dažymą milteliniu būdu, mechaninį paviršiaus apdirbimą ir kt.

Anoduotas aliuminio paviršius įgauna apsauginę aliuminio oksido dangą, kuri saugo metalo paviršių nuo mechaninių pažeidimų, abrazyvinių medžiagų poveikio. Anoduotam paviršiui galima suteikti iki 10 skirtingų atspalvių: nuo šviesaus sidabro iki juodo. Svarbu pažymėti, kad galima skirtingo storio oksido danga – nuo 5 iki 25 mikrometrų storio. Vidaus sąlygomis paprastai naudojami aliuminio profiliai, kurie padengti 10 mikrometrų oksido danga, lauko sąlygomis – 25 mikrometrų danga.

Aliuminio profiliai gali būti dažomi pageidaujamomis spalvomis. Pagrindinis ir kokybiškiausias dažymo būdas – miltelinis. Dažyti paviršiai yra atsparūs korozijai ir aplinkos poveikiui, smūgiams. Profilių dažymo būdas – „Decoral“ suteikia paviršiui dekoratyvų raštą. Pirmiausia paviršius apipurškiamas specialiais dažais, vėliau raštas perkeliamas ant profilio. Raštas, kuris bus naudojamas profiliui dažyti, gali būti sukurtas kliento arba galima rinktis iš „Sapos“ pateikiamų pavyzdžių (mediena, akmuo, marmuras ir t. t.).
Išskirtinis paviršiaus padengimo būdas – profilio padengimas natūralaus medžio lukštu. Taip gaunamas „medinis“ profilis, turintis visų aliuminio ypatybių. Natūralų medžio lukštą galima rinktis iš daugybės pavyzdžių: ąžuolo, uosio, buko ir kt.

Mechaninis paviršiaus apdirbimas – tai aliuminio profilių apdirbimas šepečiais, galtavimo abrazyvais ar laisvaisiais abrazyvo kristalais. Šis paviršiaus apdirbimo metodas suteikia paviršiui norimą tekstūrą arba panaikina ant profilio likusias ekstrūzijos proceso žymes, kada profilio paviršiui keliami ypatingi reikalavimai (buitinės elektronikos prietaisai, baldai ir t. t.). Aliuminio profilių paviršiaus apdirbimo galimybės ir metodai leidžia visiškai patenkinti kliento keliamus reikalavimus ar įgyvendinti netikėčiausią idėją.

Mechaninis aliuminio profilių apdirbimas

Aliuminio profiliams mechaniškai apdirbti reikia specialių technologijų, įrenginių ir žinių. „Sapa“, sukaupusi didelę patirtį gaminant aliuminio profilius, apdirbant profilių paviršius, daug dėmesio skiria ir mechaniniam aliuminio profilių apdirbimui. Kadangi aliuminio profilių panaudojama įvairiose srityse vis daugiau, mechaninio apdirbimo poreikis taip pat didėja. „Sapa“, kaip didžiausias aliuminio profilių gamintojas, gali pasiūlyti ir labai gausų aliuminio profilių mechaninio apdirbimo operacijų asortimentą: tai įvairių ilgių profilių pjovimas, frezavimas, štampavimas, poliravimas, lenkimas, suvirinimas.
„Sapa“ – mechaninio aliuminio profilių apdirbimo gamykla Kaune, turinti šiuolaikinių įrenginių ir technologijų, gali pasiūlyti ne vieną mechaninio apdirbimo operaciją. Galima būtų išskirti:

● programines frezavimo stakles, kuriomis galima apdirbti nuo mažų sudėtingų detalių iki ilgų profilių (6000 mm ilgio);

● programines pjaustymo stakles, kuriomis galima įvairiai supjaustyti profilius, nors ir labai didelius kiekius per trumpą laiką (dirbant paprastomis pjaustymo staklėmis tai užtruktų 50 kartų ilgiau);

● galtavimo mašinos, leidžiančios labai greitai ir kokybiškai nuvalyti aštrias briaunas nuo mažų detalių;

● poliravimo stakles, suteikiančias detalėms ypač blizgantį veidrodinį paviršių;

● plovimo mašinas, užtikrinančias detalių pateikimą užsakovui be drožlių, alyvos ar emulsijos likučių (tai ypač svarbu elektronikos pramonėje);

● programines matavimo mašinas, galinčias automatiškai matuoti sudėtingos geometrijos detales.

Čia gali būti apdirbami profiliai, kuriems pateikiami specialūs ilgio, paviršiaus kokybės ir išvaizdos reikalavimai. Kompetentingi specialistai gali padėti priimti (surasti) optimalius sprendimus, kaip aliuminio profilį paversti svarbia detale jūsų gaminiui ar projektui. Užsakovui taip pat galime pasiūlyti galutinai surinktas ir supakuotas detales transportuoti ar netgi galutinį gaminį. Tai gali būti baldų konstrukcija (kėdės korpusas), lankstai, dėžutės elektronikai ir daug kitų įvairių gaminių. Siūlome keletą sprendimų, kaip galima pritaikyti nestandartinius aliuminio profilius ir įgyvendinti savo idėjas.

Betonas, betonų klasės

Betonas, betonų klasės

Betonas - dirbtinis akmuo, gaunamas kietėjant rišamųjų medžiagų (cemento), užpildo (smėlio, žvyro) ir vandens mišiniui. Betonas turi būti pakankamai stiprus, gerai sukibti su armatūra, pakankamai tankus.


Skandinavų inovacijos – paprasta, efektyvu, ekonomiška

Skandinavų inovacijos – paprasta, efektyvu, ekonomiška

Norint sumažinti šilumos nuostolius kasmet atvėsus orams tiek individualių, tiek daugiabučių namų gyventojai susirūpina šilumos taupymu, o pirmas žingsnis siekiant užtikrinti patalpų šildymo efektyvumą – patalpų sandarinimas.


Sijos NAILweb. Nešančių medžio metalo sijų NAILweb panaudojimas - NAIL-WEB.LT

Sijos NAILweb. Nešančių medžio metalo sijų NAILweb panaudojimas - NAIL-WEB.LT

Įmonė UAB "NAIL-WEB.LT" - vieninteliai Lietuvoje nešančių medžio metalo sijų NAILweb gamintojai. NAILweb gaminys patentuotas beveik visoje Vakarų Europoje ir atitinka tarptautiniams kokybės reikalavimams ir standartams. Tai unikalus...


„Reynaers“ sistema CS 86-HI skinasi kelią Europoje

„Reynaers“ sistema CS 86-HI skinasi kelią Europoje

Dėl grakščios išvaizdos ir puikių konstrukcinių ypatybių aliumininės sistemos itin dažnai naudojamos šiuolaikinėje architektūroje. Tačiau kartais joms koją pakiša ribotos termoizoliacinės charakteristikos. Žinoma belgų konstruktorių bendrovė...


Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Fasadinių aliumininių sistemų sprendimai

Modernioje statyboje stiklo ir aliuminio konstrukcijos akivaizdžiai dominuoja ir tradicinės architektūros statinius išstumia į antrą planą. Viena svarbiausių to priežasčių – aliumininių profilių sistemų lankstumas. Šios sistemos leidžia...


Perdangos

Perdangos

Tai vidaus horizontalios konstrukcijos, skiriančios pastatą į aukštus. Jos atlaiko ir perduoda į sienas arba kolonas nuolatines bei laikinas vertikaliąsias apkrovas. Pagal funkcinius požymius perdangos skirstomos į: rūsio, esančias virš rūsio...


Netinkamos konstrukcijos saugios ir sveikos aplinkos neuztikrina

Netinkamos konstrukcijos saugios ir sveikos aplinkos neuztikrina

Kai kurie statybininkai kartais stebisi, kodėl nuo sienų nukrenta jų klijuotos plytelės – juk viską atliko taip, kaip jau dirba eilę metų. Tokie „meistrai“ pamiršta viena – pasidomėti, ar darbus atliko laikydamiesi...


ARKO trisluoksnio mūro privalumai

ARKO trisluoksnio mūro privalumai

Padidėjus statybinių medžiagų įvairovei, Lietuvos gyventojai turi platesnį būsto statybos gaminių pasirinkimą. Todėl šiandien statybinių medžiagų techninių charakteristikų svarbą jau įvertina tiek didelės gyvenamąjį būstą planuojančios statyti...


Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

PREFABETA, UAB
PREFABETA, UAB

Gelžbetoninės perdangos, konstrukcijos, blokeliai, sąramos

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

PRESTĖJA, UAB
PRESTĖJA, UAB

Tik kokybiškos ir laiko patikrintos statybinės medžiagos.

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Karkasa, UAB
Karkasa, UAB

Karkasinių namų projektavimas ir statyba iki rakto.

Izoforma, MB
Izoforma, MB

Lanksčios fasadinės plytelės Izoflex

Superstal
Superstal

Skardinių garažų, voljerų, garažo vartų ir angarų gamintojas. - SUPERSTAL

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus BETOMAX atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Stogų dangos, medžiagos. Metalo gaminiai, dirbiniai ir konstrukcijos

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia