Anza

Zenturo – (ne)permatoma tvora

Zenturo – (ne)permatoma tvora

Stilingas privatumas

Pagrindiniai Zenturo sistemos privalumai yra plačios pritaikymo galimybės, nesudėtingas montavimas, naujos kartos dizainas ir be abejo aukščiausio lygio medžiagų kokybė. Šis aptvėrimo sprendimas tiks ir tiems, kas nenori visiškai izoliuotis nuo aplinkos. Įsigiję Zenturo paneles su Flexo juostomis jūs jausitės jaukiai ir tuo pat metu galėsite stebėti viską, kas jus supa. Tam kad tai įgyvendinti, jums tereikia dalinai užpildyti tvoros tinklą naudojant Flexo juostą. Vertikalias ir horizontalias juostas išdėsčius vienodais tarpais jūsų tvora atrodys tvarkingiau ir rafinuočiau. Norėdami visiško privatumo Zenturo paneles su Flexo juostomis galite užpildyti pilnai, nepalikdami nė menkiausio tarpelio.

Atsparumas vėjo gūsiams

Naudodami Flexo juostas jūs galite atskirti kepsninės zoną, persirengimo kabiną ar net lauko dušą. Tačiau prisiminkite, jog naudojant šį būdą iškyla vienas sunkumas: izoliuota tvora yra labai lengvai paveikiama vėjo gūsių. Kad išvengti šio nemalonumo jums reikės pasirinkti platesnio skersmens stulpus, tuomet aptvėrimas bus atsparus ir įsisiautėjusios gamtos išdaigoms. Jeigu jus vis dar neramina mintis, kokią kiemo tvorą pasirinkti, turime jums atsakymą – rinkitės šią prekę ir mes pažadame, jog tikrai nepasigailėsite!

Techninės specifikacijos

Panelės

Zenturo® – tai plokščios segmentinės metalinės tvoros su pakaitomis suvirinta dviguba horizontalia viela.

Akutės:

– Zenturo®: 100 x 100, 100 x 50 ir 50 x 50 mm,
– Zenturo® Super: 100 x 50 ir 50 x 50 mm.

Segmentų plotis – 2005 mm, o galimų aukščių intervalas yra nuo 655 iki 2005 mm. Horizontalios vielos skersmuo – 5 mm, o vertikalios – 4,15 mm.

Stulpeliai

Bekaclip® stulpeliai
Zenturo® segmentai gali būti montuojami su metaliniais Bekaclip® tipo stulpeliais (kaip naudojant su Bekafor® Classic ir Prestige segmentais). Segmentus lengva pritvirtinti prie stulpelių naudojant standartinius Bekafor® tvirtinimo elementus.

Bekafor® Click stulpeliai
Zenturo® segmentai taip pat suderinami su Bekafor® Click stulpelių sistema. Unikalus sprendimas – stulpeliai iš karto yra su spaustukais segmentų pritvirtinimui prie jų. Todėl nereikalingi tvirtinimo elementai ar įrankiai montavimui.

Zenturo® stulpų sistema
Norint sukurti gabiono sienas, reikia naudoti 120 x 40 x 2 mm Zenturo® stulpus. Plokštės montuojamos ant dviejų priešingų stulpo pusių naudojant specialius tvirtinimo įtaisus ir taip sukuriant tarpą, kurį galima užpildyti įvairiomis medžiagomis (akmenimis, medžiu, žieve, lapais ir daugeliu kitų elementų).

Vartai

Zenturo® plokščių tvora puikiai tinka Zenturo® viengubiems ir dvigubiems varstomiems vartams.

Padengimo technika

Segmentai yra pagaminti iš cinkuotos vielos. Kad poliesterio sluoksnis (mažiausiai 100 mikronų) gerai prikibtų, viela yra dengiama rišamuoju sluoksniu. Stulpeliai yra cinkuoti iš vidaus ir iš išorės (minimali danga – 175 g/m², sudėjus abi puses kartu) pagal Europos standartą 10326. Po to dedama rišamoji danga ir galiausiai stulpeliai padengiami poliesteriu (mažiausiai – 60 mikronų).


Spalvos

Žalia RAL 6005 (tik Zenturo®) ir metalo-antracito BF 7016M. Pageidaujant, galimos ir kitos spalvos.


Užpildai

Zenturo® segmentai gali būti užpildomi 3 skirtingais, unikaliais ir dekoratyviais užpildais:

Langeliai – Šie kvadratiniai ir stačiakampiai plastikiniai elementai puikiai pritaikyti įterpimui į segmento skirtingo dydžio akis: 100 x 100, 100 x 50 ir 50 x 50 mm. Langelius lengva įspausti į segmentą ir iš jų tvoroje galima formuoti skaičius, žodžius ar ornamentus. Spalva gali būti žalia arba metalo-antracito.

„Flexo“ juostelė – Zenturo® segmentai taip pat gali būti su „Flexo“ juostelės užpildais. Lanksti plastikinė juostelė gali būti 2 pločių (50 ir 100 mm pločio akims). Ją galima perpinti per segmento tinklą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis. Tiekiama 50 m ritiniais (atpjaunamas reikiamas ilgis), spalva gali būti žalia ir antracito.

„Perfo“ juostelė – „Zenturo Perfo“ juostelė – tai perforuota nerūdijančiojo plieno juostelė, kurios ilgis gali būti 170 ir 200 cm. Juostelės yra 2 pločių (50 ir 100 mm pločio akims). Juostelė segmente gali būti dedama vertikaliai.

Užpildai gali būti naudojami:
– kuriant unikalų tvoros dizainą;
– kuriant norimą privatumo lygį (segmentus galima visiškai arba pusiau uždengti);
– segmento didžiausių akių uždengimui, kai plokštės naudojamos gabionų konstrukcijai.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu