Franke

Žirmūnuose projektuojami nauji daugiabučiai – kviečiame į projekto pristatymą

Žirmūnuose projektuojami nauji daugiabučiai – kviečiame į projekto pristatymą

Žirmūnų gatvėje, greta Žirmūnų ir Kareivių g. sankryžos, UAB „Artex studija“ projektuoja naują daugiabučių korpusą – keturis 1-6-9 aukštų pastatus. Iš viso kvartale projektuojami 185 butai ir vieno aukšto komercinės paskirties statinys.

Savivaldybė projektui dar nėra pritarusi, savo sprendimą pateiks atsižvelgusi į gyventojų lūkesčius, pastabas ir įvertinusi jo atititikimą Vilniaus patvirtintoms architektūros ir urbanistikos taisyklėms.

Sklypo teritorija suskirstyta  į  du skirtingus aukščių  lygius su atskiromis kiemų  zonomis, kuriose projektuojamos vaikų žaidimo, sporto, poilsio aikštelės, teritorijos apšvietimas, mažosios architektūrinės formos ir kt.

Projektuojamos bendro naudojimo automobilių stovėjimo vietos ir pėsčiųjų takas, susijungsiantis su esamais, taip pat – ir šios atkarpos apšvietimas.

Automobilių patekimas į sklypą projektuojamas iš ribojančio privažiavimo kelio, kuris turi jungtį su Žirmūnų gatve ir baigiasi akligatviu ties daugiabučių namų grupe, Kareivių g. 16.

Atsižvelgus į teritorijoje augančių medžių būklę, invazyvumą, vertę, svarstoma pašalinti keliolika  blogiausios būklės medžių. Kaip kompensacija šalinamiems medžiams, sklypo ribose ir už jo ribų, greta ribojančio pravažiavimo kelio, projektuojama medžių alėja, kuri vizualiai atskiria gyvenamųjų namų grupę nuo gatvės. Sklypo šiaurinėje dalyje kiemą planuojama iš dalies atskirti 5 m pločio želdinių juosta, kuri tankiai apželdinama žemais krūmų masyvais ir dideliais lapuočių medžiais. Taip pat gyvenamieji  pastatai nuo gatvės būtų atskirti lapuočių medžių eile ar guotu pietinėje pusėje, arčiau Kareivių gatvės. Visa kiemo teritorija želdinama veja.

Šįvakar vilniečiai bus supažindinti su projektiniais pasiūlymais. Kviečiame aktyviai dalyvauti viešame pristatyme, kuris vyks nuotoliniu būdu 2021 spalio 12 d. 17-18 val.

Prisijungimo nuoroda: https://zoom.us/j/93248319766?pwd=Z0hKV1FJMis4V0k4Tk9RNGs3YXJjUT09

Meeting ID: 932 4831 9766

Slaptažodis: S2hzn5

Susipažinti su planais galite atidarę priedą.

3D Vilnius: https://arcg.is/8P05S

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu