Ekoklima

Teniso aikštelės statyba pagal Jūsų poreikius

Teniso aikštelės statyba pagal Jūsų poreikius

Reikalinga naujos teniso aikštelės statyba? Jeigu kreipsitės į patyrusius savos srities meistrus, Jums ateis visa reikiama pagalba įgyvendinant geriausius aikštelių įrengimo sprendimus. Patyrę meistrai padės Jums montuojant tiek lauko, tiek vidaus teniso aikšteles, suteiks praktiškus ir naudingus patarimus, kokias statybos medžiagas geriau rinktis. Visa tai – pagal Jūsų specifinius poreikius ir finansines galimybes.

Nepraleiskite skaityti toliau ir gauti šaunių teniso aikštelės montavimo pasiūlymų tiesiai iš savo srities profesionalų!

Kaip statomos teniso aikštelės?

Montuojant teniso aikšteles atliekami labai įvairūs darbai. Pirmiausia tai yra aikštelių projektavimas ir pasiruošimas būsimiems darbams. Kartu su užsakovu derinami aikštelių dydžiai, kiti svarbūs niuansai, parenkamos kokybiškos statybos medžiagos. Paprastai šis etapas gali kiek užtrukti, nes reikalauja nepriekaištingo kruopštumo. Projektuoti teniso aikšteles reikia apdairiai, gerai žinant visus savo poreikius – tik tai padės sukurti tobulas aikšteles, kuriomis liksite patenkinti.

Parengus brėžinius, imamasi grunto kasimo ir pamatų liejimo, betonavimo darbų. Vėliau dedama pasirinkta danga (akrilinė, kiliminė, molio arba dirbtinės žolės). Kokią dangą rinktis vėlgi priklauso nuo daugelio aplinkybių, nuo to, ar aikštelę įrengsite viduje, ar po atviru dangumi, nuo Jūsų būsimų sportinių poreikių, kaip ir finansinių galimybių. Įrengus teniso kortų dangas montuojamos tvorelės ir inventorius, viskas užbaigiama taip, kad matytumėte aikštelę nepriekaištingą ir joje nieko netrūktų.

Teniso aikštelių įrengimas vidaus patalpose

Montuojant aikšteles patalpose reikalingas dar didesnis profesionalumas, nei lauko aikštelių įrengimui. Pagal tipą, vidaus teniso aikštelės gali būti laikinos arba nuolatinės, moderniuose A++ klasės statiniuose su gerai įrengtu šildymu. Teniso aikštelės statyba yra labai atsakingas darbas, kurį visuomet vertingiausia patikėti profesionalams, kurie viską įrengs nepriekaištingai ir pagal visus Jūsų poreikius.

„Grip“ tam ir yra, jog atskubėtų Jums į pagalbą visais teniso aikštelių įrengimo klausimais! Savo srities profesionalai pasirūpins sklandžia aikštelių statyba, taip pat suteiks priimtinas paslaugų kainas. Teniso aikštelės statyba daugiau nebesukels rūpesčių, kadangi viską, ko trūksta, gausite iš patikimų rankų.

Kiti temos straipsniai

Terasos įrengimas

Terasos – Jūsų asmeninė oazė

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu