Ekoklima

„Uponor Ecoflex“ suteikia daugiau lankstumo

„Uponor Ecoflex“ suteikia daugiau lankstumo

Vartotojai tikisi, kad požeminės vamzdžių sistemos, kuriais tiekiama šiluma, cirkuliuoja vėsinimo skysčiai ir tiekiamas geriamasis vanduo, tarnaus ištisus dešimtmečius. „Uponor“ izoliuotų „Uponor Ecoflex“ vamzdžių sistemos „Thermo“, „Aqua“, „Quattro“ ir „Supra“ tikrai patenkins šiuos lūkesčius. Dabar „Uponor Ecoflex“ vamzdžių terminę izoliaciją padidino dar 12 %.

Izoliuoti „Ecoflex“ vamzdžiai yra ypač patvarūs, lankstūs ir turi puikią terminę izoliaciją. Vamzdžius galima greitai sumontuoti nenaudojant jokių specialių įrankių. 

„Uponor Ecoflex“ suteikia daugiau lankstumo

„Uponor Ecoflex“ izoliuotų vamzdžių sistemų paslaptis yra tvirtas, bet lankstus vamzdžio apvalkalas ir vidiniai vandenį bei šilumą tiekiantys vamzdžiai iš susiūtojo polietileno (PE-Xa), padengti keliais sluoksniais polietileno putų izoliacijos. Iš smūgiams atsparaus polietileno (PE-HD) pagaminti vamzdžių apvalkalai dėl specialios jų geometrijos pasižymi reikiamu žiediniu standumu, tačiau juos vis tiek galima sulenkti mažu lenkimo spinduliu. Dėl to jie gana greitai nutiesiami aplink kampus ir įvairias kliūtis.  Vidinis PE-Xa vamzdis yra ypač tvirtas, atsparus aukštai temperatūrai ir korozijai. Be to, jame nesusidaro apnašų, jis netrūkinėja dėl įtempimų ir taškinių apkrovų.

PE-Xa medžiaga yra atspari net agresyviai terpei, todėl šie vamzdžiai ilgaamžiai ir dėl to yra labai ekonomiški.  Izoliacijos medžiaga yra ne tik labai veiksminga, bet ir itin atspari drėgmei.

Iki 200 m ilgio vamzdžius galima nutiesti be tarpinių jungčių. Dėl savaiminės kompensacijos jiems nereikalinga plėtimosi kompensacija. „Ecoflex“ vamzdžiai yra lengvi, todėl su jais ypač patogu dirbti. „Uponor“ turi pilną priedų asortimentą savo vamzdžių sistemoms, leidžiantį atlikti įvairiausius darbus. Darbui su šiais vamzdžiais nereikalingi jokie specialūs įrankiai, nereikia atlikti sunkių virinimo darbų.

„Uponor Ecoflex Thermo“ vamzdžių sistema geriausiai tinka šilumos tiekimo vandens cirkuliavimui. Šie vamzdžiai turi puikią terminę izoliaciją ir jais gali cirkuliuoti iki 95 °C temperatūros vanduo su 6 bar slėgiu. Numatytas šių vamzdžių eksploatavimo laikas yra mažiausiai 30 metų; jie ypač tinka vietiniams šilumos tiekimo tinklams, kurie gali būti ekonomiškai eksploatuojami labai ilgai.

„Uponor Ecoflex Aqua“ skirti tiekti karštą iki 95 °C temperatūros vandentiekio vandenį su 10 bar slėgiu.

„Uponor Ecoflex Quattro“ skirti tiekti šildymo vandenį ir karštą vandentiekio vandenį. Sistemą sudaro 4 PE-Xa vidiniai vamzdžiai.

„Uponor“ Ecoflex Supra  vamzdžių sistema puikiai tinka vėsinimo skysčiams ir šaltam iki 20 °C temperatūros geriamajam vandeniui tiekti 16 bar slėgiu.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu