Tikkuurila

Ką reikėtų žinoti apie vandens siurblius?

vandens siurbliai

Jeigu jūs turite nuosavą namą ir žemės sklypą prie jo, arba jei naudojatės žemės valda sodų bendrijoje, jums neišvengiamai tenka susidurti su vandens tiekimo poreikiu. O šioje srityje niekas geriau negali pasitarnauti už įvairios paskirties vandens siurblius. Jie reikalingi ne tik vandens tiekimui, nuotekų šalinimui, bet ir gaisrų gesinimui, įvairioje ūkinėje-gamybinėje veikloje.

Kokiu principu veikia vandens siurbliai ir kokių rūšių jų esama?

Šis prietaisas veikdamas sukuria vakuumą, kuris aplinkos slėgio pagalba verčia vandenį ar kitokius skysčius judėti iš aukštesnio slėgio vietos į žemesnio slėgio aplinką. Stūmoklinio siurblio stūmoklis kildamas ir leisdamasis sukuria vakuumo sąlygas, o krumpliaratinio siurblio dantračiai tą patį padaro, kabindamiesi vienas už kito ir atsiskirdami. Kiekvienoje ūkio srityje pritaikomi įvairių tipų ir modelių siurbliai, kurių veikimo principas priklauso nuo pumpuojamo skysčio tipo ir kiekio. Pavyzdžiui, giluminiai vandens siurbliai būna suskirstyti į šuliniams ir gręžiniams skirtus. Dar yra hidroforo siurbliai, fekaliniai siurbliai ir drenažiniai siurbliai.

Kokį darbą atlieka drenažiniu vadinamas vandens siurblys?

Drenažinis siurblys yra naudojamas vandens išsiurbimui iš baseino, rūsio ar garažo. Jo dėka galima perduoti vandenį iš šulinio į sodą, kai prireikia jį palaistyti, taip pat galima pripildyti įvairias vandens talpas. Drenažiniai vandens siurbliai yra įvairių tipų ir kainų. Elektrinį drenažinį siurblį verta įsigyti tik tada, jei turite lengvai pasiekiamą elektros lizdą. Tiesa, toks prietaisas būna silpnesnio galingumo, tačiau jis nereikalauja didesnės priežiūros. O ten, kur nėra elektros, šį prietaisą galima naudoti prijungus elektros generatorių. Esama ir benzininių arba dyzelinių drenažinių vandens siurblių.

Kur geriau nenaudoti degalais varomų vandens siurblių?Benzininiai arba dyzeliniai vandens siurbliai kuo puikiausiai tinka naudoti lauke, kur arti nėra elektros tinklo. Tačiau šių siurblių jokiu būdu nevalia naudoti uždarose patalpose dėl jų išskiriamų smalkių. Tokie siurbliai idealiai tinka tada, kai prireikia pumpuoti daržo ar sodo laistymui skirtą vandenį iš namų valdose esančio vandens telkinio. Jeigu jūs norėtumėte daugiau sužinoti apie drenažinius siurblius ir technines jų ypatybes, atsakymus rasite internete.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu