Anza

Europos Komisija kviečia pateikti atsiliepimus apie Elektros ir elektroninės įrangos atliekų ES taisykles

elektronikos atliekos

Europos komisija paskelbė kvietimą išsakyti nuomonę apie Elektros ir elektroninės įrangos atliekų ES taisykles. Šias taisykles įvertinti ir pateikti atsiliepimus kviečiamos valstybinės institucijos ir įstaigos, verslo asociacijos, sektoriaus įmonės, socialiniai partneriai, nevyriausybinės organizacijos, ekspertai, vartotojai.

Taip siekiama įvertinti pažangą, padarytą įgyvendinant Elektros ir elektroninės įrangos atliekų direktyvą. Direktyva bus vertinama atsižvelgiant į Europos žaliąjį kursą, ES žiedinės ekonomikos veiksmų planą ir juose iškeltus tikslus. 

Taip pat bus atsižvelgiama į aplinkos ir atliekų politikos pokyčius, susijusius su atsinaujinančiųjų išteklių energijos politika, baterijomis, tvarių gaminių ekologiniu projektavimu, pavojingųjų medžiagų naudojimo elektros ir elektroninės įrangos gaminiuose ribojimu. Kartu bus peržiūrimas elektros ir elektroninės įrangos atliekų tvarkymas.

Vertinant direktyvą norima gauti įrodymų, ar ji vis dar atitinka paskirtį, bus išnagrinėtos neišnaudotos supaprastinimo ir naštos mažinimo galimybės, aiškinamasi, ar reikalinga jos
peržiūra. Be to, renkama informacija, ar šis dokumentas buvo sėkmingai įgyvendinamas, kokios buvo pagrindinės problemos bei sunkumai ir kodėl jie kilo.

Europos Komisija ragina suinteresuotusius subjektus, teiksiančius atsiliepimus pagal šį kvietimą, pateikti duomenis apie sąnaudas ir naudą ir taip padėti nustatyti galimą administracinę naštą.

Pastabas ir pasiūlymus galima pateikti čia, iki lapkričio 3 d., visomis ES oficialiomis kalbomis, tarp jų ir lietuvių kalba.

Daneka

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu