Tikkuurila

Kaip apšvietimu sukurti išskirtinę erdvę

Kaip apšvietimu sukurti išskirtinę erdvę

Kalbėdami apie neribotas apšvietimo galimybes, jau seniai nesiribojame vien nuobodžiais šviestuvų modeliais. Dabar apšvietimą naudojame originaliems interjero variantams, moderniems patalpų apšvietimo sprendimams, atitinkamiems kambarių ar patalpų aspektams pabrėžti, ir, be abejo, rūpinantis komfortišku asmeninės erdvės įrengimu. Kaip to pasiekti? Kokį šviestuvą pasirinkti? Į šiuos ir kitus klausimus atsako šviestuvų salono „Kandelas“ atstovai.

Diskutuodami ir kartu ieškodami atsakymų svarstėme tiek atskirų elementų šviestuve panaudojimą, tiek spalvinių šviesos niuansų, tiek apskirtai, įdomesnių formų šviestuvo pasirinkimo galimybes.

Svarbiausias žingsnis – nebijoti ir tartis apšvietimo klausimasi su specialistais. Juk jie, turedami didelę patirtį, parengs tokį Jūsų namų apšvietimą, kad liksite patenkinti ne tik nepaprasto grožio šviestuvu, bet ir šviesos skleidimo išpildytu scenarijumi.

Salono „Kandelas“ siūlomi šviestuvai pasižymi ne tik stilingomis formomis ar šviestuvų kokybe. Itin didelis dėmesys skiriamas nuolaitiniam asortimento atnaujinimui, naujų idėjų bei įdomių gamintojų paieškai. Tokiu būdu žengiama koja kojon su moderniausiomis idėjomis bei jų pritaikymu skirtinguose interjeruose ar tiesiog skirtingose erdvėse. Koks to tikslas? Platus asortimentas užtikrina patenkintus kliento poreikius, o kiekvienas klientas salone „Kandelas“ yra pats svarbiausias.

Mūsų gamintojai – Europos Sąjungos šviestuvų kompanijos, turinčios ilgametę šviestuvų kūrimo ir gamybos patirtį. Šiuolaikiniai šviestuvai bei apšvietimo sprendimai turi ne tik tiesioginę funkciją šviesti, taip pat tai yra ir interjero bei eksterjero elementas, išryškinantis dizaino elementus, suteikiantis jaukumo ir išskirtinumo. Nepamirškime, tai leidžia sukurti norimą jaukią ir komfortišką atmosferą namuose” – teigia “Kandelas” salono atstovai.

Dar vienas šio salono bruožas: išskirtiniam šviestuvui – išskirtinė vieta erdvėje. Net pačiame salone eksponuojami šviestuvai nėra kabinami bet kur – ieškoma tinkamiausia vieta tam, kad jie atsiskleistų patys, drauge atskleisdami ir unikalias erdvės galimybes. Juk svarbiausia, kad klientai salone jaustųsi lig savuose namuose, savoje erdvėje. Tad nuotaika ir pasitikėjimas pradedamas kurti jau nuo pirmosios akimirkos.

Tiesa ta, kad apšvietimo srityje “Kandelas” dirba jau dešimt metų ir yra prikaupę gausų žinių ir kompetencijos bagažą, vadinasi, apsilankę salone būsite maloniai nustebinti profesionalių patarimų gausa, konsultacijos kompetencija ir tvyrančia nuotaika. Šviestuvų salono darbuotojai neabejotinai ras tinkamiausią patarimą ir sprendimą kiekvienam iš Jūsų.

“Kiekvienas mums esate labai svarbus, kiekvieno Jūsų norai ir lūkesčiai mums labai svarbūs, tad džiaugiamės turėdami galimybę padėti spręsti Jums iškilusius klausimus ar įgyvendinant Jūsų netikėčiausias fantazijas kuriant asmeninę erdvę. Užsukite – visada maloniai laukiame Jūsų ir esame pasirengę Jums padėti”

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu