Ekoklima

Ar visos plytelės tinka naudoti lauko sąlygomis?

Plytelės lauko terasoms

Lauko sąlygomis naudoti tinka tik tos plytelės, kurios nebijo vandens ir yra atsparios šalčiui. Tarp geriausių šios paskirties plytelių yra minimos klinkerio ir akmens masės plytelės, nes jos visiškai neįtraukia į save vandens ir nebijo net didžiausio speigo. Jei reikia plytelių lauko laiptams, ieškokite tokių, kurių paviršius nebūtų slidus. Šia savybe irgi pasižymi akmens masės ir klinkerio plytelės.

Kokios plytelės yra plačiausiai naudojamos lauko erdvių dangai?

Lauko terasoms, sodo takeliams arba poilsio aikštelėms dažniausiai yra naudojamos akmens masės plytelės, nes jos yra ne tik ilgaamžės, bet ir atlaiko dideles apkrovas bei įvairius galimus mechaninius pažeidimus. Dėl savo ypatingų fizinių savybių jos plačiai yra naudojamos ne tik privačiose namų valdose, bet ir visuomeninės ar komercinės paskirties objektuose.

Kaip trumpai galima apibūdinti akmens masės plytelių išvaizdą?

Akmens masės plyteles pirkėjai labai vertina dėl gražios, netgi prabangios jų išvaizdos, kuri paryškina ypatingą suformuotos aplinkos stilistiką. Aišku, prieš tai reikia atsirinkti jūsų estetinį skonį atitinkančias plytelių spalvas ir jų dekoratyvinę ornamentiką, kad paskui galėtumėte sukurti jus tenkinantį rezultatą.

Kokios plytelės labiausiai tinka fasado apdailai?

Pastatų fasadų apdailai dauguma vartotojų naudoja klinkerio plyteles, nes ši medžiaga yra pripažinta tarp pačių tvirčiausių šios paskirties gaminių. O kas svarbiausia, stebina tai, kad klinkeris per ilgus metus nė trupučio nepraranda savo prekinės išvaizdos, visą laiką atrodo tarsi naujas. Klinkerio plytelės nei blunka, nei skilinėja. Šias plyteles taip pat galima naudoti ir paviršinių kiemo dangų dengimui.

Kuo yra ypatingos laiptų apdailai skirtos plytelės?

Laiptų pakopų paviršiams padengti irgi kuo puikiausiai tinka tos pačios akmens masės ir klinkerio plytelės. Jomis įprastai būna padengiamas betoninių lauko laiptų pagrindo paviršius. Tas plyteles praktiški žmonės renkasi dėl jau žinomų savybių – atsparumo galimai neigiamam gamtos reiškinių poveikiui ir pagirtino patvarumo. Laiptų dangai skirtų plytelių paviršiuje būna įrėžti vos pastebimi grioveliai, kurie apsaugo nuo paslydimo pavojaus. Be to, jos turi specialiai pritaikytą stačiakampę ar suapvalintą kraštinę atbrailą, kad jas būtų galima dailiai suformuoti laiptų išvaizdą. Jų spalvą patariama derinti prie namo išorės spalvų, kad bendras vaizdas būtų mielas akiai.

Ecofloor

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu