Franke

RIO GRANDE – natūralaus akmens plytelės ventiliuojamiems fasadams

akmens plytelės fasadams

RIO GRANDE – tai natūralaus akmens plytelių kolekcija, sukurta ventiliuojamų fasadų apdailai. Skeltas plytelių reljefas, vertikaliai pozicionuojamų, siaurų,
persidengiančių plytelių raštas primena turinčią daugiametę istoriją, siekiančią ne vieną amžių ir iki šiol vertinamą gontų ar medžio skiedrų apdailą. Tokia
fasado apdaila vienu metu atrodo ir itin tvirta, ir lengva bei grakšti. Iš anksto paruoštos skylutės plytelių tvirtinimui, lemia greitą, itin paprastą, įveikiamą net nepatyrusio meistro apdailos įrengimą.

Galite rinktis iš:

Kvarcitas – natūralus akmuo, kuris architektūroje yra pranašesnis už granitą bei marmurą, nes išsiskiria savo atsparumu atmosferos pokyčiams. Tai ilgaamžė medžiaga, kurią įprasta naudoti namo fasado apdailai, tačiau ji puikiai tinka ir interjere. Juo galima apdailinti dekoratyvines sieneles, židinius, jis puikiai įsilieja daugelį interjerų. Kvarcitas gali būti derinamas tiek su medžio apdaila, tiek su dažytais paviršiais. Natūralaus akmens fasadai itin kokybiški, jie išlaiko nepakitusią išvaizdą ne vieną dešimtmetį.

Skalūnas – tai plonais sluoksniais skylanti uoliena, ji atspari visoms gamtos jėgoms (nuo sniego iki ultravioletinės spinduliuotės). Jis lengvas, nedegus, beveik neįgeriantis vandens, todėl puikiai tinka Lietuvos klimatui. Skalūno plokštelėmis apdailintas Jūsų namo fasadas bus ilgaamžis ir išskirtinis!

Daugiau informacijos: https://www.skalunas.lt

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu