Search
Close this search box.
Rockwool

“Stokker” centruose galima įsigyti profesionalią, miško ir sodo techniką

Apie YAMABIKO kompaniją
YAMABIKO atsirado susijungus dviem kompanijoms – KIORITZ ir SHINDAIWA. Po Antrojo pasaulinio karo susikūrusios įmonės, daugiau nei 60 metų dalijosi su klientais patirtimi ir kokybiškais produktais. Abi žinomos kaip ilgaamžės technikos gamintojos ir savo srities lyderės.
KIORITZ ir SHINDAIWA sujungus technines žinias ir patirtį, sukurta solidi kompanija, kuri gamina milijonus įrenginių ir savo produktus platina visame pasaulyje. Šiandien YAMABIKO pristato du prekybinius ženklus Echo ir Shindaiwa ir yra viena pirmaujančių profesionalios miško, sodo technikos gamintojų pasaulyje. Shindaiwa ir Echo gali pasiūlyti savo klientams: trimerius, krūmapjoves, grandininius pjūklus, pūstuvus, purkštuvus ir modelius su nauja revoliucine C4 technologija.

Grandininiai pjūklai
Vystant dvigubo prekės ženklo strategiją, kompanija gali pasiūlyti platų grandininių pjūklų asortimentą, nuo kompaktinės klasės, skirtų lengvam darbui aplink namus, iki isškirtinai profesionalių pjūklų, kurie skirti savo srities žinovams.

Kodėl verta pirkti Shindaiwa ir Echo pjūklus?
Shindaiwa ir Echo pjūklai pasižymi tvirta konstrukcija, lengvu svoriu, puikiu darbu ir galia. Visi profesionalios klasės pjūklai gaminami su chromuotais dviejų žiedų cilindrais, pilna anivibracine sistema, lengvu priėjimu prie pagrindinių pjūklo dalių, oro filtru skirtu dirbti ekstremaliomis sąlygomis, „Easy start” sistema, kurios pagrindinis darbas, palengvinti pjūklo užvedimą, taip pat siūlomi grandininiai pjūklai yra ekonomiški, nes grandinės tepimas prasideda tik tada kai jos greitis pasiekia 4000 sūkių per minutę. Pjūklų ilgaamžiškumą užtikrina CDI elektroninė sistema, kuri nuolatos prižiūri pjūklo sūkius,  kad jie būtų pastovūs, „nešokinėtų” ir neviršytų pjūklo pajėgumų.

Pūstuvai
Kiekvienas pūstuvas nuo pačio mažiausio rankinio tipo (svoris tik 4,2 kg) iki galingiausio kuprinės tipo yra pagaminti pagal visus profesionalių naudotojų reikalavimus, tačiau yra pakankamai patogūs naudoti ir namuose. Žemiau pateikta 5 priežastys, kodėl vertėtų pirkti shindaiwa pūstuvą EB8520RT/EC2:

1.    Pūstuvas gaminamas su C4 technologijos varikliu, kuris dirba galingai, tyliai ir labai ekonomiškai.
2.    Norint užtikrinti pūstuvo ilgaamžiškumą, yra sumontuota apsauginis variklio temperatūros daviklis, kuris temperatūrai pakilus iki 250 laipsnių automatiškai sumažina apsukas.
3.    Pūstuvas turi „piston-grip” akseliaratoriaus valdymo rankeną su įmontuotu pastovaus greičio rankena bei specialia „hush mode” savybe, leidžiančia dirbti tyliai.
4.    Patobulinta cilindro galva su didesniu sandarumo plotu
5.    Galingiausias ir patikimiausias pūstuvas pasaulyje.

Trimeriai ir krūmapjovės
Maža žolė, peraugę stiebai krūmai, medelia, niekas negali sustabdyti Shindaiwa ir Echo trimerių ir krūmapjovių.

Kaip ir visa kita Yamabiko kompanijos gaminama technika, trimeriai ir krūmapjovės yra gaminamos ir surenkamos tiktai Japonijoje, todėl kokybės procesas yra kontroliuojamas nuo pat pradžios.
Elektroninis uždegimas, 4 varžtais pritvirtintas chromuotos cilindras, 2 žiedų stūmoklis, 3 dalių padidinto našumo alkūninis velenas, 2 guolių sankabos būgnas  sklandesniam darbui, 4 guolių pavara geram energijos perdavimui tai tik keletas techninių sprendimų, kurie užtikrina triumerių ir krūmapjovių ilgaamžiškumą ir patikimumą.

C4 technologija (Švaraus degimo kompresija)

Mums malonu pristatyti naująją Shindaiwa ir Echo C4 technologiją, sujungiančią geriausias dviejų ir keturių taktų variklių savybes. Ši patentuota technologija leidžia suteikti klientams ateities produktus šiandien.
Istoriškai komercinės paskirties miško įrankiai buvo gaminami su dvitakčiais varikliais, dėl savo puikaus svorio ir galio santykio, greitos akseliaratoriaus reakcijos, darbo įvairiose pozicijose, lengvo aptarnavimo, ir ilgaamžiškumo, todėl Shindaiwa ir Echo pradėjo plėtoti naują unikalią variklių formą sujungiančią dviejų ir keturių taktų variklių geriausias savybes su padidintu karterio slėgiu. Šis elementas suteikė ne tik didesnę galią ir sūkio momentą, bet ir leido standartiniam kuro ir tepalo mišiniui sutepti variklį. Galutinis variants – variklis su nuostabiu veikimu, mažesniu skliedžiamu triukšmu, naudojantis mažiau kuro ir išmetantis mažą teršalų kiekį.

Bėgant metams įrankiai tapo dar lengvesni ir galingesni. Shindaiwa ir Echo produktai kaip ir BMW automobiliai ir Canon fotoaparatai yra žinomi ir vertinami dėl savo puikaus darbo ir ilgaamžiškumo, o kas svarbiausia, kad vartotojai gali džiaugtis lengva, įvairių darbo pozicijų įranga su tobulu veikimu nemąstant apie kuro ir tepalo mišinio keitimą.

Sinc

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt