Franke

Momentiniai vandens šildytuvai vandenį pašildo akimirksniu

momentiniai vandens šildytuvai

Išbandžius momentinius vandens šildytuvus, buitis be jų atrodo ženkliai sunkesnė. Šis, atrodytų, paprastas šildytuvas su čiaupu savyje saugo tiek jėgos, kad karštą vandenį sugeba „paruošti“ praktiškai tą pačią minutę, kai čiaupas yra atsukamas.

Savo paskirtimi momentiniai vandens šildytuvai niekuo nesiskiria nuo kitų tipų boilerių

Visi vandens šildytuvai, nepriklausomai nuo to, kokiam tipui jie yra priskiriami (kombinuoti, elektriniai, momentiniai), yra sukurti vienai ir tai pačiai funkcijai atlikti, t. y., užtikrinti karšto vandens tiekimą. Žinoma, momentiniai vandens šildytuvai konkurencinėje kovoje, siekiant tenkinti karšto vandens poreikius maudantis, pralaimėtų, tačiau minimaliems buitiniams poreikiams tenkinti jie yra pats ekonomiškiausias, efektyviausias bei racionaliausias pasirinkimas.

Momentinių vandens šildytuvų savybės

Kalbą apie momentinių vandens šildytuvų savybes pradėkime nuo tų savybių, kurios matomos „plika“ akimi. Šio tipo vandens šildytuvai yra kompaktiškiausi, mažiausi bei lengvai pritaikomi net ir tose erdvėse, kuriose net apsisukti aplink savo ašį gali būti sunku. Tęsiant pažintį su vandens šildytuvais toliau, būtina išskirti ir kitą jų savybę, t. y., ypatingai didelę įrenginio galią. Visuose momentiniuose vandens šildytuvuose yra sumontuotas labai aukšto galingumo kaitinimo elementas, kuris ir užtikrina savalaikį karšto vandens ruošimą. Dar viena šių vandens šildytuvų savybė – paprastas montavimas. Tiesą sakant, būtų sunku sugalvoti kitą prietaisą, kurio montavimo ypatumai būtų tokie paprasti, o tai reiškia, kad momentinį vandens šildytuvą, vadovaujantis gaminio instrukcija, nesunkiai gali susimontuoti visi. Galiausiai, norėtųsi paminėti ir tai, kad šie ekonomiški, elektros bei laiko sąnaudas mažinantys vandens šildytuvai nėra reiklūs ir priežiūrai, todėl jie tampa dar labiau geidžiamais įrenginiais buityje.

Momentiniai vandens šildytuvai užkerta kelią bakterijų dauginimuisi vandenyje

Momentiniai vandens šildytuvai neturi jokio rezervuaro, kuriame būtų „sandėliuojamas“ iki tam tikros temperatūros įkaitintas vanduo, o tai reiškia, kad vanduo ne tik, kad neužsistovi ir nuolat teka šviežias, bet ir jame nėra terpės veistis nepageidaujamoms bakterijoms. Žvelgiant šiuo aspektu, momentiniai vandens šildytuvai, lyginant su jo didžiaisiais „broliais“ yra ženkliai pranašesni.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu