Anza

Akustinės fibrogipso plokštės interjere

Akustinės fibrogipso plokštės interjere

Spartėjantis gyvenimo ritmas, augantis poreikis turėti „po ranka“ viską- darbovietę, namus, aptarnavimą bei laisvalaikio leidimo vietą šalia, sparčiai didina žmonių bei transporto srautus didmiesčiuose. Kaip mažėja atstumai tarp visų šių kasdien lankomų taškų, taip šurmulys, triukšmas ir nuolatinis judėjimas tampa vis didesniu neišvengiamu priešu, pasyviai keliančiu nuovargį.

Moksliškai įrodyta, kad, pavyzdžiui, siekiant maksimalios darbuotojo dėmesio koncentracijos, patalpoje būtina riboti garsinę taršą. Dauguma atvejų tampa neįmanoma  išvengti garsų, sklindančių iš lauko, tačiau interjere galima imtis efektyvių priemonių ir kardinaliai pagerinti sąlygas.

Lemiamą vaidmenį čia atlieka vidaus apdailos medžiagos ir jų savybės.

AKUSTINĖS FIBROGIPSO ŠERDIES APDAILOS PRIVALUMAI

Akustinė plokštė – tai daugiafunkcinė apdaila moderniam interjerui. Rinkoje šiuo metu yra daugybė skirtingų gamintojų ir skirtingų produktų, bet čia nagrinėsime akustines fibrogipso plokštes su natūralaus medžio lukštu, kurių atstovais Lietuvoje renkamės būti dėl trijų esminių savybių:

1. Fibrogipso šerdis- nedegi, patvari ir ilgaamžė medžiaga, leidžianti pasiekti A2-s1, d0 degumo klasę. Tokio rodiklio neįmanoma pasiekti naudojant paprastą medieną! Tai yra gipso ir celiuliozės mišinys, kuriam naudojamas perdirbtas popierius. Tokia kompozicija yra saugi žmogaus sveikatai, yra perdirbama, nekenksminga aplinkai.

2. Natūralaus medžio apdaila- nesenstantis, visada madingas ir trokštamas interjero elementas visiems dizaino sprendimams. Medžio lukšto pasirinkimas neribotas. Gamintojas turi tiekėjų visame pasaulyje, galima rinktis nuo tradicinio ąžuolo, ar uosio iki egzotinės medienos, arba rinktis iš faneros, gaminamos klijuojant kelių rūšių medieną ir pjaustant- taip pasiekiamas rašto tolygumas, sukuriamas pageidaujamas atspalvis.

3. Akustinių savybių pasirinkimas patenkins įvairiausius poreikius nuo aido slopinimo laiptinėje, iki tolygaus garso išsklaidymo teatro salėje. Pagal Statybos Techniniame Reglamente nurodytus reikalavimus aidėjimo trukmei patalpoje, galima rinktis plokštes, atitinkančias iki B garso klasės (A garso klasė galima naudojant apdailą vatos pagrindu).

Taip pat, siūlome ir visai kitokią, unikalią sienų apdailos sistemą „LINEAR“, kurioje naudojamos ne plokštės, o fibrogipso šerdies bagetės su medžio lukšto apdaila, montuojamos lygiagrečiai viena kitos. Tai yra galmybė apdailinti lenktas sienas, arba pasiekti itin dinamišką efektą

Linijinė sistema dėl savo sandaros ženkliai didina sienos paviršiaus plotą ir tai didina garso sklaidą ir sugertį, šias savybes galima keisti renkantis skirtingo aukščio detales, keičiant tarpus tarp jų ir konstrukciją už apdailos.

KUR NAUDOTI:

  1. teatrų salėse, auditorijose
  2. mokyklose, darželiuose
  3. biuruose, prekybos centruose
  4. ligoninėse, slaugos namuose
  5. viešbučiuose, kavinėse
  6. Visuomeninės paskirties pastatuose evakuaciniuose keliuose/ koridoriuose

Akustinių plokščių apdaila efektyviai sugeria, atspindi, arba išsklaido triukšmą, jų pagalba galima pasiekti reikalingas akustikos savybes,  sumažinti aidėjimo trukmę (itin akualu laiptinėse, koridoriuose) ir pagerinti klausymosi sąlygas uždaroje erdvėje (teatrų salės, auditorijos).

Didelis įvairių natūralaus medžio rūšių ar ryškių spalvų apdailos paviršių bei šerdies spalvos pasirinkimas atitiks bet kokį interjero stilių. Greta estetinių šios medžiagos privalumų gamintojas daug dėmesio skiria akustiniams ir ugniaatsparumo aspektams. Perforuota akustinė apdailos plokštė su medienos apdaila gali užtikrinti A2-s1-d0 ugniaatsparumo rodiklį. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad šiuos reikalavimus atitinka visi plokštės sluoksniai kartu, o ne atskirai.

Galimos įvairios nestandartinės perforacijos/ frezavimas, galima perforuoti pagal individualų užsakymą, nuo rašto ir porėtumo priklauso plokštės akustinės savybės

MONTAVIMAS, FORMATAI

Maksimalūs plokščių matmenys gali siekti 3,05×1,05m dydį, arba būti bet kokie smulkesni pagal poreikį. Siūlome kelias aliuminio profilių montavimo sistemas pagal situaciją ir norimą rezultatą- paslėptą, su atvirais aliuminio profiliais, su LED pašvietimu ir t.t. Taip pat gaminami atskiri skydai, skirti paslėpti įgilintiems radiatoriams, ar prieigoms prie komunikacijų.

Visos akustinės plokštės sistemos tiekiamos visiškai sukomplektuotos ir paruoštos montavimui- tai yra itin patogu, nes montavimas vyksta greitai ir paprastai, eliminuojamos galimos klaidos ir taupomas laikas.

Akustika Jūsų interjere

Taigi, galima rinktis bet kokį natūralų dekorą medžio lukštą dažyti/ lakuoti suteikiant norimą spalvą, galima rinktis įvairius perfoarcijos raštus ir derinti juos su juoda/ balta šerdies spalva.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu