Tikkuurila

Aukštos kokybės membranos ir plėvelės

Membranos ir plėvelės

Sodo augalai reikalauja visokeriopos priežiūros ir rūpesčio. Reikia ne tik laistyti ir ravėti dirvą, bet ir apgalvoti įvairius apsaugos aspektus, pradedant apsauginėmis plėvelėmis. Apsauginės plėvelės ir membranos užtikrina patikimą augalų apsaugą visam sezonui. Augalai apsaugomi nuo įvairių kenkėjų, piktžolių, drėgmės ir UV spinduliuotės pertekliaus. Galų gale, mažus daigus svarbu apsaugoti nuo šalnų, kas itin aktualu ankstyvą pavasarį, kai pasitaiko netikėtos šalnos.

Toliau galėsite sužinoti apie įvairių rūšių membranas bei plėveles augalų apsaugai ir išsirinkti iš plataus jų asortimento patrauklia kaina.

Kaip išsirinkti tinkamiausias apsaugines pleveles?

Apsaugines plėveles reikėtų rinktis pagal tai, kam jos bus naudojamos. Išskiriami skirtingi membranų bei plėvelių tipai pagal įvairius sodininkystės poreikius. Taip pat svarbu apgalvoti ir plėvelių matmenis, t.y. kokie dydžiai ir kiekiai Jums bus reikalingi. Pagal tai ir būsimi pasirinkimai bei jų kainos, kurios gali būti įvairios.

Prekiaujama tik kokybiškomis ir patvariomis plėvelėmis. Jos yra pralaidžios vandeniui, tačiau nepraleidžia visų pakenkti galinčių veiksnių ir puikiai apsaugo augalus. Apsauginės plėvelės yra gaminamos iš polipropileno pluošto ir kitų patvarių medžiagų.

Platus sodo prekių asortimentas

Sodo membranos ir plėvelės labai įvairios. Galimas be galo platus jų pasirinkimas internetinėje parduotuvėje. Tai kokybiškos, įvairių dydžių ir matmenų plėvelės, membranos. Daugiausiai geotekstilės plėvelės, agroplėvelės, įvairių rūšių plėvelės augalų mulčiavimui ir ne tik. Asortimentas labai platus ir yra nuolatos plečiamas naujausiais įvairių gamintojų pasiūlymais. 

Be sodo plėvelių tuo pačiu rasite metalinių cinkuotų smeigių, kitų tvirtinimo elementų, kurie leis lengvai atlikti plėvelių klojimo darbus. Taip pat galėsite susipažinti su įvairių kitų sodo prekių pasiūlymais, kadangi niekada negali žinoti, kokio įrankio prireiks norint atlikti skirtingos paskirties darbus.

Jūsų laukia platus plėvelių bei membranų, įvairių kitų sodo prekių pasirinkimas internetu. Pristatomos sodo prekių nuolaidos ir geros kainos pasiūlymai, tad nepraleiskite daugybės puikių progų įsigyti dar pigiau, negu įprastai.Daugiau apie įvairių rūšių plėveles ir membranas sužinosite: https://sodasirnamas.lt/membranos-ir-pleveles/

Kiti temos straipsniai

Pasodinto miško priežiūra

Pasodinto miško priežiūra ir apsauga

Vaikų žaidimų aikštelės Statybinės ir apdailos medžiagos Želdinimo projektai, konsultacijos Tabariškių žaluma, UAB Protingi namai Pavasarį, kaip ir kiekvienais metais,

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu