Franke

NIBE Vartotojų atsiliepimai: komfortas nepalyginamas

NIBE Vartotojų atsiliepimai: komfortas nepalyginamas

Jeigu jau teko ieškoti „praktiško ir modernaus“ šilumos siurblio savo namas, tikriausiai laužiate galvą, kurį pasirinkti, esant milžiniškai pasiūlai. Kuo gi vieni geresni už kitus? Kad būtų lengviau atsakyti į klausimus, pakalbinome keletą „Šildymo sprendimai“ UAB klientų, investavusių į NIBE šildymo sistemas. Ar jie patenkinti? Ką norėtų keisti? Kokie sistemos privalumai ir trūkumai? Apie viską nuo pradžių ir iš pirmų lūpų.

Saulius (Rokiškis)

Šie žemės šilumos siurbliai – labai modernių technologijų, tad ir montavimas, ir valdymas yra neįtikėtinai lengvi bei patogūs. Suprojektuotas prijungimui prie radiatorių, konvektorių ir grindinio šildymo sistemų, šis šilumos siurblys užtikrina neįtikėtiną ekonomiją bei vos minimalų poveikį aplinkai.

Povilas (Kaunas)

Mūsų geoterminis šilumos siurblys yra prijungtas prie saulės kolektoriaus, vandens šildytuvo, vėdinimo ir šildymo sistemos. Jo valdymas labai patogus net nuotoliniu būdu – šildome baseiną, šildome ir vėsiname namus. Net po atostogų grįždami namo telefonu valdėme visus šildymo ir šaldymo procesus.

Laima (Vilniaus r.)

Didelis, bet lengvai suprantamas prietaisas. Jis paprastai ir aiškiai pateikia informaciją apie esamą būseną, darbo laiką bei šilumos siurblio temperatūras. Taip pat labai lengva naršyti po prietaiso valdymo meniu ir taip pasiekti palankiausią ekonominį efektą, norimą patalpų temperatūrą ir mikroklimatą. Esame labai patenkinti – geoterminis šilumos siurblys automatiškai prisitaiko prie namo šilumos poreikio.

Olegas (Klaipėda)

“Naudojame žemės šilumos siurblį baseino šildymui, džiaugiamės, kad apie planuojamą statyti baseiną įspėjome montuotojus, taip gavome reikiamo galingumo žemės siurblį ir reikiamo dydžio kolektorių. Taip pat mums buvo pasiūlytas kompleksinis sprendimas – namai ne tik šildomi žiemą, bet ir kondicionuojami bei vėsinami vasarą. Svarbiausia, kad kartu šie įrenginiai sutaupo tikrai daug išlaidų”.

carbontek

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu