Tikkuurila

Balkonų želdinimo idėjos

Balkonų želdinimo idėjos

Balkonas – bute lyg ir užmirštas kampas, kuriam nereikia nei jaukumo, nei dizaino. Bet ar taip tikrai yra? Peržvelkime užsienietiškas nuotraukas. Net pavydu – jokių stiklainių, senų nenaudojamų spintelių. Aptarkime, kokios idėjos tiktų mums įvairaus dydžio balkonuose.

Pirmiausia, reikia sugalvoti, ką mes balkone norėtume veikti. Jei gyvenate ramioje vietoje ir smagu būtų balkone paskaityti, stebėti besileidžiančią saulę – tada aplinka turi būti rami su patogiais krėslais, apsuptais augalų.

Daug bendraujantiems ar pastoviai daug reikalų tvarkantiems patogiausias būtų kompaktiškas staliukas su kėdėmis. Šis variantas tiks vakarojantiems prie žvakių šviesos ar mėgstantiems rytinę kavą gerti kartu su bundančia gamta.

Šie balkonų želdinimo variantai gali būti pritaikyti apsodinant ir sublokuotų namų mažas vidines erdves. Tokie želdinimo variantai yra daug patogesni  prižiūrėti – jokio žolės pjovimo, ravėjimo, technikos pirkimo.

Na, o jau turintiems didelius balkonus, galima susikurti tikrus rojaus kampelius.

Apie baimes, kad neaugs, iššals, išdžius – galite pamiršti

Balkone augti  gali praktiškai beveik visi augalai. Tik augalai turi savo ypatumų – vieni mėgsta  saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas, kiti – visišką pavėsį. Net bonsus galite formuoti. Na, o dėl iššalimo ir išdžiūvimo  – tai dabar yra toks didelis pasirinkimas pagalbinių priemonių, reikia tik pasidomėti arba klausti želdinimo specialistų. Pradedant įvairiomis dekoratyvinėmis augalų vazonų šiltinimo medžiagomis (neperšals augalų šaknys ir jie bus papuošimas Kalėdoms), baigiant elektriniais šiltinimo gyvatukais, mini laistymo sistemomis iš butelių ir žarnelėmis. Taigi yra visko –  reikia tik noro gražiai gyventi.

„Mūsų dekoratyvinių augalų pardavimo aikštelėje galite įsigyti išskirtinio dizaino lauko vazonų. Mes galime jūsų išsirinktus augalus taisyklingai pasodinti, pageidaujantiems galime sudaryti ir mini kompozicijas“ – kviečia išsirinkti sau tinkamiausius sprendimus UAB „Žalia svaja“ direktorė Edita Jokimčienė.

UAB “Žalia svaja”

www.zaliasvaja.lt

Kėdainių g. 1, Kaunas

8 613 98444

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu