Franke

Saulės kolektoriai

Saulės kolektoriai

Įleiskite į savo namus saulę ir panaudokite saulės energiją!

Kiekvienais metais įprastinių energijos resursų ištekliai senka – šių išteklių pakaks maždaug dar 40 metų. O saulė ir toliau švies ne trumpiau kaip 5 milijardus metų, tiekdama mums neišsenkančią energiją. Per 20 minučių saulė perduoda žemei tiek energijos, kiek visa žmonija sunaudoja per vienerius metus. Dėl to viena iš svarbiausių XXI amžiaus užduočių yra tinkamiausio ir praktiškiausio saulės energijos panaudojimo metodo sukūrimas. Saulės kolektoriai yra geras technologinis sprendimas; saulės kolektoriai ant kiekvieno namo stogo greitai taps įprastiniu vaizdu. Jeigu ir jūs norite įleisti į savo namus saulės dalelę, tai apsispręskite jau šiandien, nes tai rimta investicija ateičiai.

Saulė padeda rūpintis ekologija

Saulės energijos naudojimas vandens šildymui taupo naftos ir dujų išteklius. Kuo mažiau naudojama iškastinio kuro, tuo mažesnė teršalų emisija į atmosferą ir geresnės aplinkos sąlygos.

Saulė neatsiunčia sąskaitą

Energijos resursų kaina nepertraukiamai didėja, o saulė kiekvieną dieną tiekia energiją tiesiai į namus nemokamai. Saulės energija tiekiama be rizikos ir deficito, be mokesčių ir tarifų didėjimo. Per metus saulės energijos naudojimo įrenginys leidžia sutaupyti iki 60 % energijos, naudojamos vandens šildymui.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu