Tikkuurila

Elektros energijos tiekimas į statybos objektą

Elektros energijos tiekimas į statybos objektą

Jei statote naują individualų namą

Kiekviena statybos objekto elektros skydinės įrengimo stadija turi tam tikrą tik jai būdingą savikainą: elektros skydinės instaliavimo ir nuomos mokestis, skaitiklio instaliavimo mokestis, skydinės demontavimo ir elektros kabelio prijungimo prie jos mokestis, skaitiklio galutinio prijungimo mokestis.

Statybos objekto elektros skydinės pritaikymas naujajam namui

Jei statybos objekto elektros skydinė buvo Esteri lauko skaitiklis, jo rodmenims patikrinti pakanka vieno vizito, nesvarbu, ar namo šeimininkai namie ar ne. Tokiu būdu statomo namo savininkas, nemokėdamas nuomos mokesčio, ne tik sutaupo nemažą su statybos objekto elektros skydinės įrengimu susijusių išlaidų dalį, bet ir gali toliau naudotis Esteri lauko skaitiklio elektros lizdais pasibaigus statybai. Štai kodėl Ensto grupės sukurti lauko elektros skaitikliais Tontti-Esteri ir Mökki-Esteri naudojamasi vis dažniau.

Lauko elektros skaitikliai suderinami su patalpų elektrifikavimo sistemomis, kuriose numatyta tiek telefono linijos pailginimo galimybė, tiek ir galimybė įrengti patikimą elektros tinklo sąsają su telefono bei kabelinės televizijos tinklu.

Kiti temos straipsniai

Termostatai

Kaip veikia patalpų termostatai?

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu