Anza

Betafence apsauga nuo terorizmo

Betafence apsauga nuo terorizmo

Betefance stende terorizmo problematika
2013 metų balandžio 24 -25 dienomis Betafence su dar 400 kitais dalyvių pristatė savo naujausius gaminius „Counter Terror Expo“ parodoje Londone. Ši, jau 5-tą kartą organizuojama paroda viso pritraukė 9264 dalyvius – gamintojus, pirkėjus, profesionalus iš privataus ir valstybinio sektoriaus: policija, valdžios atstovai, kariuomenė, skubios pagalbos tarnybos, didelių teritorijų valdytojai, dujų ir naftos sektoriaus atstovai bei kiti.

Terrablock – aukšto lygio apsauga
Betafence 8 x 3 m stende save pristatė kaip užbaigtų sprendimų tiekėją perimetro apsaugos srityje. Mes taip pat pristatėme savo naujausią aukštą saugumo lygį užtikrinantį gaminį – Terrablock. Tai speciali itin aukšta, tvirta ir sunkiai perlipama tvora. Tvoros išorinės dalis sumontuota panaudojant Securifor 4D segmentus, kurių išmatavimai 1218 mm plotis and 3988 mm aukštis. Tvora susideda iš 10 tokių tarpusavyje su nerūdijančio plieno spiralėmis sujungtų segmentų. Spiralių pagalba taip pat prijungti šoniniai ir apatiniai 100 x 100 mm dydžio segmentai.

Greitas montavimas
Montavimo procesas prasideda išsikasant tranšėjas. Tada Terrablock patalpinami į tranšėjas ir apatinė dalis uždengiama žemėmis, smėliu arba akmenimis (priklausomai nuo esančio dirvožemio tipo). Priklausomai nuo tranšėjų gylio, tvora gali siekti net iki 3,4 m aukščio, kas ją padaro praktiškai neperlipama.

Profesionali apsauga nuo atakų
Ši aptvėrimo sistema gali būti puiki apsauga nutolusioms bei didelėms teritorijoms, karinėms zonoms, valstybių sienoms, laikinoms statybų aikštelėms. Montavimui nereikia nei stulpų, nei betono, taip pat reikia labai nedaug montavimo įrankių (pakanką įprastų rankinių įrankių).

Dalinimasis praktika ir patirtimi
Counter Terror Expo yra didžiausia tarptautinė paroda, po vienu stogu sukviečianti visus besidominčius apsaugos industrija. Tai padeda atrasti novatoriškus sprendimus, pasidalinti geriausia patirtimi kaip apsaugoti žmones, sienas, turtą, infrastruktūros ir administracinius pastatus nuo teroristinių išpuolių.

betafence-tvoros.lt

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu