Franke

Niūriai nuotaikai išblaškyti – šviečiantys tapetai

Niūriai nuotaikai išblaškyti – šviečiantys tapetai

Švedijos dizainerė Camilla Diedrich sukūrė kiek neįprastus šviečiančius tapetus, pavadintus Nature Ray Charles Wallpaper.

Tapetai išraizgyti plonais šviesolaidžio siūleliais, kurie formuoja įvairiausius ornamentus. Dizainerė norėjo tokiais tapetais ne tik praskaidrinti nuotaiką ar sukurti jaukią aplinką, bet ir pasiūlyti savotišką romantiško apšvietimo alternatyvą.

Šviesolaidžio ornamentai formuoja susipynusių augalų bei paslaptingų jūros gyvūnų kontūrus, švytinčius tamsiame fone. Tiesa, labai menkai žinomos techninės tapetų charakteristikos.

Konkrečiai neįvardintas ir pats šviesos šaltinis. Kai kurie šaltiniai nedrąsiai mini liuminescencinį. Tačiau visiškai neaišku, ar tapetai naudoja tinklo energiją, ar turi vidines baterijas – tokiu atveju kyla klausimas, kiek jos laiko. Pati dizainerė labiau linkusi diskutuoti apie estetinį tapetų vaizdą, o ne apie naudotą gamybos technologiją.

Tačiau tai nėra idėjos lygio koncepcija – kai kuriuose prekybos vietose jų jau galima užsisakyti trijų skirtingų spalvų tapetus apytiksliai po $279 už ruloną (166 х 180 arba 135 х 260 cm).

Naudojimo instrukcijoje nurodoma, jos tapetai sudaryti iš kelių stačiakampių fragmentų, kuriuos galima jungti tarpusavyje tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai – tokiu būdu gaunamas originalus raštų derinys.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu