Tikkuurila

Loft Design System – išskirtinė apdaila Jūsų interjerui!

interjero apdaila

Kaip pakeisti ir pagyvinti interjerą, kad jis virstu skoninga, dėmesį pritraukiančia ir neįprasta vieta? Dekoratyvinės 3D plokštės yra būtent tai, kas padės išspręsti šį klausimą. Tai naujas interjero dekoravimo būdas, kuriuo galima papuošti tiek jūsų gyvenamąjį būstą, tiek biurą, kuriame dirbate. Šis sienų dekoravimo būdas ypač tiks tiems, kurie ieško originalių ir novatoriškų minčių savo interjerui kurti.

Pagrindiniai 3D sienų dekoro elementai – tai turinčios reljefą, dekoratyvinės 3D plokštės. Įvairių plokščių reljefiniai iškilimai bei įdubimai sukuria trimatiškumo įspūdį. 3D plokštės – natūralus, neturintis nuodingųjų medžiagų, produktas.  Šios plokštės gaminamos iš gipso, jų paviršius yra baltas, tad jas galima dažyti Jums tinkama ir patinkančia spalva. Plokštes galima dėlioti ir iš jų konstruoti įvairiausias formas, kurios vis kitaip sudėtos sudaro skirtingus reljefus. Galima jomis užpildyti visą sienos plokštumą arba priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo panaudoti kelias ir taip pabrėžti patalpos individualumą.

Dekoratyvinės 3D plokštės tiks įvairiose būsto vietose. Tai gali būti neišnaudota erdvė kambariuose, svetainėje ar virtuvėje, prie ar po laiptais, koridorius ir net gi vonios kambarys. Drėgmė, šarmai, taip pat ir ugnis neturėtų gąsdinti, mat plokštės yra atsparios įvairiems poveikiams ar temperatūrų svyravimams. Plokščių tvirtinimas nesukelia jokių problemų – jos lengvai tvirtinamos prie sienų plytelių klijais.

Didelį vaidmenį interjere atlieka šviesa. Tinkamai parinkus apšvietimą reljefinis paviršius tarsi atgyja, tampa išraiškingesnis, suteikia išskirtinumo pojūtį.

Šiais metais plokščių gamintojas siūlo naujieną – nestandartinių dydžių plokštes. Jomis lengviau užpildyti neišnaudota erdvę, ypač jos tiks, jei norite dekoruoti didesnes patalpas. Mažesnės sąnaudos, lengvesnis ir paprastesnis montavimas. Nestandartiniai dydžiai puikus sprendimas neįprastom erdvėm.

Šių metų eigoje vieną plokščių ypač sulaukė didelio susidomėjimo. Pirkėjai labai pamėgo CONCRETE – betono imitacijos plokštes. Paklausiausiai naudotos jos buvo loftams ir didelėms erdvėms dekoruoti. Šios plokštės išsiskiria savo struktūra ir spalva. Savo sudėtyje jos turi pigmentą, todėl plokštės dažyti nereikia. Šios plokštės yra skirtingų dydžių, tad lengvai pritaikomos bet kurioje erdvėje. Naudojant CONCRETE plokštes savo interjere yra sutaupoma laiko ir rezultatu galima džiaugtis greičiau nei įprastai.

3D dekoratyvinės plokštės – tai puiki alternatyva dekoratyviniam tinkui, tapetuotoms ar dažytoms sienoms. Net ir išrankiausį skonį turintis klientas gali rasti tinkamą faktūrą savo erdvei – pasirinkti siūloma iš daugiau kaip 30 modelių.

Idomiausia tai, kad pasirinkus skirtingą plokščių išdėstymo tvarką ir tinkamai jas apšvietus, kiekvieną to paties rašto plokščių kombinacija gali sukurti skirtingą individualų vaizdą.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone „Domus galerijoje” (P. Lukšio g. 32, Vilnius) – čia pamatysite modelius gyvai, atsakysime į Jus dominančius klausimus.

Daugiau interjerų idėjų rasite mūsų svetainėje – www.loftsystem.lt

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu