Ekoklima

Įtempiamos lubos ir įtempiamų lubų apšvietimas išskirtiniam interjerui

Įtempiamos lubos ir įtempiamų lubų apšvietimas išskirtiniam interjerui

Lubos? Retai susimąstome apie jas, nes nuo vaikystės įpratome matyti paprastas, betonines, baltai nudažytas, nukalkintas lubas. O atėjus laikui jas atnaujinti, kai balta spalva pavirsdavo gelsva, pilkšva arba tinkas nutrupėdavo, patalpas ilgai tekdavo valyti po tokio “remonto”.

Gyvename greito tempo laikais, kur viskas daroma žmogaus patogumui, todėl įtempiamos  lubos yra nuostabiausias ir greičiausias sprendimas paverčiant nuobodžias lubas tikru namu interjero akcentu! Palyginti su senesnėmis formomis, tokiomis kaip pakabinamos lubos, įtemptos lubos yra gaminamos iš elastingo  audinio, medžiaga yra tvirtai ištempta po esamomis senomis lubomis, nesusidaro jokios siūlės ir puikiai paslepiamos senas lubas vos per porą valandų! Todėl nereikia nieko griauti, ardyti, kelti triukšmą.

Įtempiamos lubos yra pritaikomos ant bet kokių lubų, net ir palėpėse. Vienas pagrindinių privalumų, kad jos gali būti  bet kokio stiliaus, skirtingų spalvų, faktūrų ir su integruotu apšvietimu. Taigi jos tinka kiekvienam interjerui, nuo klasikinio  iki kaimo stilistikos, nuo minimalistinio iki skandinaviško, viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Ko gero kilo klausimas, ar tokios lubos įrengiamos tik svetainėje? Tikrai ne, jas drąsiai galite kabinti miegamajame, virtuvėje, palėpėje, vonios kambaryje, biure, kitaip sakant, kur tik norite ir yra galimybė.

Dar ši konstrukcija taip pat gali būti naudojama ant sienų kaip sienų apdaila, nes medžiaga atspari dulkėms, drėgmei, pelėsiui, ugniai ir labai lengvai nuvaloma. Kalbant apie inovatyvius apšvietimo sprendimus, kuriuos mes norime matyti interjere, tai įtempiamos  lubos puikiai dera su inovatyviomis  LED apšvietimo sistemomis.  LED apšvietimas yra daug ekonomiškesnis, daugiau suteikiantis galimybių integruojant išskirtinį apšvietimą ir žinoma, tarnauja  ilgiau nei tradicinis apšvietimas. Dėl šių priežasčių LED apšvietimas yra pasirenkamas ir įtempiamų lubų pritaikyme. Įtemptos lubos kartu su LED apšvietimu gali suteikti ypatingą kambario efektą.

Šviesos taškus galima sudėti bet kur, o laidus galima lengvai paslėpti. Lubose nereikia daryti skylių, todėl kambariui suteikiama aptaki ir rami išvaizdą. Išnaudojant apšvietimą galime turėti  permatomas lubas. Tai yra įtemptos lubos, už kurių įrengiamas apšvietimas sukurdamas  įvairiausius efektus ir atmosferą. Beveik visuose kambariuose ir erdvėse, pavyzdžiui, svetainėje, virtuvėje, miegamajame, vonios kambaryje, palėpėje galite naudoti permatomus lubas.

Tokiu būdu galite suteikti kiekvienam namo kambariui visiškai individualų vaizdą. Kaip būtų, pavyzdžiui, su paplūdimio nuotrauka, kuri jūsų namams iškart suteikia vasarišką išvaizdą? Žinoma, taip pat galite pasirinkti gražų mėlyną lauko dangų su ryškiai šviečiančia saule arba žvaigždėmis miegamajame. Negali būti gražiau, tiesa?

Jei ir tu nori pakeisti senas lubas naujomis tiek namuose, tiek ir biure susiekite su www.lubustudija.lt. Jie yra šios srities ekspertai Lietuvoje  ir gali padėti jums iškilus visiems klausimas

  • Nebereikia demontuoti senų lubų
  • 99% realizuotas per 1 dieną
  • Integruotas LED apšvietimas/ Inovatyvūs apšvietimai sprendimai  lubose
  • Atsparumas ugniai, drėgmei, purvui, dulkėms
  • 10 metų garantija
  • Daugiau nei 10 metų patirtis

Tel.: +370 603 05519; +370 603 05512

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu