Anza

Centrinis dulkių siurblys “CYCLO VAC”- palengvina gyvenimą

Centrinis dulkių siurblys “CYCLO VAC”- palengvina gyvenimą

“CYCLO VAC”-  TAI IŠSKIRTINĖ KANADIETIŠKA KOKYBĖ.

Grynas oras labai svarbus mūsų gerovei. Dulkės, pelėsiai ir įvairūs mikroorganizmai gali sukelti alergiją ir net kai kuriuos kvėpavimo takų sutrikimus; štai kodėl „Cyclo Vac“ sukūrė neprilygstamą filtravimo sistemą.

Mūsų „Cyclofiltre™” apdorotas specialia medžiaga, kuri neleidžia daugintis pelėsiams ir mikroorganizmams.Unikalus ir išskirtinis anglies dulkių filtras siurbia smulkias, variklio išskiriamas, mikro dispersines anglies dulkeles, kurios paprastai patenka į aplinkos orą ir nusėda ant paviršių aplink dulkių siurblį.Šiuolaikiniuose pastatuose centrinė dulkių surinkimo sistema, tampa tokia pat įprasta kaip ir centralizuotai tiekiama šiluma ar vanduo. Nuosavų namų savininkai kartais sudvejoja, ar reikalinga centrinė švarinimosi sistema?

Tačiau tie, kas įsirengia, sako neįsivaizduoja, kad po namą vėl tektų tampyti nešiojama dulkių siurblį ir kvėpuoti į patalpas išpučiamas dulkes. Centrinį dulkių siurblį patogu įrengti nuosavo namo katilinėje, garaže, rūsyje, sandėliuke ar lauke, o bute jį galima patalpinti tamsiame kambaryje ar balkone.

Siurblio pranašumai:

  1. Centrinis dulkių siurblys valo patalpas nesukeldamas dulkių, todėl padeda išvengti alergijų ar jų paūmėjimo.
  2. Jei nėra sąlygų išmetamąjį vamzdį išvesti į lauką, jį galima įmontuoti į ventiliacijos kanalą.
  3. Naudojant tarpini indą galima išsiurbti pelenus, išsiliejusi vandenį, o naudojant skirtingus antgalius-nuvalyti baldus, knygas ir kitus daiktus.
  4. Vamzdžiai pritaikyti instaliuoti net į plonas gipskartonio sienas.
  5. Dirba tyliai, nes turi gamintojo patentuota garso blokavimo sistema.

Su „Cyclo Vac“ sistema viskas bus išsiurbta ir tinkamai išvalyta. Dulkės, mikroskopinės dalelės ir alergenai nebepateks į aplinkos orą, kaip dažniausiai nutinka su nešiojamaisiais dulkių siurbliais

Tai patikimas Jūsų pagalbininkas.

Daneka

Kiti temos straipsniai

Telefono remontas karantino metu

Telefono remontas karantino metu

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu