Tikkuurila

Medis namų interjere

Medis namų interjere

Medis  yra puikus sprendimas, kuriant šiltą ir jaukų interjerą. Tai nuostabi medžiaga tiek baldams, tiek įvairiems interjero elementams (luboms, grindims, sienų dekorui), siekiant sukurti savitą ir originalų stilių.

Medžio baldai – tai  aiški forma, natūralios spalvos, natūralūs raižiniai, natūrali medžiaga… Jie sensta kartu su mumis, laikui bėgant  tampa vis vertingesni. Tai ne šiaip baldai, natūralaus medžio baldai mūsų gyvenime sukuria didelę vertę. Kaip? Juk tai dalelė gamtos, dalelė mūsų namų, šeimos bei mūsų gyvenimo istorijos.  Perkame baldus įsirengdami būstą ir gyvename jame daugelį metų. Čia auga ir žaidžia mūsų vaikai, čia jaučiamės saugiai ir patogiai. Daugiau ar mažiau, visoje namų aplinkoje mus apsupa baldai. Juos jaučiame, liečiame, užuodžiame jų kvapą, tvarkome arba sujaukiame, atidarome ir uždarome… Jie savo forma ir stiliumi apibūdiną mūsų gyvenseną, charakterį ir būdą. Būtent todėl šis natūralus produktas turėtų puošti Jūsų namus.

Medis – amžinas. Mediniai baldai visuomet buvo tarp populiariausiųjų, jie neateina ir neišeina iš mados, išlaiko savyje ilgaamžiškumą ir klasiką. Mediniai baldai yra gerokai brangesni nei pagaminti iš kitų medžiagų. Bet taip yra dėl to, kad mediena – natūrali ir ilgaamžė žaliava, atspari oro sąlygoms, temperatūrų svyravimas. Nėra  priežasčių, kodėl turėtumėte nemėgti medinių baldų. Jie atitinka šiuolaikinių žmonių poreikius, yra be galo estetiški ir įspūdingi.

Siekiantiems sukurti savitus namus, išsiskiriančius švelniu natūralaus medžio kvapu, turėtų sunkiai apseiti be tokios interjero detalės.  Dekoruodami medžiu lubas ir sienas,  galime išgauti labai prabangų, klasikinį interjerą. Toks sprendimas įkvėpia namui  prabangos, klasikos jausmą, išplečia erdvę ir priduoda subtilumo bei išbaigtumo.

( klasikinis namų interjeras Kaune)

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu