Search
Close this search box.
Franke

Naujas televizorius plačiai neatveriant piniginės

Televizorius kaina

Kai perkame televizorių namams, natūralu, jog dažnai skiriame kiek didesnę sumą, mat norime didesnio, turinčio labai gerus parametrus, demonstruojančio nepriekaištingą vaizdo bei garso kokybę ir pan. Tačiau kartais nauji televizoriai reikalingi ne namų, bet kitai erdvei ir tuomet kaina tampa kone kertiniu parametru. Tad jei renkatės televizorių dirbtuvėms, poilsio zonai darbe, pavyzdžiui, statybų aikštelės poilsio erdvei, terasai ar pan., greičiausiai, ieškosite kuo pigesnio. Bet gera žinia – galite įsigyti ne tik palyginti nebrangų, bet ir turintį gerus parametrus. Kaip sutaupyti?

Išpardavimas

Jei pirkinys nėra skubus, tikrai verta palaukti išpardavimų, kurie dažnai būna skelbiami prieš didžiąsias metų šventes. Jų metu senesnių modelių televizorius, tačiau demonstruojančius labai geras technines charakteristika galite įsigyti itin patrauklia kaina.

Akcijos

Kai televizoriaus prireikia pigiau, akcijų kone visada galite surasti. Mažesnės taikomos naujesniems modeliams, o jei nesate išrankūs, tai puikų senesnio modelio televizorių galite nusipirkti gerokai sutaupydami.

Išsimokėtinis pirkimas

Net tada, kai perkate nebrangų televizorių, kelių šimtų eurų išlaidos gali paveikti jūsų finansus. Todėl pirkti išsimokėtinai bus puikus sprendimas, kadangi iškart nereikės mokėti didelės sumos, o vėliau įmokos gali siekti tik po keliolika eurų per mėnesį.

Daneka

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt