Anza

Aptvėrimo sistemų kokybė

Aptvėrimo sistemų kokybė

Visais laikais saugumas buvo opi problema, šiandien tai ypač aktualus klausimas –  žmonės siekia išsaugoti tai, kas jiems yra brangu. Išlaikydama laisvės pojūtį „Betafence” siūlo apsaugą viskam, ką žmonės vertina: namams, asmeninei teritorijai, pramoniniams objektams ar aplinkai. Plačios produktų panaudojimo galimybės sutelpa į „Betafence” šūkį: „Saugome tai, kas svarbu”.

Šiandien Lietuvos rinkoje yra didelė tvorų, importuojamų iš Kinijos, pasiūla. Jos konkurencingos savo kaina, tačiau ne kokybe ar patvarumu. Apdairus ir savo pinigus vertinantis vartotojas turėtų suprasti, kad perkama yra kokybė ir ilgaamžiškumas, o ne tik produkto išorė. Tvora yra ypatinga tuo, kad į ją reikia žvelgti kaip į ilgalaikę investiciją, tai nėra pigi prekė, todėl ji turi tarnauti ilgai. Pačiam gaminant tvorą tenka prie jos darbuotis ilgai, surinkti, dažyti bei atlikti kitus su tuo susijusius darbus. Dažniausiai tai atima daug laiko bei stokojant tokio darbo įgūdžių – nukenčia kokybė, o tvora po kelių metų pakeičia spalvą, pradeda koroduoti, rūdyti ar tiesiog praranda patvarumą. Kiniškos tvoros, gaminamos masiškai ir orientuotos į greitą pardavimą dažniausiai jau prekybos vietose pradeda rūdyti, o po gerų metų dėl saulės spindulių ir klimato veiksnių praranda savo spalvą ir savybes, kuriomis turėtų pasižymėti tvora. Belieka tai, kas prekybos vietoje buvo pavadinta tvora, o pinigai – „išleisti vėjais”. „Betafence” naudojamos medžiagos ir technologijos užtikrina tvorų kokybę, atsparumą korozijai ir ilgaamžiškumą. Gaminamos skirtingam ir specializuotam pritaikymui šios tvoros tarnauja maksimaliai ilgai. „Betafence” taip pat suteikia net iki 10 metų garantiją savo kokybiškoms tvoroms. Taip pat „Betafence” siūlo ne tik pavienes medžiagas, tvoras, vartus ar kitą produkciją, bet ir kompleksinius sprendimus – aptvėrimo sistemas, stulpelius, estetiškai derančius vartelius ir vartus, specialius ir patvarius tvirtinimo elementus ir visas montavimui reikiamas medžiagas. Pasinaudojant aiškia ir paprasta instrukcija, kuri suteikiama kartu su produktais (taip pat galima atsisiųsti is gamintojo tinklalapio), sumontuoti tvorą sugebės  kiekvienas atidus ir kruopštus pirkėjas. Visi aptvėrimo sistemos elementai dera tarpusavyje, todėl tvoros montavimas tampa tikru malonumu, o galutinis rezultatas džiugina akį ir saugo brangų turtą. Montuojant „Betafence” tvoras galima pasikliauti patyrusių specialistų ir partnerių pagalba bei patarimais. „Betafence” siūlo kokybiškas tvoras, o  kokybiška tvora gali būti sugretinta su namo vizitine kortele – tai yra daugiau nei pirminis įspūdis.

Jau 125 metus esanti pasaulinėje rinkoje „Betafence” bendrovė siūlo plačiausią aptvėrimo sistemų ir prieigos kontrolės produktų asortimentą bei yra stambiausia ir pirmaujanti tvorų gamintoja visame pasaulyje. Sukaupta ilgametė tvorų gamybos patirtis leidžia garantuoti aukščiausią kokybę ir atitikti tvorų pramonės tobulumo standartus. Visame pasaulyje bendrovėje dirba virš 2000 darbuotojų, „Betafence” veikia pagal ISO 9001 kokybės standartą, produkcija gaminama 13-oje gamyklų, o ji parduodama daugiau nei 100 šalių. Pagrindinė „Betafence” būstinė įsikūrusi Belgijoje.

Renkantis tvorą, „Betafence” siūlo įvertinti šias tvoros savybes:
• Tvirtumas
• Ilgaamžiškumas
• Antikorozinė apsauga
• ISO sertifikatas
• Suteikiama garantija
• Dangos kokybė
• Tvirtinimo detalės komplekte
• Išankstinė ir vėlesnė pagalba
• Montavimo sudėtingumas
• Spalvų pasirinkimas
• Partnerių ir platintojų tinklas
• Unikalus dizainas

„Betafence” siekia derinti inovacijas, kokybę, technines subtilybes su profesionalios ir atsidavusios komandos darbu bei visuomet atsižvelgti į klientų poreikius – tai svarbiausias tikslas tiek visai organizacijai, tiek pardavimų atstovams siekiant išlikti lyderiu tvorų rinkoje.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu