Ekoklima

„Space“ oro valytuvas – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

„Space“ oro valytuvas – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

Geras namų oras gali užtikrinti, kad žmogus ne tik kur kas geriau miegos, tačiau ir bus produktyvesnis, jo nuotaika bus geresnė, galiausiai – namai kur kas maloniau kvepės. Apie oro valytuvų naudą galima išgirsti labai daug informacijos, tad keista, jog šiais laikais vis dar yra žmonių, kurie bando namų orą „valyti“ atidarytu langu. Juk tuomet į patalpas patenka CO2 ir kitos dujos, kurios ne tik yra nemalonios uoslės receptoriams, tačiau taip pat ir kenkia žmogaus sveikatai.

Puikus pasirinkimas norintiems gyventi komfortabiliai ir sveikai – „Space“ oro valytuvas. Inovatyvi sistema padeda pašalinti namuose susikaupusius nešvarumus, kvapus, kurie kyla dėl:

  • Bakterijų;
  • Naminių gyvūnų;
  • CO2 teršalų;
  • Dulkių;
  • Dūmų;
  • Ir kitų priežasčių.

Net 4 filtravimo sistemos etapai padeda užsitikrinti, jog ir mažiausios dalelės bus tinkamai perfiltruojamos, oras namuose taps gaivus bei sveikas.

Pirmojo filtravimo etapo metu sulaikomi žmogaus bei gyvūnų plaukai, dulkės bei negyvos odos ląstelės, antrojo etapo metu – dar mažesnės dalelės, žiedadulkės, alergenai. Trečiojo etapo filtrai yra sudaryti iš negyvosios anglies ir jie geba sulaikyti tokius mikroskopinius komponentus kaip kad kvapas, o ketvirtasis filtras skirtas bakterijų bei virusų sulaikymui.

Visa sistema veikia tam, kad iki pačių mažiausių dalelių būtų tinkamai išvalomas oras, tad juo kvėpuodamas žmogus gali būti užtikrintas dėl oro grynumo kokybės.

„Space“ oro valytuvas taip pat turi indikacines sistemas, kurios padeda matyti – kokios kokybės oras yra patalpoje. Tai padės kur kas paprasčiau reguliuoti veikimo intensyvumą ir tuo pačiu užsitikrinti, kad oras visada būtų gaivus

Papildomas šios sistemos privalumas yra tylus veikimas, tad pamiršite, kad jis Jūsų namuose. Kol sistema dirbs vardan Jūsų gyvenimo kokybės – Jūsų kasdien kvėpuojamas oras bus sveikas ir „skanus“. Taip pat vertinamos iš mažos energijos išlaidos, kadangi tai – ekologiškas namų komfortą kuriantis sprendimas.

Valdykite oro valytuvą „Space“ nuotoliniu būdu (Wi-Fi pagalba) ir užsitikrinkite, kad Jūsų gyvenimo kokybė bus gera kaip kad niekada.

Oro valytuvą galima bus įsigyti jau ŠĮ RUDENĮ!

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu