Ekoklima

Televizorius – išmanių namų valdymo centras: kontroliuokite įrenginius, taupykite energiją

Išmaniųjų namų valdymo centras

Ar žinojote, kad per televizorių galite išjungti ar įjungti skalbyklę ar indaplovę? Anot „Samsung Electronics Baltics“ produktų eksperto Tomo Alešiūno, išmanių įrenginių valdymas toli gražu ne viskas, ką šiais laikais gali pasiūlyti išmanūs televizoriai. Specialistas atskleidžia penkias išmaniojo televizoriaus funkcijas, kurios galėtų palengvinti kiekvieno kasdienybę. 

1. Televizorius – centralizuota namų valdymo sistema. Savo namų įrenginius prijungę prie išmaniuosiuose televizoriuose esančios „SmartThings“ funkcijos, juos valdyti galėsite tiesiog sėdėdami ant sofos.

„Pavyzdžiui, balso komandomis per televizorių galite valdyti garso kolonėles, apšvietimą, įjungti arba išjungti kondicionierių, skalbimo mašiną ar džiovyklę“, – sako T. Alešiūnas.

Pasak specialisto, išmaniuosius daiktų interneto įrenginius galite dar paprasčiau stebėti ir valdyti įsidiegę 3D žemėlapio funkciją. Jos pagalba visus namuose esančius išmaniuosius daiktus matysite vienoje vietoje. 

2. Užtikrina saugumą. Dar viena patogi funkcija, kurią užtikrina išmanieji televizoriai – patogus apsaugos kamerų stebėjimas. 

T. Alešiūno teigimu, per televizoriaus ekraną galite ne tik patogiai stebėti tiesioginį vaizdą, kurį transliuoja jūsų kameros – į televizorių taip pat gausite pranešimus, jeigu prie jūsų durų bus užfiksuotas judėjimas. 

3. Išmaniosios TV platformos. Šiuolaikiniai išmanieji televizoriai turi integruotas pramoginio turinio platformas, tokias kaip „Samsung Smart Hub“, „Google TV“, ar „Amazon Fire TV“. Pasak produktų eksperto, šių platformų pagalba lengvai pasieksite daugybę kiekvieno skoniui tinkamų turinio programų: pradedant serialais ir baigiant koncertais ar sporto varžybomis. 

Be to, savo televizorių susiejus su išmaniaisiais garsiakalbiais, sukursite nepamirštamą žiūrėjimo patirtį. Prie televizoriaus prijungti garsiakalbiai prisitaiko prie aplinkos skleidžiamo garso: jeigu reikia – automatiškai pasigarsina ar patildo garso stiprumą. 

4. Ryšio centras. Televizorius gali būti ir labai patogi bendravimo priemonė. Pavyzdžiui, kai kurie išmanieji televizoriai palaiko vaizdo skambučių funkcijas, leidžiančias skambinti ir priimti vaizdo skambučius tiesiai per televizoriaus ekraną.

„Ši funkcija itin patogi ne tik palaikant artimus santykius ir ryšius su šeimos nariais, bet ir dalyvaujant virtualiuose darbo susitikimuose“, – tvirtina T. Alešiūnas. 

5. Energijos valdymas. Dar viena svarbi ir patogi funkcija, kurią galite valdyti televizoriumi – energijos taupymas.

Su „AI Energy Mode“ nenaudojamus įrenginius galėsite išjungti naudojant televizoriaus pultelį. Be to, kai kurie išmanieji televizoriai gali rodyti prijungtų įrenginių energijos sąnaudas, o tai padeda valdyti ir sumažinti energijos suvartojimą, taip prisidedant prie tvaresnės kasdienybės, – sako T. Alešiūnas.

Daneka

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu