Ekoklima

„Samsung“ pristatė 2024 m. televizorių liniją: centre – „AI TV“ dirbtinis intelektas geresniam vaizdui ir garsui

Unbox & Discover renginys

Technologijų bendrovė „Samsung“ renginyje „Unbox & Discover 2024“ pristatė naują televizorių liniją. Naujieji „Neo QLED 8K“, „4K“ ir „OLED“ modeliai pasižymi „Samsung AI TV“ dirbtinio intelekto (DI) funkcijomis, tarp kurių – dar našesnis vaizdo kokybės gerinimas, triukšmo slopinimas bei išmanus energijos taupymas.

Šiųmetę gamintojo flagmanų „Neo QLED 8K“ seriją sudaro QN900D ir QN800D modeliai, kurių įstrižainę bus galima rinktis iš 65, 75 ir 85 colių. Atnaujintų „Neo QLED 4K“ televizorių dydžių pasirinkimas svyruos tarp 55 ir 98 colių – tai leis jiems prisitaikyti prie pačių įvairiausių interjerų. O pirmieji pasaulyje atspindžius sugeriantį „OLED“ ekraną turintys S95D, S90D ir S85D modeliai įstrižainės pasirinkimą išplės nuo 42 iki 83 colių. 

Sustiprinkite pojūčius su „Neo QLED 8K“

Naujausioje „Neo QLED 8K“ linijoje diegiamas „NQ8 AI Gen3“ procesorius yra dukart spartesnis ir turi aštuonis kartus didesnį neuroninių tinklų skaičių, lyginant su pirmtaku. Šis našumo prieaugis suteikia pajėgesnį DI vaizdo apdorojimą ir ypatingą detalumą, nepriklausomai nuo vaizdo turinio šaltinio.

„Neo QLED 8K“ išryškina smulkiausias detales, pagerindamas vaizdo aiškumą ir natūralumą, o „8K AI Upscaling Pro“ funkcija vartotojo mėgstamiausių filmų ir serialų raišką padidina taip, kad ji būtų artimesnė 8K kokybei ir savo detalumu lenktų įprastus 4K televizorius. Papildomai, DI paremtas funkcionalumas staigius sportininkų judesius rungtynėse ir įtemptas veiksmo filmų scenas ekrane paverčia sklandesnėmis.

Naujausiuose televizorių flagmanuose DI padeda pagerinti ne tik vaizdo kokybę, bet ir garso takelį. „Active Voice Amplifier Pro“ technologija sustiprina kiekvieno veikėjo tariamų žodžių girdimumą, slopindama aplinkinį triukšmą, o „Object Tracking Sound Pro“ garso takelį sinchronizuoja su televizoriaus rodomu vaizdu. Prie audio patirties kūrimo prisideda ir „Adaptive Sound Pro“ sprendimas, garso parametrus sureguliuojantis pagal rodomą turinį ir priderindamas jį prie kiekvieno kambario akustikos.

DI taip pat leidžia „Neo QLED 8K“ geriau prisitaikyti prie savininko įpročių ir poreikių. Naujieji televizoriai geba automatiškai įjungti žaidimų režimą, optimizuojantį jų vaizdą ir garsą, o DI paremtos funkcijos padeda sureguliuoti kiekvieną sceną pagal vartotojo pageidaujamus vaizdo nustatymus. 

Be to, puikia turinio kokybe galima mėgautis nedidinant energijos sąnaudų – „AI Energy Mode“ funkcija analizuoja aplinkos apšvietimą bei kitus parametrus ir pagal tai realiu laiku nustato energetiškai efektyviausias vaizdo rodymo parinktis.

Išmanios patirtys ir gilesnė integracija

Naujoji „Samsung“ televizorių linija sukurta akimirksniu susisieti su visa išmaniąja namų ekosistema jau pirmojo nustatymo metu. Vos tik vartotojai pirmąkart įjungs savo naująjį televizorių, jis nedelsdamas prisijungs prie esamų interneto tinklų ir įrenginių – tą tereikės patvirtinti paspaudus iššokusį pranešimą savo išmaniajame telefone. 

2024 m. televizorių modeliai glaudžiai susisies ir su vartotojų išmaniaisiais telefonais. Priartėjus prie televizoriaus su išmaniuoju telefonu, jame aktyvuojamas „Smart Mobile Connect“ funkcionalumas, telefoną paverčiantis nuotoliniu TV ir kitų namie esančių išmaniųjų įrenginių valdymo pultu. Naujieji televizoriai taip pat įgalina vartotojus savo išmaniuosius naudoti kaip žaidimų pultelius su individualiai pritaikoma sąsaja ir vibracijos atsaku.

2024 m. linijos televizoriai leidžia vartotojui kurti personalizuotus valdiklius ir informacinius ekranus, kuriuose galima matyti stebėjimo kamerų vaizdą, įrenginių energijos suvartojimą, orus ir kitą svarbią informaciją.

Plati televizorių linija visiems pramogų poreikiams

Kartu su naujaisiais savo televizorių flagmanais „Samsung“ šiemet atnaujino ir „Neo QLED 4K“ seriją. Pažangus „NQ4 AI Gen2“ lustas pagyvina kiekvieno turinio vaizdą, o „Real Depth Enhancer Pro“ ir „Quantum Matrix“ technologijos užtikrina nepriekaištingą kontrastą net ir sudėtingiausiose scenose. Atkuriamo vaizdo autentiškumą patvirtina ir tai, kad „Neo QLED 4K“ ekranai tapo pirmaisiais pasaulyje pelniusiais „Pantone“ spalvų tikslumo sertifikatą.

Šiais metais technologijų bendrovė taip pat pristatė pirmuosius pasaulyje atspindžius sugeriančius „OLED“ televizorius, kurie išsaugo juodos spalvos gilumą bei vaizdo aiškumą net ir prasto apšvietimo sąlygomis. 

Naujieji „Samsung OLED“ modeliai yra itin tinkami ir žaidimams – „Motion Xcelerator 144Hz“ funkcionalumas užtikrina sklandų judesių atkūrimą ir greitą atsaką. Visos minėtos inovacijos telpa itin ploname korpuse, kas leidžia šiems televizoriams elegantiškai įsilieti į interjerą.

Daneka

Kiti temos straipsniai

Telefono remontas karantino metu

Telefono remontas karantino metu

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu