Rockwool

Akmens masės plytelės lauko darbams – ilgaamžis pasirinkimas

akmens masės plytelės

Lauko plyteles reikia rinktis atsakingai – taisyklė, kurios ignoravimas visomis prasmėmis yra labai nenaudingas. Vienas geriausių pasirinkimų lauko darbams yra akmens masės plytelės, apie kurias galite daugiau sužinoti, sekdami šią nuorodą: https://www.akmenys.lt/akmens-mases-plyteles. Šios plytelės ne tik atsparios šalčiui, jos dažniausiai neslidžios ir įvairiausių dizainų, todėl idealiai įsiliesiančios į Jūsų kiemo, sodo, terasos ar neįstiklinto balkono zonose.

Kokia yra akmens masės plytelių paskirtis?

Akmens masės plytelės yra skirtos įvairiems lauko darbams. Šias plyteles rekomenduojama rinktis tada, kai norite ilgaamžiškų sprendimų savo kiemo, sodo erdvėms, taip pat tada, kai yra poreikis plytelėmis iškloti lauko terasas ar neįstiklintus balkonus. Pažymėtina, kad lauko plytelės gana dažnai pasirenkamos ir vidaus darbams. Jos naudojamos pirčių zonose, voniose, tualetuose ir kitose erdvėse, kuriose įprastai yra drėgniau nei kitose namų zonose.

Kokiomis savybėmis pasižymi akmens masės plytelės?

Lauko darbams skirtos akmens masės plytelės, savaime suprantama, yra atsparios šalčiui, o tai reiškia, kad ir po itin atšiaurios žiemos Jūsų įdėtas darbas nenueis veltui, o visos zonos, kuriose naudosite akmens masės plyteles, atrodys idealiai. Akmens masės plytelių išvaizdai neigiamos įtakos neturi ir ultravioletiniai spinduliai, t. y., lauko plytelės, veikiamos minėtų spindulių, neblunka, nepraranda savo spalvinių ir kitų estetinių savybių.

Nekokybiškos ir lauko darbams nepritaikytos plytelės, veikiamos aplinkos poveikio, yra linkusios „pasidengti“ dėmių sluoksniu. Tokios problemos išvengsite pasirinkę akmens masės plyteles lauko darbams. Šios plytelės pasižymi itin aukštu sandarumu arba, kitaip tariant, akmens masės plytelės nesugeria nepageidaujamos drėgmės, savyje nekaupia kenksmingų medžiagų, todėl nėra net teorinės galimybės, kad laukui skirtos akmens masės plytelės „pasidengs“ dėmėmis.

Patvarios ir tvirtos akmens masės plytelės būna skirtingų matmenų, spalvinės gamos, tekstūros ir kitų savybių. Šios plytelės išsiskiria prabangia išvaizda, lengva priežiūra bei plačiu panaudojimo spektru.

Kokias akmens masės plyteles rinktis laiptams?

Jeigu ieškote akmens masės plytelių laiptams, rekomenduojame rinktis lauko plyteles, kurios būtų atsparios šalčiui, drėgmės bei ultravioletinių spindulių poveikiui ir, kas itin svarbu, nebūtų slidžios. Ar plytelės slidžios ar neslidžios labai lengva nustatyti, vadovaujantis slidumo klasėmis, nurodytomis visų akmens masės plytelių aprašymuose. Traumos, patiriamos nusiritus nuo laiptų, yra gana dažnos, todėl, norėdami išvengti sumušimų, kaulų lūžių ar dar stipresnių pasekmių, rinkitės lauko plyteles, pasižyminčias anksčiau įvardintomis savybėmis.

Į kokius kriterijus patartina atsižvelgti, renkantis akmens masės plyteles?

Pagrindinis kriterijus, į kurį privalu atsižvelgti, renkantis akmens masės plyteles savo projektams, yra jų saugumas. Visada įvertinkite savo projektą, jo specifiką ir tik tada rinkitės konkrečiam projektui labiausiai tinkančias plyteles. Estetika – dar vienas kriterijus, į kurį būtina atsižvelgti, renkantis akmens masės plyteles. Akmens masės plytelių pasirinkimas yra didelis, todėl kartais sunku apsispręsti, kokių plytelių norisi, nes jos viena už kitą gražesnės ir įspūdingesnės. Vis dėlto patariama, renkantis akmens masės plyteles pasistengti „pamatyti“ bendrą erdvės vaizdą: plytelės turi „įsilieti“ natūraliai, „nerėžti“ akies ir nedarkyti bendros vizualinės harmonijos. Žinoma, taip pat labai svarbus kriterijus yra ir akmens masės plytelių kokybė. Tik pasirinkus kokybiškas lauko plyteles galėsite būti tikri, kad Jūsų projektas bus sėkmingas.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu