Tikkuurila

Šiandienos namų statybos vinis – SIP nameliai

SIP nameliai

Kas yra SIP? Santrumpa SIP anglų kalba reiškia structural insulating panel. Verčiant į lietuvių kalbą tai reiškia struktūrinės izoliacinės plokštės. Skamba nesuprantamai. Na ir nereikia įgilinti į nepažįstamus statybų pasaulio terminus. Reikia žinoti tik tiek, kad SIP namai šiandien susilaukia vis didesnio susidomėjimo. Natūralu, jog kyla ir pasiūla. Užsukite https://sipnamelis.lt/  ir įsitikinsite, kokių patrauklių SIP namų galima rasti mūsų rinkoje. 

SIP namelių privalumai

SIP namų statyba privalumais niekuo nenusileidžia įprastiems karkasiniams ir mūriniams namams. Šių namų visa statyba nuo A iki Z gali būti atlikta vos per kelis mėnesius. SIP skydai suprojektuojami pagal konkretų namą ir atvežami į statybvietę.  Surinkti sienas iš tokių skydų individualiam namui, priklausomai nuo jo ploto, trunka vos keletą dienų. Be abejonės, laiko prireiks pamatams, stogui apdailai, bet, kaip minėjome tai užtranka išties neilgai. Tame galima įžvelgti dar vieną privalumą – nepriklausomybę nuo kintančių sezonų permainingų orų. 

Tai labai ekologiškas sprendimas, nes gamykloje pagaminti skydai yra lygūs, vienodi, nereikia jaudintis dėl nelygumų. Vadinasi, staybos vietoje nelieka jokių atliekų ir gamatai nepadaroma jokios žalos. 

Kaip patį didžiausią SIP namų privalumą galima paminėti naudojamų skydų šiltumą ir galimybę juos sandariai sumontuoti. 

SIP namai – kokia kaina?

SIP namai – tai puikus sprendimas ne tik dėl kainos, bet ir atsižvelgiant į kokybę ir laiką bei dizainą. Visgi, kaina labai svarbu. Sakoma, jog SIP namų kaina trigubai mažesnė už įprasto būsto kainas rinkoje. Viskas dėl medžiagų ir laiko sąnaudų. Kita priežastis, lemianti gerą kainą – tai pati SIP technologija. Dėl jos gaunama kokybė ir lyginant su kitų namų statybų technologijomis visai nepadidina namo kainos. 

Nuo ko dar priklauso SIP namo kaina? Ją lemia pasirinktas projektas, namo kvadratūra ir eilė papildomų priedų. Sakykim stogas, namo apdaila, santechnikos sistema ir kita. Žinoma, kuo daugiau kvadratų ir kuo brangesnė ta papildoma įranga, tuo namo savikaina didesnė. Tačiau visuomet galima apskaičiuoti savo poreikius ir galimybes ir pasirinkti optimaliausią jums  variantą.

Kiti temos straipsniai

Terasos įrengimas

Terasos – Jūsų asmeninė oazė

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu