Franke

Kaip tinkamai pritvirtinti seifą namuose?

Seifas

Bene svarbiausias patarimas kurio sulauksite pirkdami seifą, ypač jeigu tą darote pirmą kartą, tai jį pritvirtinti. Aišku kokybišką sertifikuotą seifą atidaryti sunku, bet visai patyrusiems vagišiams nesunku jį tiesiog išnešti iš namų ar darbo vietos. Todėl norėdami apsaugoti seifą nuo įsilaužimo, būtinai atsakingai pasirūpinkite jo pritvirtinimu. 

Seifų montavimas

Pirmiausia pradėkime nuo to, jog seifai pagal savo montavimo galimybes skirtomi taip: sieninio montavimo seifas, grindinio montavimo seifas ir ginklinis seifas. Prieš pirkdami šį turto saugotoją būtinai apsvarstykite, koks tvirtinimo būdas tinkamiausias jūsų namuose ar darbo vietoje. Galima netgi paprašyti specialistų, kurie atvykę į vietą patars, kuris variantas geriausias. Seifas nėra pigus ir vienadienis pirkinys, tad kruopštus pasirengimas jo montavimui visuomet pravers. 

Sieninio seifo montavimo ypatumai

Prieš montuodami seifą,  būtinai patikrinkite ar jis veikia. Juk nebus patogu nukabinti jau pritvirtintą neveikiantį įrenginį. Kad teisingoje vietoje pritvirtinti seifą, labai svarbu patikrinti jo durelių atidarymo kryptį. Jeigu seifu naudosis ne vienas žmogus,  svarbu surasti optimalų jo pritvirtinimo aukštį, kad visiems būtų patogu. Į sieną seifą reikia montuoti maždaug 2 cm giliau nei išorinė sienos sienelė. Seifą  reikėtų  montuoti sunkiau prieinamoje vietoje, kad įsilaužėliams būtų nepatogu naudoti bet kokius įrankius įrenginiui išlaužti. Tuo pačiu, įvertinkite ar jums bus patogu prieiti. Vėlgi, būtina rasti optimalų variantą. Galiausiai, jeigu pasirinkote seifą  su elektronine spyna, venkite drėgnesnių vietų. Tam tinkamesni įrenginiai su mechaninėmis spynomis.

Grindinio seifo montavimo ypatumai

Montuojant grindinį seifą taip pat labai svarbu įvertinti, kuria kryptimi atidaromos durelės. Grindyse išardyta skylė turi būti maždaug 7 centimetrais gilesnė negu seifo ilgis. Pritvirtinus prie grindų seifą iš karto juo naudotis nepatariama. Būtų gerai palaukti bent jau parą. 

Ginklinio seifo montavimo ypatumai

Jeigu kitus seifus leidžiama tiesiog pastatyti, o rekomenduojama tvirtinti tik dėl saugumo, tai ginklinius seifus pagal LR nuostatus pritvirtinti būtina. Tą galima padaryti ir prie sienos, ir prie grindų. Dar svarbu apie ginklinius seifus – prieš leisdami avarinio atidarymo specialistui atidaryti seifą avariniu būdu, įsitikinkite, kad tai patikimas žmogus ir turi dokumentą ar ženklelį, patvirtinantį, kad jis tokiu amatu gali užsiimti.

Kiti temos straipsniai

Terasos įrengimas

Terasos – Jūsų asmeninė oazė

Statybinės ir apdailos medžiagos Moderni izoliacija Medžiagos statybai, sodo, daržo prekės Langai ir durys Oficialus “Forbuild”, “Conecto”, “Kraso” ir “Bela”

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu